Iza: Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy będzie mi jeszcze ciężej

Modlę się nowenną pompejańską od kilku lat z małymi przerwami. Te przerwy są wtedy, gdy czuje, że walka duchowa była ciężka i wtedy jakby na chwilę poddaję się

, jednak po pewnym czasie Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy, różańca będzie mi jeszcze ciężej w życiu, tak czuję. Ostatnią nowennę odmawiałam w intencji rodzeństwa i na razie cisza, choć wiem, że ta intencja wymaga czasu, ale jestem pewna , że przyjdzie przemiana. W czasie modlitwy wstawienniczej otrzymałam takie zapewnienie, bo pytałam Boga czy moja modlitwa ma sens, pomimo ogromu łask miewam chwile zwątpienia. W czasie nowenny pompejańskiej dręczą mnie koszmary, ale ostatnio nieco mniej je przeżywam, po prostu budzę się i staram o nich zapomnieć, aby niepokój nie zaburzył mi dnia. Nawet raz w śnie przeganiałam chyba jakiegoś złego ducha i to nawet skutecznie. Był to podbudowujący sen bo na koniec rozdawałam obrazki z Nowenną Pompejańską i było bardzo duże zainteresowanie.
Pewnego razu na mszy wieczornej słyszałam jak ktoś z tyłu za mną bluźni, nie lubię takich sytuacji więc oddawałam to Bogu, aby on to zabrał i jak przyszedł moment komunii to głosy ucichły.
Modliłam się także w intencji poukładania spraw związanych z nowym mieszkaniem. Przypomniało mi się świadectwo pani Marii Vadii (sprzedaż mieszkania)i dlatego modliłam się także modlitwą Jerycha(przez 7 dni modliłam się modlitwą uwielbienia ) śpiewałam psalmy i był taki psalm , że Bóg da odpowiedź o świcie i rzeczywiście sprawa rozwiązała się o świcie. Pewien znajomy nawet był zdziwiony, że tak szybko ta sprawa się rozwiązała.
Pan Bóg jest wierny i pomaga. Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie….

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Iza: Maryja upewnia mnie, że bez modlitwy będzie mi jeszcze ciężej"

Powiadom o
avatar
Krystyna
Gość
Krystyna

Trwaj dalej w modlitwie, dziekuje Ci bardzo za wspomnienie modlitwy Jerycha, nie wiedzialam o niej, potrzebna mi bedzie by wsprzec moja terazniejsza NP, o nawrocenie meza, zly szaleje

Magdalena
Gość
Magdalena

Jak odmawia się modlitwę Jerycha?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Magdaleno wpisz w google ” mali rycerze + modlitwa Jerycha” i znajdziesz wszystkie modlitwy, psalmy i czytania wg. zaproponowanego schematu. Inny sposób tej modlitwy to uwielbianie Boga przez 7 dni własnymi słowami najlepiej przed Najświętszym Sakramentem. Z tym, że od razu muszę napisać, że nie jest tak, że jedne modlitwy są skuteczniejsze od innych bo to przede wszystkim nasza rozmowa z Bogiem i otwartość naszego serca na działanie łaski Bożej w naszym życiu.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij