MONIKA: Nowenna Pompejańska

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o dobrego męża. Nie spodziewałam się że przez 54 dni uda mi się odmówić 4 części różańca, było cieżko ale się udalo.
Przeczytaj całość

Agata: Różaniec stał się moim nieodłącznym towarzyszem

Chciałabym opowiedzieć o pomocy Maryi w trudnej dla mnie sytuacji. Od około ośmiu lat doświadczałam braku akceptacji mojej pracy przez szefostwo w firmie, w której pracuję. Polegało to m.in. na wyrzucaniu do kosza wszystkiego, co napisałam. Najważniejsza praca – przez osiem lat – była odrzucana…Przeczytaj Agata: Różaniec stał się moim nieodłącznym towarzyszem
Przeczytaj całość

Martyna: Prosząc o zdrowie

Wraz z mężem odmawiamy nasza 3 nowennę pompejańską. Zaczęliśmy ja odmawiać w bardzo ciężkim dla nas czasie, będąc w ciazy zachorowałam na nowotwór złośliwy. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem, z kartki przyklejonej do drzwi kościoła.
Przeczytaj całość

Wierząca: przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę

Modlitwa ta wiele mnie nauczyła,wiele uświadomiła.Czuję opiekę Matki Bożej,aczkolwiek przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę
Przeczytaj całość

Katarzyna: Stała, stabilna praca

Chciałabym ze wszystkimi podzielić się moim świadectwem. Od dawna z mężem jesteśmy małżeństwem i nigdy w naszym życiu nie było stabilizacji zawodowej. Mąż wiecznie poszukiwał pracy a jak już się wydawało że ją ma to ją w niedługim czasie tracił. Nie pamiętam aby zdarzyła mu się praca na czas nieokreślony,...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Spokój i zaufanie

Nowennę pompejańska odmawiam bez przerwy od października 2015. Wiedziałam o niej dużo wcześniej, ale dopiero wtedy odważyłam się spróbować. Od razu stała się stała częścią mojego dnia.

Miałam i mam dużo intencji, ale jedna jest dla mnie najważniejsza – zdrowie mojej córki, dobre wyniki jej badań. Pierwsza nowennę odmówiłam właśnie w intencji dobrych wyników specjalistycznych, bardzo dokładnych badan mojej córki – i to było niesamowite – były nie tylko dobre, ale bardzo dobre. Nie tylko taka łaska na nas spłynęła, ale dużo innych, o których tak świadomie nie myślałam. Jestem spokojna, wiem ze mam wsparcie, każde wyzwanie jest do „ogarnięcia”, nie ma rzeczy niemożliwych, ja i moje dzieci czujemy się zaoopiekowani (jestem samotna matka od wielu lat), bardzo doceniam to co mam i jestem za to wdzięczna.
Ta nowenna jest jak medytacja i rozmowa z Panem Bogiem, z Panem Jezusem, z Duchem Świętym i oczywiście dzieje się to przez Matkę Najświętszą.
Chwała Panu! Dziękuję!
Noście różaniec w kieszeni i w każdej wolnej chwili odmawiajcie go!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!