Monika: Miłość

To moje pierwsze swiadectwo tutaj...Maryja zawsze byla w moim sercu I zyciu mimo iz na prawde popelnilam wiele grzechow.
Read More

Renata: Uzdrowienie dziecka z choroby nowotworowej

Od samego początku odmawiania Nowenny Pompejańskiej czujemy pomoc i łaskę Matki Bożej Pompejańskiej. Otrzymaliśmy od Maryi największą łaskę-cud uzdrowienia naszej córeczki.
Read More

Kasia: C­o za radość ze się ud­ało wytrwać do końca.­

Staraliśmy się z męże­m o drugie dziecko od­ 3 lat ale nie udawał­o się. Jakoś w listo­padzie bratowa opowi­edziała o Nowennie Po­mpejanskiej i zapropo­nowała wspólna modlit­wę. Dużo obaw czy dam­ radę. ..nie modliłam­ się regularnie na r­óżańcu. .ale czułam z­e musze ..i tak zaczę­liśmy Nowenne całą r­odziną. ..brat z zona­..siostra..rodzice...­oraz inne bliskie oso­by...właśnie prosząc ­o wiarę i ufność w na­szych staraniach o dz­ieciątko dla mnie i d­la siostry która też czeka na dar macierzy­ństwa. Skonczylismy ­Nowenne w Wigilię. .c­o za radość ze się ud­ało wytrwać do końca.
Read More

Radek: Uratowane małżeństwo

Krótko: dziękuję Ci Matko za wstawiennictwo w intencji uratowania małżeństwa mojego brata. Mimo wniosku o rozwód, sprawa zakończyła się orzeczeniem separacji. Dostali czas na uratowanie rodziny. Bogu niech będą dzięki!!!
Read More

Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość

Zacząłem właśnie 5tą Nowennę Pompejańska. Chciałbym złożyć dotychczasowe świadectwo. Z 4 odmówionych Nowenn: - Pierwsza intencja nie wysłuchana, ale to moja wina bo intencja była o miłość konkretnej osoby, a jak wiemy człowiek ma wolną wolę i Pan Bóg nie może kazać pokochać.Przeczytaj Wojtek: Modlitwa o moją przemianę i miłość
Read More

Teresa: Wiara Nadzieja Miłość

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu w pracy. Szefowa powiedziała mi, że wszystko mogę wyprosić tą modlitwą. Byłam zaskoczona, że jest taka nowenna, że trzeba zmawiać przynajmniej trzy części różańca.

Pamiętam, jaka myśl przemknęła mi wtedy po głowie, że chyba za karę albo pokutę trzeba ją zmawiać. Przyznam się, iż wtedy nie pomyślałam poważnie o tym. Jedna część różańca sprawiała mi trudność w modlitwie a co dopiero trzy bądź cztery. Mimo to w krótkim czasie zaczęłam myśleć o tym, by, choć spróbować podjąć się tego ‘wyzwania’. Bardzo chciałabym założyć rodzinę, więc modliłam się Nowenną Pompejańską o łaskę dobrego męża. Zmawiałam cztery części różańca świętego. Upłynęły od tamtego czasu 1, 5 roku i choć nadal nie pojawił się odpowiedni kandydat nie tracę nadziei, że Matka Boża udzieli dla mnie tej łaski. Po tej pierwszej nowennie zmawiałam jeszcze cztery. O przemianę duszy dla pewnej osoby. Wolę Bożą. Za ojczyznę. Ostatnią nowennę zmówiłam za dzieci, którymi opiekowałam się w rodzinie zastępczej o potrzebne łaski dla nich. Kiedy kończąc część błagalną i zaczynałam dziękczynną okazało się, że cała czwórka dzieci idzie do adopcji. Oczywiście cieszyłam się tym, bo to dla nich nowe, lepsze życie. Dwa lata były w rodzinie zastępczej, a gdy podjęłam tę modlitwę wszystko zaczęło się nagle zmieniać. Decyzja sądu, iż dzieci mają status adopcyjny, szybko pojawiły się rodziny adopcyjne, spotkania aż w końcu sąd zdecydował, iż dzieci przechodzą do rodzin adopcyjnych. Na chwilę obecną szefowa nie ma innych dzieci, więc jestem osobą bezrobotną, ale wieżę, że Maryja dając dzieciom nowy dom, nie zostawi mnie bez pomocy.
W ciągu tych dwóch lat przeżywałam różne trudne chwile, a nawet myślałam, że ta nowenna nie działa, jest bez sensu. Ale pomimo to, gdzieś głęboko w serduszku czuję, że Maryja daje mi wpracie i chce dla mnie jak najlepiej.
Dlatego wszystkim, którzy przeżywają różnego rodzaju kryzys. Macie problemy większe lub mniejsze. Życzę abyście znaleźli pokój ducha w tej modlitwie. Abyście oddali to wszystko Matce Bożej a Ona na pewno nie zostawi was samym sobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bożena Szpura Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

Piękny ,dobry uczynek zrobiłaś dla tych dzieci aby dobrze trafiły do właściwych domów.