Czcicielka: nadzieja

Zrozumialam jak wiele bledow popełniałam. Jakim zlym bylam człowiekiem. Chce się zmienic
Przeczytaj całość

Świadectwo Joanny

jestem bardzo wdzięczna Matce Bozej za udzielone mi łaski. O modlitwie tej słyszałam rok temu, ale nie miałam odwagi modlić się jej, bo mnie przerazala. Myślałam, ze nie podolam, tyle modlitwy i czasu trzeba na nią przeznaczyć. Ale udało się, choć miałam wiele chwil zwątpienia, myśli uciekaly, nie umialam się...
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję!

Dzięki modlitwie poznałam w dużym stopniu siebie, zrozumiałam wiele spraw, próbuje nauczyć się kochać siebie oraz otworzyć na innych, pomyślnie rozwiązało się wiele sytuacji dnia codziennego.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Zmiany dzięki nowennie

Moja główna intencja nie została wysłuchana od razu, jednak moje życie zmieniało się. Stałam się bardziej cierpliwa, łagodna i spokojna na to, co czeka każdego dnia.
Przeczytaj całość

Krystyna: Maryja i Jej Moc

Gdy miałam 15 lat moja mama zachorowała na raka. Leczenie, operacja, chemia, poprawa przez kilka miesięcy, ale niestety, wkrótce choroba powróciła i rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Tuż przed śmiercią moja mama powierzyła mnie Matce Najświętszej, mówiąc do mnie, że teraz Maryja będzie moją Matką.
Przeczytaj całość

Z: stałam się innym człowiekiem !

Szczęść Boże.Ja wczoraj skończyłam odmawiać szósty już raz Nowennę Pompejańską,każdą w innej intencji.

Od chwili gdy zaczęłam pierwszy raz czyli od 1.lipca 2015 stałam się innym człowiekiem,jestem spokojniejsza,wyciszona,umiem przeprosić nie ma we mnie tyle złości co przed modlitwą. Wiem bardzo dobrze że to wszystko za przyczyną Matki Bożej.Ostatnią nowennę odmawiałam w nietypowej sprawie. Prosiłam Matuchnę o pomoc w schudnięciu dla zdrowia,ponieważ zaczęło mi ono szwankować,a sama próbując różnych diet nie dałam rady.I już pod koniec odmawiania części błagalnej zaczęłam chudnąć,Nie jest to może jeszcze dużo,ale są już widoczne efekty.Wierzę i ufam Matce Najświętszej że dotrwam i dam radę.W tej chwili nie wyobrażam już sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej, modlitwa,jest dla mnie całym moim życiem,bo wiem że modlitwa i różaniec są niezbędne w życiu.W każdej chwili jestem z Jezusem i Maryją i jest mi z tym dobrze. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Z: stałam się innym człowiekiem !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paweł Gereard
Gość
Paweł Gereard

Nie ma to jak słodkie uzależnienie 🙂 Matka Boża naprawdę pomaga.

Dorota
Gość
Dorota

Tak przyznaję ci zupełnie rację.

jola
Gość

bardzo proszę o modlitwę za tate stan jest ciężki, ma nowotwór, o wytrwałość przy odmawianiu nowenny, poczęcie dziecka, odnalezienie sensu codzienności, o polepszenie relacji z mężem, znalezienie pracy

jola
Gość

proszę o modlitwę za tatę stan jest ciężki, ma nowotwór, o wytrwałość w odmawianiu nowenny,poczęcie dziecka, polepszenie relacji z mężem, o odnalezienie sensu codzienności

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!