Agnieszka: Bardziej kochałam synka niż córkę…

Juz w trakcie nowenny widzialam, ze zmieniam swoje nastawienie do niej. Gdy wszystko wczesniej mnie irytowalo cokolwiek robila, czy nawet jak wracala ze szkoly nie moglam jej zniesc.
Przeczytaj całość

A :): Dziękuję Ci Matko, bo dostaje więcej niż proszę

Witam wszystkich:) Przyszła kolej i na mnie bym, tak jak obiecałam Matce Bożej, złożyła świadectwo o łaskach jakich doświadczyłam modląc się Nowenną Pompejańską. Jak większość z Was, ja również przez przypadek natrafiłam na tę piękną modlitwę...a właściwie mogę powiedzieć, że to Ona mnie znalazła. Pojawiła się w chwili, kiedy moje...
Przeczytaj całość

Anna: Powrót

Dzień dobry. Nie będę się długo rozpisywać. Po zerwaniu z chłopakiem w listopadzie zmówiłam dwie nowenny pod rząd o jego powrót. Jednak on nie wracał mieliśmy ze sobą kontakt ale jak przyjaciele i rzadko. Cud się wydarzył nie dawno bo w Boże Ciało. Mój chłopak zaczął znowu o mnie się...
Przeczytaj całość

Magda: Chcę być lepszym człowiekiem

To była moja pierwsza NP. Nie było łatwo, ciagle coś mnie odciągało od odmawiania. Przez kilka pierwszych dni spałam z różańcem, ponieważ miałam straszne myśli i odczucia. Prosiłam Boga o spokojny sen, ponieważ budziłam się w nocy z krzykiem. Otrzymałam łaskę spokoju, którą zauważyli inni ludzie. Pozbyłam się nałogów, a 2 dni przed zakończeniem nowenny przystąpiłam do sakramentu pokuty po ponad dwóch latach. Przy spowiedzi płakałam ze szczęścia, czułam taką ulgę, spokój i miłość, że nie da się tego opisać.
Przeczytaj całość

Ewelina: Zdany egzamin!

Witam. Jakiś czas temu napisałam tutaj swoje pierwsze świadectwo. Pisałam o łaskach, które otrzymałam oraz o tym, że czeka mnie na studiach bardzo ważny egzamin z przedmiotu, którego za bardzo nie lubiłam,

ciężko mi szedł i niełatwo było mi się uczyć, mimo posiadania szczegółowych notatek. Bardzo obawiałam się, że nie uda mi się go zdać. Odmawiałam w tej intencji nowennę. Modliłam się, żebym chociaż zaliczyła go na 3. Udało się! Zdałam egzamin na 4 jako jedyna studentka! Egzamin był ustny, więc stres był ogromny. Pani profesor pochwaliła mnie i powiedziała, że odpowiadałam bardzo ładnie. Dziękuję Ci, Maryjo, że po raz kolejny mogłam liczyć na Ciebie, że mi pomogłaś. Nigdy nie zawodzisz!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: Zdany egzamin!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Natalia
Gość

Chwała Panu Bogu 🙂 Gratuluję 🙂 I życzę wszystkiego dobrego 🙂

Zdzisław
Gość
Zdzisław

Nasza Kochana Mateńka zawsze ma nas w swojej opiece,otula nas płaszczem i wprowadza na dobra drogę. Modlmy się do naszej Królowej Różańca Świętego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!