Jadwiga: teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Otrzymałam wiele Łaski Bożej . Pomoc o którą prosiłam Pana Boga za pośrednictwem Matki ukochanej Maryi Różańcowej z Pompejów otrzymałam.Już teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami. Nie umiem tak ładnie opisywać tego co czuję jak inni ,ale jestem szczęśliwa i wiem że Kochana Matka Różańcowa pokierowała mną tak, że wskazała mi drogę do abym ją poprosiła o pompc. Nagle rozbolał mnie ząb wokół ropień właściwie powstał bez powodu.
Read More

Angelika: Wymodlona przyszłość

Nowenne pompejańską odmawiałam dwa razy. Najpierw prosiłam o dobre wyniki na maturze, a następnie o dostanie się na wybrane studia. Bardzo obawiałam się matury, wiedziałam, że tylko z pomocą Matki Bożej uda mi się napisać ją jak najlepiej potrafię. I udało się! Sama byłam zaskoczona tym jak dobrze zdałam maturę, wiedziałam że miałam ogromną pomoc z góry.
Read More

W: Radość, uśmiech i spokój

To już moja trzecia Nowenna i świadectwo. To jaki spokój wewnętrzny daje Matka Boża poprzez odmawianie Różańca jest nie do opisania. Pierwszy raz z zupełnie innej strony spojrzałam na życie. Mimo nerwicy mniej się przejmowałam. W trakcie otrzymałam piękny cud - dobre wyniki cytologii.
Read More

Weronika: Dziękuję

Od miesiąca nie pale papierosów a nałóg ten towarzyszył mi przez ostatnie pięć lat, cudem uniknelam stłuczki, zmieniłam styl życia na zdrowszy. Dziękuję!!!
Read More

Jolanta: Zdrowie dla Taty

Składam świadectwo w imieniu mojej siostry, która ma w tej chwili problemy zdrowotne, a modliła się Nowenną Pompejańską w intencji naszego Taty. Otóż Tato odczuwał wielki ból w kolanie, chodził z trudem, a żadne środki i lekarstwa nie pomagały.
Read More

Iza: Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy będzie mi jeszcze ciężej

Modlę się nowenną pompejańską od kilku lat z małymi przerwami. Te przerwy są wtedy, gdy czuje, że walka duchowa była ciężka i wtedy jakby na chwilę poddaję się

, jednak po pewnym czasie Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy, różańca będzie mi jeszcze ciężej w życiu, tak czuję. Ostatnią nowennę odmawiałam w intencji rodzeństwa i na razie cisza, choć wiem, że ta intencja wymaga czasu, ale jestem pewna , że przyjdzie przemiana. W czasie modlitwy wstawienniczej otrzymałam takie zapewnienie, bo pytałam Boga czy moja modlitwa ma sens, pomimo ogromu łask miewam chwile zwątpienia. W czasie nowenny pompejańskiej dręczą mnie koszmary, ale ostatnio nieco mniej je przeżywam, po prostu budzę się i staram o nich zapomnieć, aby niepokój nie zaburzył mi dnia. Nawet raz w śnie przeganiałam chyba jakiegoś złego ducha i to nawet skutecznie. Był to podbudowujący sen bo na koniec rozdawałam obrazki z Nowenną Pompejańską i było bardzo duże zainteresowanie.
Pewnego razu na mszy wieczornej słyszałam jak ktoś z tyłu za mną bluźni, nie lubię takich sytuacji więc oddawałam to Bogu, aby on to zabrał i jak przyszedł moment komunii to głosy ucichły.
Modliłam się także w intencji poukładania spraw związanych z nowym mieszkaniem. Przypomniało mi się świadectwo pani Marii Vadii (sprzedaż mieszkania)i dlatego modliłam się także modlitwą Jerycha(przez 7 dni modliłam się modlitwą uwielbienia ) śpiewałam psalmy i był taki psalm , że Bóg da odpowiedź o świcie i rzeczywiście sprawa rozwiązała się o świcie. Pewien znajomy nawet był zdziwiony, że tak szybko ta sprawa się rozwiązała.
Pan Bóg jest wierny i pomaga. Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Iza: Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy będzie mi jeszcze ciężej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Trwaj dalej w modlitwie, dziekuje Ci bardzo za wspomnienie modlitwy Jerycha, nie wiedzialam o niej, potrzebna mi bedzie by wsprzec moja terazniejsza NP, o nawrocenie meza, zly szaleje

Magdalena
Gość
Magdalena

Jak odmawia się modlitwę Jerycha?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Magdaleno wpisz w google ” mali rycerze + modlitwa Jerycha” i znajdziesz wszystkie modlitwy, psalmy i czytania wg. zaproponowanego schematu. Inny sposób tej modlitwy to uwielbianie Boga przez 7 dni własnymi słowami najlepiej przed Najświętszym Sakramentem. Z tym, że od razu muszę napisać, że nie jest tak, że jedne modlitwy są skuteczniejsze od innych bo to przede wszystkim nasza rozmowa z Bogiem i otwartość naszego serca na działanie łaski Bożej w naszym życiu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!