Natalia: LŁaska wyjścia z depresji/ nerwicy

Ukochanej Matce Bozej Pompejanskiej dziekuje. To naprawde cuda.
Read More

Michalina: Praca w mieście rodzinnym

Witam, chcę się podzielić świadectwem dobroci, którą wyświadczyła mi Matka Boża przez Nowennę. Zaczęłam ją w październiku 2017 r., gdy zaczęłam szukać pracy po tym, jak odeszłam z innej. Bardzo chciałam zostać w niewielkim mieście, w którym mam rodzinę i psa. Szukanie tam pracy jednak graniczyło z cudem, bo miasto małe, a ofert pracy jak na lekarstwo.
Read More

Dolska: Upragniona ciąża

Dokladnie po roku zaszłam w druga ciąże. Dzięki nowennie natrafilam na wielu pomocnych ludzi. Jestem po leczeniu naprotechnologia i pod opieką lekarza
Read More

S.: Zaufajcie Matce Bożej, a zaopiekuje się Wami

Szczęść Boże Kochani. Obiecałam Matce Bożej, że podzielę się świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Moje życie jest bardzo skomplikowane, od kilku lat doświadczają mnie trudności w niemalże każdej sferze życia, z którymi nie miałam już siły sama sobie poradzić. Dlatego zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w pewnej, bardzo ważnej dla mnie intencji. Nie została ona jeszcze spełniona, ale za to pod koniec jej odmawiania stał się jeden, pewien, wielki cud, w innej sferze życia, który zaistniał tylko i wyłącznie za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Eliza: Modlitwa o dom

Wiele razy próbowałam zacząć nowennę ,ale nie udawało mi się jej skończyć.Obecnie odmawiam nowennę a właściwie za kilka dni już kończę. Widzę jak przez ten czas Maryja i Dobry Bóg opiekują się mną i całą rodziną. Właśnie jestem na urlopie macierzyńskim ,bo w lutym urodziłam drugiego syna. Modle się do Boga i Maryi aby nam pomogli. Nie mam szans na powrót do pracy, wynajmujemy mieszkanie, mąż tylko pracuje,a ja dostaje jeszcze zasiłek ale to już nie długo. Mąż bardzo się martwi bo nie wiemy co dalej, Kiedy skończą się pieniądze z zasiłku to nie damy rady żyć o jednej pensji. Zawsze marzyłam o tym aby moje dzieci miały matkę w domu.
Read More

Ufna;-): obrona pracy dyplomowej

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo nowenny odmawianej za siostrę. Modliłam się o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej, udało się siostra jest już magistrem!

Nie było łatwo, ponieważ ciągle towarzyszyło jej zniechęcenie i straszne zmęczenie, temat wybrała trudny a czas naglił. W domu nerwowa atmosfera udzielała się wszystkim. Ale udało się i Chwała Matce Pompejańskiej, że wybłagała tę łaskę u Boga!
Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o