Asia: Dobry mąż

Witam wszystkich :) Postanowiłam w końcu podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną, chociaż ona jeszcze nie do końca się spełniła. Jakiś czas temu zaręczyłam się z chłopakiem i.. czułam się przerażona myślą, że już "muszę" wybrać tą osobę z którą spędzę całe życie, zaczęłam dostrzegać w nim tyle wad i chyba tak naprawdę podświadomie prowadzić do zerwania. Nie zerwaliśmy, w pewnym momencie po prostu wzięłam różaniec i zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę.
Read More

Tom: Choroba i przemiana wewnętrzna

Witam, Przez długi czas zastanawiałem się jak mogę pomóc mojemu ojcu, który cierpi na chorobę alkoholową. Z wielu względów nie mogłem być na miejscu przy nim i się nim zajmować. Wiedziałem jednak od mamy ,że pomimo próby podjęcia terapii tata nie odstawił alkoholu. Postanowiłem poszukać pomocy u Pana Boga za pośrednictwem Maryi Panny. W połowie października zacząłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską w swoim życiu. Dodam tylko ,że sam przez pewien czas byłem "trochę" z dala od Boga i od wiary.
Read More

Joanna: Bóg rozwiązał nasze problemy

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez przypadek , gdzieś znalazłam link do  strony internetowej na jakimś plotkarskim portalu... i tego własnie mi trzeba było. Choc sama o tym jeszcze nie wiedziałam. Mój mąż i ja od dłuższego czasu nie moglismy się porozumieć, do tego zbliżała sie trudna dla nas sprawa...
Read More

Anonim: Tata wrócił do pełni sił

Z krytycznego stanu zdrowia tata wrócił do pełni sil! Wiem, że to Matka Boska prowadziła tatę przez ten okres pobytu w szpitalu. Dziekuje, kocham, ufam! Cuda dzieją się naprawdę, trzeba tylko zaufać Matence Boskiej!
Read More

Grazyna: Łaska spokoju

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską w intencji mojego syna.Nie do konca zostalam wysluchana, ale wierze z calego serca ze Pan Bog mi pomoze, w taki sposob , jaki on uwaza za sluszny.W czasie odmawiania Nowenny otrzymalam tak wiele Lask o ktore nie prosilam .<
Read More

An: Wiem że Bóg czyni wszystko w swoim czasie.

Witam serdecznie właśnie skończyłam drugą nowennę pompejańską w intencji naszego małżeństwa. Dziękuję Matko za wszystkie łaski które na mnie spłynęły, jestem bardzo wdzięczna.

Bardziej się doceniamy, kochamy i rozmawiamy. Teraz jestem w trakcie 3 mojej nowenny o poczęcie upragnionego dziecka, ale już nie jest tak łatwo, ciągle jest coś nie tak i nic mi nie wychodzi, jakby cały świat sprzeciwił się. Mam koszmary nocne i ból głowy. Oczywiście wiem że dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych, w chwili zwątpienia mówię” Jezu Ufam Tobie”. Jest mi bardzo trudno bo wszystkie moje koleżanki albo mają dzieci albo są w ciąży albo planują być w ciąży. Wiem że Bóg czyni wszystko w swoim czasie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HonoratkaKatarzynaJolanta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Jolanta
Gość
Jolanta

Tak, tylko jeden Bóg wie co dla nas najlepsze i tym czego naprawdę potrzebujemy zsyła nam w swoim czasie. Właśnie dzisiaj skończyłam swoja trzecią w tym roku i w życiu Nowennę pompejańską. Nie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane, ale ufam, że jeśli nasze prośby są Bogu miłe to na pewno otrzymamy upragnione łaski w najlepszym dla nas czasie.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wiem doskonale co Pani czuje, ja także modlę się w intencji poczęcia dziecka. Choruję na zespół policystycznych jajników i wiem, że tylko Pan Jezus poprzez ręce swojej Matki może podarować nam upragnione dzieciątko. Głęboko w to wierzę, że wytrwawszy w modlitwie otrzymamy piękną nagrodę jaką będzie macierzyństwo 🙂

Honoratka
Gość

Moje kochani bardzo pragniecie dzieci a ja was proszę byście wytrawne się modlil za jakieś dziecko które ma być zabite przez aborcję a Bog da wam w swoim czasie dziecko które pragniecie będę się modlić za was

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!