Oliwia: DLA BOGA NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH

Szczęść Boże. Nazywam się Oliwia. Mam 15 lat. Moim całym Światem jest Bóg. BÓG JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY. W moim systemie wartości na

1. JEST BÓG
Chciałam tylko uprzedzić, że będzie to długie Świadectwo.
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z ,, Rycerza Niepokalanego ”
Bardzo lubię czytać PODZIĘKOWANIA i właśnie z Podziękowań dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Zaciekawiła mnie ta Nowenna, ponieważ ludzie opisywali, że m.n.i .Nowenna często pomagała w sytuacjach bardzo trudnych. Nie wiedziałam jak się Modlić tą Nowenną więc wpisałam w Internet i dowiedziałam się, że to Nowenna ,, nie do odparcia”, że każdy kto odmówi przez 54 dni Nowennę, to Matka Boża obiecała, że intencja o, którą prosimy się spełni.
W maju tego roku miałam wielką ochotę z Odmówić Nowennę, ale przez 54 dni można mieć tylko jedną intencję, a ja miałam tyle intencji i dalej mam, choć to nie był jedyny powód.Mówiłam sobie zacznę następnego dnia i tak było codziennie, aż zrobił się czerwiec i dalej nie zaczęłam nowenny. Obiecywałam sobie,że jak zaczną się wakacje to zaczynam mówić, ale kończył się lipiec a tu dalej nie zaczęłam Nowenny. Bardzo lubię czytać Świadectwa innych ludzi więc któregoś dnia zobaczyłam, nie jest to przypadek, że na stronie Wydawnictwa Rosemaria można kupić książkę na której m.i.n znajduję się w jaki sposób trzeba się modlić Nowenną Pompejańską i wskazówki jak dobrze odmówić oraz płytę z nagraniem Nowenny Pompejańskiej. Zamówiłam książkę z płytą i obiecałam, że jak przyjdzie to zacznę odmawiać. I zaczęłam odmawiać jeszcze nie skończyłam, ale chciałam się już podzielić z wami moim Świadectwem. Jeśli uda mi się ukończyć Nowennę Pompejańską to dam kolejne Świadectwo. Zaczęłam mówić moją Nowennę 1 sierpnia 2016 i mówię, dzisiaj jest 14 dzień. Moja intencja zaczyna się spełniać czuję,że Matka Boża na de mną czuwa. Kiedyś zmówienie 1 Różańca nie było dla mnie łatwe. Teraz to jest dla mnie czysta przyjemność zmówić 3 Różańce. Bóg jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZY. Zaczynam się uspokajać i wyciszać, czuję wielką radość, ale niestety zły nie daje za wygraną i cały czas gada coś do mnie w mawia, że ,, mi się nie chce „, ,, że po co” , ,, że i tak to mi nic nie da”. Nawet wczoraj było mi żle i to bardzo płakałam, myślałam okropnie, ale ja się nie podam ponieważ jak mówi mama jestem delikatna, ale ja kocham wygrywać i chcę pokonywać swoje wady i słabości. Kocham Boga tak mocno, chcę być jego dzieckiem, że by się mną opiekował zawsze. Chcę być najbliższym człowiekiem co jest z Bogiem zawsze , bo BARDZO MIŁUJĘ BOGA ZAWSZE. Z Bogiem jestem mocna , mogę przenosić góry. Dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych i będę to głosić to końca swoich dni i dłużej. I będę wychwalać Boga zawsze . Chciałam wspomnieć, że dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych. Bardzo bym chciała zostać tancerką , bo dostałam talent od Boga a talentów nie można marnować, bo sam talent to tylko połowa sukcesu trzeba talent rozwijać tak powiedział Pan Jezus w przypowieści o gospodarzu. Pan Jezus powiedział ,że jeśli otrzymaliśmy talent to musimy go rozwijać jak w tej przypowieści rozmnażać,żeby było go co raz więcej i więcej. Chciałam bym dzięki Bogu być najlepszą tancerką na świecie po roli tancerki chciałabym być zakonnicą, ale wszystkim wydaje się, że tancerką to tak wszystko łatwo przychodzi i tak ma być. Bardzo mi zależy, żeby mieć bardzo dobrą rozwartość. Przed odmawianiem Nowenny Pompejańskiej rozciągałam się 5 min to już był wielki ból był , a jak zaczęłam mówić i tu tyle siedzę… Radość wielka, że poszerza mi się rozwartość to dzięki BOGU CUDNEMU.KOCHAM CIĘ BOŻE BARDZO.OPIEKUJ SIĘ MNĄ ZAWSZE. MARYJO OTUL MNIE SWOIM PŁASZCZEM. JEZU KOCHAM CIĘ ZAWSZE. SZCZĘŚĆ BOŻE

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 35

które można zamówić na stronie:

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
EsterabarbaraEwa Biernacka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa Biernacka
Gość
Ewa Biernacka

Bardzo ładne świadectwo

barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo ! to prawda Bog jest na pierwszym miejscu z Nim mozna przenosic gory. Zawierzyc Maryi swoje zycie w tak mlodym wieku to piekne i niech ciebie prowadzi w dorosle zycie .Maryjo miej w opiece Oliwie ,Poblogoslaw jej Boze .

Estera
Gość
Estera

Piękne świadectwo Oliwko. Kiedy się odalas tak głęboko modlitwie łaski będą splywały nieustannie. Jesteś ukochanym jej dzieckiem. Chwala Panu.