Liubov: Dziękuję CI Matko Najświętsza Królowo Różańca Swiętego

Modliłam się nowennę o prace rok temu, dokładnie w czerwcu 2015 i wiedziałam na pewno że będę ją miała tylko w swoim czasie. Teraz mam, na razie jest to staż ale wierzę w to że po stażu dostanę stałą prace
Read More

Magda: Efekty są warte tego wysiłku

Miesiąc temu ukończylam swoją pierwsza NP. Intencja,w ktorej ją odmawiałam spełniła się połowicznie jak dotąd,ale ufam,że w efekcie wszystko się ułoży i skończy pomyślnie.W trakcie odmawiania nowenny zdarzyło się kilka nieoczekiwanych zbiegów okoliczności-małych cudów,ktore łaczę z nieustąjacą opieką i pomocą Matki Boskiej. Gorąco namawiam do odmawiania różańca i NP. Choć jest to zobowiązanie wymagające i pochłaniające czas,ale efekty warte są tego wysiłku.
Read More

Iza: Warto wytrwać pomimo trudności

To moja 4 nowenna i myśle ze najtrudniejsza. Modliłam sie o sile i cierpliwość oraz o unormowanie snu mojego dziecka. W trakcie odmawiania działy sie rożne rzeczy: 2 razy urwał mi sie różaniec w tym jeden koralik zginął, córka spała beznadziejnie do tego ciagle płakała, ktoś przerysował mi samochód, nieporozumienia z mężem itp.
Read More

Janka: Poczułam, że naprawdę Jezus jest najważniejszy, nikt inny.

Jako, że w części dziękczynnej obiecałam Maryi mówić innym o Jej pomocy, tak też robię. Przede wszystkim chcę powiedzieć, że NP zmienia życie i postrzeganie świata. Prosiłam o pomoc w uzdrowieniu duchowym i o spowiednika stałego (wreszcie odważyłam się o takiego zapytać... jeszcze takiego nie mam - ale będę mieć!). Walka duchowa nadal trwa, ale widzę to zupełnie inaczej teraz
Read More

Katarzyna: Czuję, że nie jestem już sama

Moja pierwsza nowenne odmowilam w kwestii finansowej. Zaczelam ja 30. Listopada 2017. Mniej wiecej 4 tygodnie od momentu nawracania sie. Stwierdzialam, ze nic innego mi i tak juz nie pozostalo jak tylko modlic sie. Przeszukiwalam internet na temat modlitw, ktore pomoglyby mi w trudnosciach finansowych i trafilam na te strone. Poczatkowo nie potrafilam sie modlic, wiec znalazlam filmiki na YT i razem z nimi modle sie do dzis. (Obecnie jestem "na drugiej" nowennie Dzialy sie przerozne rzeczy, mysle ze dlatego ze czas nowenny nalozyl sie na okres mojego nawracania i zlemu bylo to nie po mysli.
Read More

ks. Janusz: Maryja odmieniła moje życie

Jestem księdzem zakonnym. Przez prawie 17 lat zmagałem się z chorobą alkoholową. W 2010 roku popadłem w depresję po śmierci rodziców. Nie umiałem poradzić sobie w życiu. Myślałem o samobójstwie.

15 kwietnia 2014 r. zostałem suspendowany (kara kościelna polegająca na zakazie sprawowania posługi kapłańskiej) i odstawiony do szpitala psychiatrycznego. Leczenie pomagało tylko na dwa do trzech miesięcy, a później następowały powroty do szpitala. W sumie z przerwami przebywałem w szpitalu do 9 października 2015 r. Jednak nadal męczyła mnie depresja i alkoholizm. 22 kwietnia 2015 r. jechałem autem w stanie upojenia alkoholowego. Zostałem złapany przez policję. Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku. Dostałem wyrok sądowy: rok pracy społecznej. Byłem totalnie załamany. Chciałem wrócić do szpitala, bo tylko tam czułem się bezpieczny. Jednak pielęgniarka, pani Ola, powiedziała mi, że to nie dla mnie takie miejsce – ono jest w klasztorze i przy ołtarzu. Powiedziała mi też, że odmawia nowennę pompejańską i że jest to cudowna modlitwa. Słyszałem o nowennie jako kapłan, lecz nigdy nie podjąłem się trudu jej odmawiania. Po tej rozmowie pomyślałem sobie: „co mi szkodzi zacząć modlić się w ten sposób? Mam dużo czasu, a nic do stracenia”. 25 stycznia 2016 r. rozpocząłem pierwszą nowennę pompejańską w intencji pomocy w odbyciu wyroku sądowego. I zaczęły dziać się cudowne rzeczy w moim życiu. Depresja i związane z nią lęki minęły. Maryja Niepokalana napełniła mnie pogodą ducha. 4 lutego 2016 r. została ze mnie zdjęta kara suspensy i obecnie znów w pełni mogę sprawować posługę kapłana. Minęła mi też chęć picia alkoholu. W środowisku, gdzie odpracowuję wyrok sądowy, spotykam się z ogromną życzliwością, a tak bardzo bałem się napiętnowania. Obecnie jestem trzeźwy. I to wszystko dzięki modlitwie nowenną pompejańską. Zacząłem odprawiać kolejną. Dziękuję Bogu za łaski, jakie otrzymuję przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "ks. Janusz: Maryja odmieniła moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Szczesc Boze, pomodle sie za ksiedza

eva
Gość

Zycze wytrwalosci w modlitwie i w trzezwosci.
Szczesc Boze!

sylwia
Gość
sylwia

Chwała Panu i Maryi!

ajm
Gość

Tu dopiero widać ,co to znaczy ,MARYJA! Tak przygotowany , bardzo będzie ksiądz potrzebny zagubionym ludziom .Chwała Panu i Jego niepokalanej Matce!

Ania
Gość

I po takich doswiadczeniach ksiadz bedzie bardzo wiarygodny dla wszystkich nas czyli grzesznikow

sylwia
Gość
sylwia

A jeszcze polecam księdzu Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów, by się ktoś mógł modlić za księdza. To wspaniała inicjatywa i polecam też każdemu by zajrzał i może „adoptowal” księdza.
Pozdrawiam i życzę ksiedzu wytrwałości modlitwie! Niech Maryja ma ksiksiędza w swojej opiece.

Oliwia
Gość
Oliwia

Myślimy często,że się nie da czegoś zrobić… faktycznie my ludzie jesteśmy za słabi,ale z pomocą Boga jesteśmy wstanie przenosić góry. Dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych. Wychwalajmy Pana Boga. Szczęść Boże

Smutna
Gość
Smutna
Witam. Sama mam depresję, nie potrafię żyć, nie potrafię odnaleźć się na tym świecie. Ciągle się boję a strach towarzyszy mi każdego dnia, czasami tak mnie paraliżuje że nikt nie wie jak sie zle czuje. Najgorsze jest to, ze chcesz coś zrobić ale ciągle coś ciągnie człowieka w dół. Doskonale rozumiem położenie księdza. W takich chwilach wokół tyle ludzi ale człowiek jest zupełnie sam. Modlę się za siebie, ale nie ma efektów. Chcislabym mieć tyle odwagi i samozaparcia co ksiadz. Cieszę się, ze księdzu się udało. Życzę wszystkiego dobrego. Obiecuję, ze pomodle się w intencji ksiedza. Z Panem Bogiem.
Anna
Gość

Masz z kim porozmawiać o swoich problemach, kogoś kto rozumie twoją sytuację? Sama to przechodziłam a raczej wychodzę dalej z depresji, więc rozumiem co czujesz… modlitwa bardzo pomaga, ale też potrzeba innych środków, wizyt u psychologa lub psychiatry… jakbyś chciała pogadać, zostawiam ci mój e-mail: anna.kusiak@poczta.onet.pl dużo błogosławieństwa Bożego:)

Estera
Gość
Estera

Jeśli mogę doradzić, to odmów nowennę w intencji kogoś na kim ci zależy… mnie pomogła intencja „powodzenia i mocy w życiu i miłości dla…”

Monika
Gość
Monika

Chwała Panu!!! Widać że Maryja ma potężne „chody” u swojego Syna…..Zawsze zadziała i to we właściwym momencie.I jak tu nie kochać Maryi…!

Anna
Gość

Niech Pan Bóg księdzu błogosławi a Najświętrza Panienka Maryja troskliwie się opiekuje. Dziękuję za piękne świadectwo.

Dorota
Gość
Dorota

Księże jest ksiądz obecnie najlepszym spowiednikiem i terapeutą oraz duchowym przewodnikiem dla innych osób które są pod wpływem choroby alkoholowej. Myślę że to co ksiądz przeszedł ten krzyż nie był na darmo Pan Bóg przez to własne doświadczenie przygotował księdza do szczególnej misji. Proszę o tym pamiętać. Z Panem Bogiem.

Teresa
Gość
Teresa

A ja mam prośbę do Księdza , na ile czas Księdzu pozwoli proszę udzielać się na tej stronie …jako opiekun tego forum .Bardzo proszę .
Z Panem Bogiem

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
anita
Gość

Bóg doświadcza nawet tych którzy są najbliżej, sama Matka Boża ile musiała wycierpieć widząc jak mordują jej Syna.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!