Basia: Wytrwam w modlitwie

Na nowennę pompejańską natknęłam się przez przypadek w Internecie. Po przeczytaniu, jaką jest potężną modlitwą, zaczęłam ją odmawiać. Przeczytaj Basia: Wytrwam w modlitwie
Read More

Anonim: W intencji męża i rodziny

Nowenne zaczęłam odmawiać pod koniec kwietnia w intencji mojej rodziny, męża, dzieci. Z mężem były problemy, ciągle nas zostawial, nie wracał po nocach.Bylo bardzo źle.
Read More

Przemek: Autyzm – uzdrowienie, nawrócenie

Nie wierzyłem za bardzo, że dotrwam do końca. 54 dni codziennego odmawiania całego różańca wydawało mi się wówczas ogromnym wysiłkiem.
Read More

Irena: Dziękuję za znalezienie pracy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam złożyć kolejne świadectwo i podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za pomoc w znalezieniu pracy przez mojego syna. Odmawiałam Nowennę w tej intencji.Przeczytaj Irena: Dziękuję za znalezienie pracy
Read More

Magda: Cudowna modlitwa

Mimo to Matka Najświętsza zsyłała mi ogrom łask, o które nie prosiłam bezpośrednio w głównej intencji. Modlitwa ta nauczyła mnie pokory, cierpliwości, sprawiła, że w ciemności w jakiej się znalazłam pojawiło się światło.
Read More

Halina: prośba o znalezienie domu i miłość w rodzinie

Moje wnuczki żyją za granicą, znalazły się w sytuacji,że skończyła im się umowa najmu i musiały opuścić mieszkanie.Jednia z nich ma dwoje maleńkich dzieci.

Prosiłam Matkę Najświetszą o znalezienie przez nie na stałe domu i pracy, o wzajemną miłość w rodzinie. W dniu w którym skończyłam odmawiać część dziękczynną różańca, otrzymałam od nich wiadomość,że znalazły dom na razie na rok, ale ufam, że umowa będzie przedłużona. Do dzisiaj nie jestem w stanie mówić o tym bez łez wzruszenia.Dziękuję Matce Najświętszej za tą łaskę i mocno wierzę,że dalej będzie nas wspomagać.Tyle łaski a żadnych warunków.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Halina: prośba o znalezienie domu i miłość w rodzinie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość

Tyle łaski ,a żadnych warunków.Piękne i bardzo prawdziwe. Ave Maria!

magda
Gość

Piękna i prawdziwa jest Twoja wiara w pomoc Maryi. Dziękuję za to świadectwo:-)

Magda Skibicka
Gość

szanowna Pani znales mieszkanie nie jest zadnym problemem ,tym problemem na pewno Pani wnuki nie maja pieniedzy na wynajm mieszkania wiekszym i lepszym standarcie

barbara
Gość
barbara

Mysle ze kazda otrzymana laska jest darem nawet jak sie nie ma duzo to tez trzeba gdzies mieszkac . Zycze wiele lask i wytrwaloscina modlitwie ,.Szczesc Boze !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!