I: Odmawianie różańca zawsze było dla mnie bardzo trudne

Odmawiam chyba trzecią w życiu Nowennę Pompejańską. Moja intencja musi być dla mnie bardzo ważna, abym zdecydowała się na tę modlitwę, bo odmawianie różańca zawsze było dla mnie bardzo trudne.
Read More

Ola: Cud nowego życia

Wiemy, że ten cud nowego życia jest właśnie darem od Boga za wstawiennictwem Matki Bożej. Gorąco wierzymy w to, że wszystko będzie dobrze i każdego dnia modlimy się o wszelkie błogosławieństwo dla Naszego Maleństwa, aby przyszło na świat i rosło zdrowo.
Read More

Marta: Znaleziona praca

Przebieg całego spotkania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Byłam pod miłym wrażeniem, bardzo zadowolona, ale nie chciałam się też nakręcać.
Read More

P: Skończyłem odmawiać drugą w moim życiu pompejankę

Dziś właśnie skończyłem odmawiać drugą w moim życiu pompejankę. ale chciałem złożyć świadectwo o pierwszej. zacząłem ją odmawiać 29 stycznia 2016 r . jeszcze nie bardzo wiedziałem jak odmawiać , bylem jak ślepy we mgle. nie odmawiałem np ,, ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego. nie dodawałem...
Read More

Lucy: Morze łask

Chciałam dać świadectwo że Matka Boża za sprawą odmawianej dwukrotnie Nowenny Pompejańskiej nie tylko wysłuchała moich próśb w nich zawartych ale również otworzyła drzwi wszystkim moim wcześniejszym prośbom i modlitwom. O dobrą i stałą pracę prosiłam w drugiej nowennie ponieważ wisiało nade mną widmo utraconego etatu. Po skończeniu 27 dniach części błagalnej ja miałam już drugą pracę.
Read More

Katarzyna: Spokój i zaufanie

Nowennę pompejańska odmawiam bez przerwy od października 2015. Wiedziałam o niej dużo wcześniej, ale dopiero wtedy odważyłam się spróbować. Od razu stała się stała częścią mojego dnia.

Miałam i mam dużo intencji, ale jedna jest dla mnie najważniejsza – zdrowie mojej córki, dobre wyniki jej badań. Pierwsza nowennę odmówiłam właśnie w intencji dobrych wyników specjalistycznych, bardzo dokładnych badan mojej córki – i to było niesamowite – były nie tylko dobre, ale bardzo dobre. Nie tylko taka łaska na nas spłynęła, ale dużo innych, o których tak świadomie nie myślałam. Jestem spokojna, wiem ze mam wsparcie, każde wyzwanie jest do „ogarnięcia”, nie ma rzeczy niemożliwych, ja i moje dzieci czujemy się zaoopiekowani (jestem samotna matka od wielu lat), bardzo doceniam to co mam i jestem za to wdzięczna.
Ta nowenna jest jak medytacja i rozmowa z Panem Bogiem, z Panem Jezusem, z Duchem Świętym i oczywiście dzieje się to przez Matkę Najświętszą.
Chwała Panu! Dziękuję!
Noście różaniec w kieszeni i w każdej wolnej chwili odmawiajcie go!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o