Artur.: Dzięki nowennie poszedłem do spowiedzi

Zgodnie z tym iż należy podzielić się świadectwem nowenny czynię to. Nowenne w sumie znalazłem przez przypadek w internecie ponieważ znalazłem się w sytuacji bez wyjścia lub lepiej określić ją beznadziejną i jestem bezsilny w tym.
Przeczytaj całość

Paulina: Prawo Jazdy

Witam mam na imię Paulina rok temu odmówiłlam kilka nowenn wszystkie się spełniły chociaż czasami na ,, odwal się '' były odmawiane wtedy byłam w ciężkiej sytuacji myślałam nawet o samobójstwie ale mając 17 lat zebrałam się w garść i dzień w dzień mówiłam różaniec oraz inne modlitwy.
Przeczytaj całość

Karolina: Trwajcie w modlitwie

Kochani, czuję się zobowiązana zamieścić tutaj swoje świadectwo. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 14 lipca, dzień po tym, jak mój chłopak stwierdził, że nie potrafi się zaangażować i mnie porzucił. Nigdy nikogo tak nie kochałam i nigdy nie miałam pewności, że jest to osoba, z którą chciałabym żyć. On bardzo długo...
Przeczytaj całość

Joanna: Dar większy niż się spodziewałam

Pierwszą nowennę pompejańską odmówiłam w intencji pomyślnie zdanej matury. Dla mnie zdanie matury było czymś weryfikującym mnie jako człowieka myślałam, że jeżeli jej nie zdam to będę kimś gorszym, beznadziejnym. Po raz pierwszy podchodząc do matury rzeczywiście nie udało się jej zdać, ale się nie poddałam dzięki różańcowi.
Przeczytaj całość

Paweł: modlę się o szczęśliwe ukończenie budowy i wyjście z długów

Odmówiłem już jedną Nowennę s teraz jestem w trakcie drugiej i jakby coś drgnęło a przynajmniej odzyskałem spokój i wiarę że dam radę.
Przeczytaj całość

Wdzięczna: Pomoc Matki Najświętszej w trudnych chwilach

To jest moja druga lub trzecia nowenna. Poprzednim razem prosiłam o zdrowie dla siebie i moja modlitwa została wysłuchana.

Aktualną nowennę zaczęłam odmawiać gdy bliska mi osoba trafiła do aresztu i oczekuje na wyrok. Skończyłam już część błagalną i zaczęłam dziękczynną. Co prawda po skończeniu pierwszej części moje modlitwy jeszcze nie zostały do końca wysłuchane bo proszę o jak najniższy wymiar kary dla tej osoby a sprawa jest jeszcze w toku, to już dotarły do mnie pewne pozytywne przesłanki. Dziękuję Matce Najświętszej bo mimo iż moja intencja wymaga czasu to po skończeniu pierwszej części nowenny błagalnej otrzymałam list od tej osoby który mnie bardzo ucieszył. To jest dla mnie najdzieja że Nasza Matka słucha moich modlitw i nie opuszcza w potrzebie pomimo tego że czasem naprawdę na to nie zasługujemy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wdzięczna: Pomoc Matki Najświętszej w trudnych chwilach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogumiła
Gość
Bogumiła

Nowennę Pompejańską odmawiam kolejny raz i wierzę ze tak jak dotychczas zostanę i ty razem wysłuchana, prosząc o łaskę powrotu do kościoła dla moich córek

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!