An: Wiem że Bóg czyni wszystko w swoim czasie.

Witam serdecznie właśnie skończyłam drugą nowennę pompejańską w intencji naszego małżeństwa. Dziękuję Matko za wszystkie łaski które na mnie spłynęły, jestem bardzo wdzięczna.

Bardziej się doceniamy, kochamy i rozmawiamy. Teraz jestem w trakcie 3 mojej nowenny o poczęcie upragnionego dziecka, ale już nie jest tak łatwo, ciągle jest coś nie tak i nic mi nie wychodzi, jakby cały świat sprzeciwił się. Mam koszmary nocne i ból głowy. Oczywiście wiem że dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych, w chwili zwątpienia mówię” Jezu Ufam Tobie”. Jest mi bardzo trudno bo wszystkie moje koleżanki albo mają dzieci albo są w ciąży albo planują być w ciąży. Wiem że Bóg czyni wszystko w swoim czasie.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
HonoratkaKatarzynaJolanta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jolanta
Gość
Jolanta

Tak, tylko jeden Bóg wie co dla nas najlepsze i tym czego naprawdę potrzebujemy zsyła nam w swoim czasie. Właśnie dzisiaj skończyłam swoja trzecią w tym roku i w życiu Nowennę pompejańską. Nie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane, ale ufam, że jeśli nasze prośby są Bogu miłe to na pewno otrzymamy upragnione łaski w najlepszym dla nas czasie.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wiem doskonale co Pani czuje, ja także modlę się w intencji poczęcia dziecka. Choruję na zespół policystycznych jajników i wiem, że tylko Pan Jezus poprzez ręce swojej Matki może podarować nam upragnione dzieciątko. Głęboko w to wierzę, że wytrwawszy w modlitwie otrzymamy piękną nagrodę jaką będzie macierzyństwo 🙂

Honoratka
Gość
Honoratka

Moje kochani bardzo pragniecie dzieci a ja was proszę byście wytrawne się modlil za jakieś dziecko które ma być zabite przez aborcję a Bog da wam w swoim czasie dziecko które pragniecie będę się modlić za was

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________