LIDIA: zły bedzie was chciał odwiesc od modlitwy

Nowenne odmawiam już 4 lata. Moja przygoda z nowenna zaczeła sie gdy szukałam ratunku dla męża alkoholika. Odmawiałam inne modlitwy pojedyncze różance,szukałam po internecie, az natrafiłam na nowenne nie do odparcia.

zaczełam sie modlić na rózancu za męża( nie przestał pic) za siebie o prace( praca sama mnie znalazła). Za synów . Intencji jest dużo. jedne sa wysłuchane na inne czekam wazna jest wola Boza. Matka Boska Pompejanska uspokoiła mnie daje mi duzo pokory do samej siebie wiem ze nie mozna wszystkiego miec. Nikt nie ma wszystkiego. Ale tak brakuje mi spokoju zwiazanego z tym aby nie było alkoholu w domu, Mąż sobie juz zupełnie nie radzi z tym nałogiem nie chce pomocy nie chce sie leczyc. Moze w koncu i to sie odmieni mam nadzieje i ufam ze wyjde z tego dla mnie najwiekszego problemu. Dzieki modlitwie moge to jakos zniesc.
Odmawiejcie nowenne nie przerywajcie zły bedzie was chciał odwiesc od modlitwy i najczesciej w waszych bliskich bedzie udezał a przez nich i w was osobiscie .Nie poddawajcie sie warto sie modlic.

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
DanutaAniaWIOLAanitaRenia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Lidio piękne świadectwo, jesteś super dziewczyna. Mieć taką żonę i matkę to skarb. Lidio spróbuj jeszcze błogosławić wyjście z alkoholizmu męża, jego samego, siła Bożego błogosławieństwa jest WIELKA. Szczęść Boże i Niech Wam Bóg błogosławi

LIDIA
Gość
LIDIA

Dziekuje za słowa pokrzepienia. Dzieki tej modlitwie rózancowej napotkałam ludzi którzy mi dodawaja sił do walki o siebie, to tez duzo.Jestem inna kobieta niż kiedys znam swoja wartosc dzieki pracy i zyczliwym ludziom. Odmawiajcie nowenne to tak niby duzo ale warto. Pozdrowienia dla Marka

Agucha
Gość
Agucha

Pani Lidio proszę przeczytać książkę księdza Dziewieckiego „zagrożeni alkoholem, chronieni miłością’. Może Pani bardzo pomóc 🙂
Jeżeli jest Pani gotowa wszystko zrobić dla męża aby pomóc mu to proszę uczęszczać na spotkania al-anon – poszukać w internecie gdzie jest najbliższe ognisko. Wiele osób się wstydzi i nie chce pójść, ale jeśli się kocha drugą osobę to trzeba spróbować się przełamać bo te spotkania bardzo dużo dają 🙂

Teresa
Gość
Teresa

Lidio Nowenna Pompwjanska to wielka siła była i będzie ze mną już do końca życia.. Miałam ten sam problem z moim mężem ja oprócz nowenny Pompejanskiej przystąpiłam do krucjaty wyzwolenia człowieka, mąż na drugi dzień zaczął się sam leczyć.. Nie pije już 12 lat i wiem, że już nie będzie… Polecam

Renia
Gość
Renia

Odkąd zaczęłam mówić tę nowennę 2 lata temu,w różnych intencjach, choć jeszcze ja nie widzę jakiś mocnych efektów tej modlitwy na te osoby za które się modliłam,ale to co stało się ze mną , to na pewno działanie Matki Boskiej.Wychowywać zaczęła mnie,przeszłam tyle zmian w sobie i nadal to robię.Jest tak ja niektórzy piszą,ogromne ataki złego ale zaraz pomoc Boża przychodzi.Ogromne przybliżenie czuję się do Boga uważam że w prawidłowy sposób. Wiara staję się głębsza.Dużo pokory rodzi się w sercu.Wiele,wiele innych dobrych spraw się dzieje.Uważam że warto sięgnąć po tę modlitwę,a intencje zanoszone Pan Bóg na pewno wysłucha i w… Czytaj więcej »

anita
Gość
anita

Szczerze ci współczuję sytuacji którą masz w domu i naprawdę życzę ci z całego serca siły do codziennego zmagania się z tym problemem.

WIOLA
Gość
WIOLA

Pani Lidio proszę odmawiać Modlitwe Egzorcystyczą razem z Nowenną do Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa w intencji uzdrowienia z alkoholizmu, proszę ufać Panu jezusowi I Maryi. Ja juz otrzymałam Wiele Łask Maryja i Pan Jezus uratował moje Małżeństwo wyciągaj mojego męża z niesamowitego amoku.

Ania
Gość
Ania

Łaski o które się modlimy zostaną nam dane w stosownym czasie wybranym przez Boga, gdy On uzna to za stosowny czas. W tym czasie,który jest czasem modlitwy My się mamy też zmienić. Mam podobne odczucia, przestałam przeklinać- grzęźnie mi gdzieś w gardle, jestem spokojniejsza, to nawet usłyszałam to od męża, który nie chodzi na odwyk mimo miliona obietnic. Wierzę że któregoś dnia to zrobi, po prostu musi do tej decyzji „dorosnąć”. często gdzieś z tyłu głowy słyszałam „daj sobie spokój przecież nie przestanie”. wiem że nie mogę przestać się modlić bo przegram walkę o niego. Kiedyś śnił mi się różaniec… Czytaj więcej »

Danuta
Gość
Danuta

Ja też modliłam się za męża alkoholika NP, 30 dniowym nabożeństwem do św.Józefa,wszystkimi nowennami jakie mi wpadły w ręce,pościłam i nic.Ale Bóg miał swój plan,firma w której pracował została rozwiązana,mąż przeszedł na zasiłek przedemerytalny,to są małe pieniądze,ale dzieki temu przestał pić.Teraz dopiero zobaczyłam w jakim żyłam piekle ,tyle lat. Wypije raz lub dwa razy w miesiąc, gdzie przedtem wracał codziennie pijany.Teraz ,gdy wytrzeźwiał dopiero uczy się żyć.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________