Agnieszka: Niezwykła spowiedź

Dziś jest mój 16. dzień z moją pierwszą nowenną i już doświadczyłam, tak jak wielu, łaski spokoju w sercu. Nie obyło się bez problemów podczas odmawiania nowenny, bo pojawiło się wiele przekleństw i myśli bluźnierczych.

Postanowiłam jednak, że się nie poddam i pójdę do spowiedzi. A ponieważ u mnie w parafii odbywały się właśnie rekolekcje, to przygotowałam się do tego jak nigdy dotąd: przez tydzień co wieczór robiłam porządny rachunek sumienia. Idąc do spowiedzi trafiłam na księdza z tak zwanych „długo trzymających” i była to najwspanialsza spowiedź w moim życiu. Po tym opuściły mnie złe myśli.

Nowennę odmawiam bez większych problemów, bo tak sobie myślę, że jeśli Bóg jest ze mną, to któż przeciwko mnie? Więc mam radę do wszystkich: jeśli macie problem z odmawianiem nowenny, to oczyśćcie swoją duszę, np. podczas rekolekcji. Nasza nowenna może szybciej się spełni, gdy odmawia się ją z czystym sercem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
DarekMarekdaria.npTeresaIreneusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ireneusz
Gość
Ireneusz

Witam ja tez mam przeklenstwa podczas odmawiania rozanca i wiem ,ze to od zlego ducha poniewaz wczesniej przed moim nawroceniem ich nie mialem.Drecza mnie juz ponad rok czy jest jakis sposob zeby odeszly?

daria.np
Gość
daria.np

Nie zwracaj na nie uwagi. Tak, możesz porozmawiać z księdzem o tym, ale tak bywa. Szczególnie na początku nawrócenia. To minie, możesz wcześniej odmówić modlitwę do Michała Archanioła, ale przede wszystkim nie dyskutuj z tymi myślami i nie idź za nimi.

Teresa
Gość
Teresa

Ireneusz powiedz o tym na spowiedzi

Marek
Gość
Marek

Polecam modlitwy do Przenajświętszej Krwi Chrystusa można je znaleźć nawet w necie, mają ogromną moc

Darek
Gość
Darek

Ja także podczas odmawiania nowenny miałem myśli bluźniercze (głównie przekleństwa), czego wcześniej nigdy nie doświadczyłem. Na jakiś czas pomogła spowiedź generalna, podczas której ksiądz powiedział mi, że jest to atak szatana. Nie należy na to zwracać uwagi i należy przede wszystkim skupić się na modlitwie. Również mogę potwierdzić, że przed odmówieniem nowenny pomaga modlitwa do Archanioła Michała.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…