Monika: Nerwica lękowa, depresja i choroba taty

Szczęść Boże wszystkim odmawiającym Nowennę Pompejańską. Nie wiem od czego by tu zacząć. Może najlepiej od samego początku. Mam 24 lata. Jestem chora tak mogę o tym śmiało powiedzieć. Cierpię na depresję od 5 lat zazyżwam leki do tego doszła mi okropna nerwica natrętnych myśli. Gdy mnie zaatakuje trwa to tydzień, a nawet i dłużej totalny dołek. Nie potrafię się cieszyć z niczego. Nie mam ochoty wstać z łóżka. Mało tego ciągły paniczny lęk. Przedstawiają się mi różne straszne rzeczy. Potrafi mnie to złapać na uczelni, w domu, w kościele. Boję się podjąc pracy przez te właśnie okropne natręctwa.
Przeczytaj całość

Iwona: Trudna nowenna

Raz różaniec został przerwany będąc w mojej dłoni, ktoś bardzo nie chce tej modlitwy......... Czy taka modlitwa ma sens?
Przeczytaj całość

Krystyna: Świadectwo nowenny pompejańskiej

.Nie wyobrażam sobie teraz życia , bez tej modlitwy . Mam nadzieję ,że zaraz po Św. Wielkanocnych znowu wezmę różaniec do ręki i zacznę następną Nowennę .
Przeczytaj całość

Kamila: Dwie łaski

Nawet szatan wie jak wielki jest Bóg i jak cudowna jest Maryja. Panie Jezu dziękuję, że mnie wysłuchałeś. Maryjo dziękuję za wstawiennictwo w moich intencjach u Pana. Obiecałam Bogu, że będę dawać swoje świadectwo, które tylko potwierdza jak wielki jest PAN!
Przeczytaj całość

Piotr: Egzamin i choroba

W końcu się zebrałem i przesyłam swoje świadectwo choć do końca nie wiem czy pomogło,ale było w tej intencji więc piszę. Nowennę pompejańską zacząłem odmawiać w grudniu to było 21 grudnia w intencji zaliczenia przedmiotu.Przedmiot sam się nie zaliczy,ale szczęście do pytań też trzeba mieć.Przeczytaj Piotr: Egzamin i choroba
Przeczytaj całość

Elżbieta: dostałam pracę

Witam wszystkich! Chciałam podzielić się łaską otrzymaną od MB Pompejańskiej. Odmawiam ją po raz drugi w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Jak na razie moja prośba nie została jeszcze wysłuchana.

Mam nadzieję, że MB Pompejańska nas nie opuści. Jestem już przed 40 i czas działa na moją niekorzyść. Otrzymałam natomiast pracę, którą szukałam bezskutecznie przez kilka miesięcy (mam wyższe wykształcenie). Cieszę się bardzo, bo jest w miejscowości, w której mieszkam.Przyznam się, że próbowałam ją odmawiać kilka razy, ale zawsze pojawiało się „coś ważniejszego” i niestety przestawałam odmawiać. Mam nadzieję,że uda mi się ją skończyć, bo mam kłopoty z jej odmawianiem: niechęć, odkładanie na później, odmawiam w nocy i usypiam i rano dokańczam, pojawiać zaczynają się koszmary: śnią mi osoby z mojej rodziny, które umierają, a nawet ostatnio , że ja umarłam. Mam nadzieję i błagam MB Pompejańską , aby nas nie opuściła i obdarzyła nas dzieckiem. Jak tylko zajdę w ciążę na pewno zostawię świadectwo na tej stronie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: dostałam pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
yoki
Gość

ja też wczoraj zaczęłam, ale nie wiem czy się nie porwałam z motyką na słońce, teraz jestem na zwolnieniu, ale jak pójdę do pracy, to nie wiem jak to ogarnę. Nawet w trakcie nurtowały mnie myśli typu : nie dasz rady… Wy też tak macie?

Monika Makowska
Gość

Nie martw się, na pewno dasz radę. Zawsze możesz poprosić Matkę Bożą o wytrwałość. Najważniejsze żeby spróbować i nie zrażać się jeśli za pierwszym razem nie wyjdzie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że pierwsze moje podejście było nieudane, ale po pieszej pielgrzymce na Jasną Górę udało się odprawić pierwszą Nowennę, zgodnie z obietnicą Matki Bożej (po pierwszej nieudanej NP Matka Boża obiecała mi że uda się po pielgrzymce). Po pierwszej NP przyszły następne – teraz nie potrafię już normalnie funkcjonować bez tej Nowenny. Pozdrawiam, z Panem Bogiem. Monika.

barbara
Gość
barbara

Jak pisze Ojcie Pio kiedy macie zle mysli to dobrze bo szatan probuje was zwiesc na zla droge i teraz czy jemu ulegniesz czy zaufasz Bogu ,ja sie nie podaje i jeszcze nie przerwalam zadnej NP a zmowilam chyba 15 , Zycze wiary i nie odkladac na wieczor .z Panem Bogiem.

Obrazki z nowenną pompejańską?