Katarzyna: Znów zapanowała zgoda, radość i miłość

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o nowennie pompejańskiej, pomyślałam, że trzeba mieć wielki powód aby podjąć się tak potężnej modlitwy np. zdrada lub nowotwór. Dostałam wtedy od znajomej obrazek z "instrukcją" do odmawiania nowenny. Włożyłam ją do portfela by czekała na tzw. lepsze czasy. Długo nie musiała czekać. Po kilku miesiącach mąż oświadczył, że ma kochankę, nie może bez niej żyć i na pewno nie zostawi jej, chociaż ode mnie też nie zamierza odejść. Dla mnie to był szok, bo kochałam go bardziej niż nasze dzieci i wierzyłam mu bardziej niż sobie. Nawet po 18 latach małżeństwa był dla mnie księciem z bajki.
Read More

Lucyna: Ta nowenna jest moją nadzieją

odmawiajmy nowenne pompejańską, dzięki niej otrzymałam wiele łask aż trudno w to uwierzyć . Kończąc część błagalną już otrzymałam wielką łaskę o którą się modliłam . Odmawiam 4 raz i MATKA BOŻA wysłuchuje wszystkich moich próśb . Ta nowenna jest moją nadzieją. odmawiajcie a dostaniecie wszystko!
Read More

wysłuchana: dzięki pomocy Matce Bożej i dusz w czyśću cierpiących problemy znikają

Witam Wszystkich modlących się Nowenną Pompejańską. Składam już po raz kolejny moje świadectwo tym razem łącznie sumując z trzech ostatnich odmówionych przez Mnie nowenn. Ta nowenna jest nie do odparcia, jest cudowną modlitwą, która daje tak wiele łask, spokoju ducha i napełnia miłością.
Read More

Wioletta: Zdrowie córki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pragnę złożyć drugie już świadectwo jako dziękczynienie dla Matki Bożej z Pompejów za pomoc i wysłuchane modlitwy.
Read More

Łukasz: Zawsze byłem sceptyczny

Zawsze byłem sceptyczny w stosunku do modlitw "klepanych" przez X dni/razy, w danej intencji. O nowennie pompejańskiej usłyszałem od kilku znajomych. Kiedy sam znalazłem się w potrzebie informacje o nowennie pojawiały się coraz częściej. Sytuacja w pracy była coraz cięższa zwolnienia/ degradacje stanowisk etc. Musiałem szukać nowej pracy a sytuacja na...
Read More

Rozalia: o udanej ciężkiej operacji mojej siostrzenicy

Stokrotnie dziekuje Ci Matko Boza Rozancowa za wysluchanie mojej prosby. Modlilam sie za mojaj siostrzenice, poniewaz dowiedzialam sie ze ma tetniaka mozgu

, zakonczylam NP 14 lipca a 26 lipca dowiedzialam sie, ze operacja sie udala, wierze ze, to dzieki Nowennie Pompejanskiej wszystko dobrze sie skonczylo. Nowenne odmawialam idac przez park do sklepu, i doswiadczylam takiego nieba juz tu na ziemi, patrzylam na piekne krzewy, bzy , spiew ptakow.
Nowenne odmawialam z you tube Catolic Devotion z podkladem muzycznym, czasem z Janem Pawlem II. 26 zaczelam druga Nowenne Pompejanska, mam problemy z nadwaga a co za tym idzie ze zdrowiem, teraz sie pilnuje co jem, jem zdrowiej, jestem wegetarianka. Wierze mocno, ze Matka Boza Rozancowa tym razem tez mnie wyslucha. Szczesc Boze wszystkim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!