Ilona: Modlitwa o zdrowie i uzdrowienie chorej mamy na raka

Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno za opiekę Nad moją mamą, poprawę jej stanu. Królowo Różańca Świetego Módl się za nami.
Przeczytaj całość

Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)

Nowennę odmawiam od ok. 1,5 roku ... tj. ok. 10 Nowenn Pompejańskich. Prawie wszystkie Nowenny Pompejańskie się spełniły...a dwie z nich czekają na wypełnienie zgodnie z wolą MB i wierzę bardzo, że niedługo się wypełnią :). Przeczytaj Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)
Przeczytaj całość

Aleksandra: Spokój i nadzieja

Pragnę złożyć tutaj też swoje świadectwo. O Nowennie dowiedziałam się z ,,Gościa Niedzielnego", potem trafiłam na tą stronę w internecie. Zaczęłam czytać niektóre świadectwa, trwało to parę tygodni i dojrzewałam... 1 XI ub. roku zaczęłam odmawiać pierwszą nowennę. W zasadzie dwa dni przed rozpoczęciem zmieniłam planowana wcześniej intencję. Dowiedziałam się...
Przeczytaj całość

Daria: O potrzebne łaski dla taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na pielgrzymce do Częstochowy. Od razu pomyślałam o modlitwie za mojego tatę. Nie prosiłam Maryji o nic konkretnego, bo wiem, że Bóg sam wie co dla niego będzie najlepsze.
Przeczytaj całość

Ola: wierzę, że Matka Boża mi pomoże

Witam. Nowennę pompejańską odmawiam od niedawna choć słyszałam o niej już 3 lata temu. Moja siostra podarowała mi kiedyś wydruk jak odmawiać Nowennę Pompejańską gdy nie mogłam znaleźć pracy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Niezwykła spowiedź

Dziś jest mój 16. dzień z moją pierwszą nowenną i już doświadczyłam, tak jak wielu, łaski spokoju w sercu. Nie obyło się bez problemów podczas odmawiania nowenny, bo pojawiło się wiele przekleństw i myśli bluźnierczych.

Postanowiłam jednak, że się nie poddam i pójdę do spowiedzi. A ponieważ u mnie w parafii odbywały się właśnie rekolekcje, to przygotowałam się do tego jak nigdy dotąd: przez tydzień co wieczór robiłam porządny rachunek sumienia. Idąc do spowiedzi trafiłam na księdza z tak zwanych „długo trzymających” i była to najwspanialsza spowiedź w moim życiu. Po tym opuściły mnie złe myśli.

Nowennę odmawiam bez większych problemów, bo tak sobie myślę, że jeśli Bóg jest ze mną, to któż przeciwko mnie? Więc mam radę do wszystkich: jeśli macie problem z odmawianiem nowenny, to oczyśćcie swoją duszę, np. podczas rekolekcji. Nasza nowenna może szybciej się spełni, gdy odmawia się ją z czystym sercem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agnieszka: Niezwykła spowiedź"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ireneusz
Gość
Ireneusz

Witam ja tez mam przeklenstwa podczas odmawiania rozanca i wiem ,ze to od zlego ducha poniewaz wczesniej przed moim nawroceniem ich nie mialem.Drecza mnie juz ponad rok czy jest jakis sposob zeby odeszly?

daria.np
Gość
daria.np

Nie zwracaj na nie uwagi. Tak, możesz porozmawiać z księdzem o tym, ale tak bywa. Szczególnie na początku nawrócenia. To minie, możesz wcześniej odmówić modlitwę do Michała Archanioła, ale przede wszystkim nie dyskutuj z tymi myślami i nie idź za nimi.

Teresa
Gość
Teresa

Ireneusz powiedz o tym na spowiedzi

Marek
Gość

Polecam modlitwy do Przenajświętszej Krwi Chrystusa można je znaleźć nawet w necie, mają ogromną moc

Darek
Gość

Ja także podczas odmawiania nowenny miałem myśli bluźniercze (głównie przekleństwa), czego wcześniej nigdy nie doświadczyłem. Na jakiś czas pomogła spowiedź generalna, podczas której ksiądz powiedział mi, że jest to atak szatana. Nie należy na to zwracać uwagi i należy przede wszystkim skupić się na modlitwie. Również mogę potwierdzić, że przed odmówieniem nowenny pomaga modlitwa do Archanioła Michała.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!