Kinga: modlitwa o dobrą pracę

Dzień dobry, pragnę podzielić się z Państwem bardzo miłym dla mnie zdarzeniem. Odmawiałam koleją Nowennę Pompejańską w moim życiu, tym razem w intencji znalezienia pracy. Jestem osobą wykształconą, kilka lat po studniach. Zawsze pracowałam ale nie było to stałe zatrudnienie i nie w swoim zawodzie. Przeczytaj Kinga: modlitwa o dobrą...
Przeczytaj całość

M: Intencja w sprawie znalezienia dobrej pracy

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski jakimi nas obdarza.Nowennę odmawiam po raz kolejny,chyba 6 raz.
Przeczytaj całość

ANITA: Królowa Pompejańska jest nieoceniona!!!!!

Pragnę z całego serca kolejny raz podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej prośby. Nie wiem która to już moja nowenna ale za każdym razem moje błagania zostają wysłuchane przez Maryję.
Przeczytaj całość

Tomasz: Dzięki Maryi znalazłem prace.

Codziennie myślałem tylko o jednym co dalej będzie ze mną i moją rodziną, jak zapewnić im byt i bezpieczeństwo.
Przeczytaj całość

Faustyna: Uwolniona z pornografii

Dziękuję Ci Najświętsza Panienko i proszę o dalszą opiekę .
Przeczytaj całość

Rozalia: o udanej ciężkiej operacji mojej siostrzenicy

Stokrotnie dziekuje Ci Matko Boza Rozancowa za wysluchanie mojej prosby. Modlilam sie za mojaj siostrzenice, poniewaz dowiedzialam sie ze ma tetniaka mozgu

, zakonczylam NP 14 lipca a 26 lipca dowiedzialam sie, ze operacja sie udala, wierze ze, to dzieki Nowennie Pompejanskiej wszystko dobrze sie skonczylo. Nowenne odmawialam idac przez park do sklepu, i doswiadczylam takiego nieba juz tu na ziemi, patrzylam na piekne krzewy, bzy , spiew ptakow.
Nowenne odmawialam z you tube Catolic Devotion z podkladem muzycznym, czasem z Janem Pawlem II. 26 zaczelam druga Nowenne Pompejanska, mam problemy z nadwaga a co za tym idzie ze zdrowiem, teraz sie pilnuje co jem, jem zdrowiej, jestem wegetarianka. Wierze mocno, ze Matka Boza Rozancowa tym razem tez mnie wyslucha. Szczesc Boze wszystkim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!