Izabela: radość jaką czuję odmawiając nowennę !

Nowennę odmowilam już chyba piątą. Zawsze gdy kończę odmawiać zaraz pojawiają się kolejne intencje. Ale wiem że tak czują wszyscy. Obecnie czekam na efekt mojej modlitwy chociaż wiem że będzie wysluchana.

Skąd wiem? Po prostu tak czuję. Brak mi słów żeby opisać spokój radość jaka czuję odmawiając nowennę. Myślę ze modlitwa nowenna to mój największy dar dla moich dzieci. Miałam kilku miesięczna przerwę w odmawianiu i pewnego ranka usłyszałam że już czas znowu wrócić do nowenny. Różaniec mój ulubiony zawsze mam pod ręką A tamtego ranka zaginął. Szukałam i w końcu wzięłam do ręki inny. Po południu odnalazł się sam mój ulubiony różaniec i o dziwo w miejscu gdzie szukałam. Sama jestem zdziwiona jak szybko minęło 54 dni. Codziennie i tak odmawiam różaniec Ale modlitwa nowenna jes wyjątkowa. Ja osobiście poczułam ze nie wystarczą mi już zwykle spowiedzi . Potrzebuję takiej głębokiej az ” do kości „. Wiem ze poczuje kiedy spotkam swojego spowiednika o którego codziennie proszę. Nie jest wbrew pozorom latwo znaleźć spowiednika takiego dla siebie. Cóż mogę powiedzieć ze ufam bezgranicznie Matce Bożej .? Tak ufam oddałam wszystkich ktorych kocham i wszystko co mam. Zawierzylam wszystkich i wszystko jak dziecko oddaje matce z miłością wszystko , tak bez reszty a przede wszystkim siebie bez żadnych zastrzeżeń

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
m. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
m.
Gość
m.

szczęść Boże! czy ktoś potrafi odpowiedzieć na to pytanie? zazwyczaj czytam swiadectwa, w podziekowaniu za wysluchanie modlitwy. za zdany egzamin, za poczecie dziecka , za milosc- choc te zwykle nie sa wysluchiwane, za zdrowie, z tym roznie bywa . poza ta ostatnia nie widze cudów w tych modlitwach. tzn co gdybym chciala pomodlic sie o to by nie byc takim brzydalem, czy to ma szanse sie spelnic? przeciez to prosba o cud. 15 lat lecze sie, modle by zaakceptowac siebie taka jaka jestem ale to nic nie daje, wiec moze zaczac modlic sie o urode? tylko nie piszcie ze to… Czytaj więcej »

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!