Joanna: Nieoczekiwana pomoc

Moją pierwszą nowennę odmówiłam 3 lata temu w intencji otrzymania jakiejkolwiek pracy. W ciągu 3 miesięcy dostałam ją, dość daleko od domu, ale była.
Przeczytaj całość

Ola: W podziękowaniu za otrzymane łaski….

Chciałabym podzielić się moim świadectwem oraz zachęcić wszystkich do zmawiania nowenny. Różaniec czyni cuda...Maryja naprawdę wysłuchuje naszych próśb.... :)
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję!

Dzięki modlitwie poznałam w dużym stopniu siebie, zrozumiałam wiele spraw, próbuje nauczyć się kochać siebie oraz otworzyć na innych, pomyślnie rozwiązało się wiele sytuacji dnia codziennego.
Przeczytaj całość

Świadectwo: nowenna w życiu rodzinnym Agnieszki

25 marca 2012 zakończyłam moja pierwszą Nowennę Pompejańską. Opowiedziała mi o niej moja szwagierka, a resztę doczytałam na tej stronie internetowej. Nie znałam nikogo osobiście, kto odmawiałby tą nowennę (szwagierka jej nie odmawiała), ale świadectwa i komentarze na tej stronie bardzo zachęciły mnie do podjęcia takiego modlitewnego wyzwania. Systematyczna modlitwa...
Przeczytaj całość

Róża: osoba nagle ze mną zerwała, łamiąc mi serce…

Chciałam się podzielić ze wszystkimi moim świadectwem. Czytam codziennie świadectwa innych osób i to podnosi mnie na duchu.
Przeczytaj całość

Agata: Nowenna o pokój i pojednanie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Moja kolejną nowennę odmówiłam w intencji pokoju i pojednania mojej mamy z bratową.Matka Boża mnie wysłuchała pomału sytuacja zmienia się na lepsze dziewczyny zaczynają odzywać się do siebie.Chwała Panu!

Chwiałam jeszcze wspomnieć o intencji z której zamiarem odmówienia nosiłam się będą w ciąży a mianowicie o szczęśliwy poród jednak nie odmówiłam jej bo ciągle inne sprawy były ważniejsze mimo to Matka Boża i ta intencję wysłuchała miałam szczęśliwy poród taki jak chciałam i urodziłam zdrową piękna córeczkę. dziękuję Ci Matko Boża,Święty Józefie, Święta Rito, Św. Dominiku Savio, Św. Dominiku de Guzman, Ojcze Paczyński, Archaniele Michale, Rafale i Gabrielu do Tych Świętych modliłam się i wiem, ze mnie wsparli.Chcę tez powiedzieć o bardzo skutecznej modlitwie jaką jest pisanie listu do Św.Józefa, może źle nazwałam bo to nie jest modlitwa, bo przecież w liście piszemy o tym o co chcemy prosić św. Józefa.Św. Józef oręduje za nami i wstawia się u swego syna, w liście prosiłam szczęśliwy poród bez nacięcia i pęknięcia krocza taki też był, byłam bardzo szczęśliwa bo szybciutko doszłam do siebie, poza tym córka, gdy się urodziła okazało się że jest węzeł na pępowinie, jedna z położnych powiedziała mi dobrze że urodziła się żywa a ja wiem że to czuwał Bóg, Matka Boża, Św. Józef i wszyscy święci do których modliłam się, dusze w czyśćcu cierpiące również. Chwała Panu za te wielkie łaski!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: Nowenna o pokój i pojednanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! Maryi i wszystkim Swietym . Pozdrawiam zdrowia dla coreczki.

Agata
Gość

Dziękuję Barbaro:)

Obrazki z nowenną pompejańską?