Izabela: Prośba o łaskę uzdrowienia mojej Ukochanej Mamy z nowotworu

Szczęść Boże to moje drugie świadectwo które pisze z olbrzymią nadzieja na uzdrowienie mojej Najdroższej Mamy z nowotworu.

Po pierwszym Śmiadectwie moja ukochana Mama przeszła operacje przepukliny i niestety były tam komórki rakowe a tak bardzo mialam wielka nadzieje, ze juz bedzie lepiej….nie wiem czy Pan Bóg zechce mnie wysłuchać ale tak bardzo pragnę, jak ludzie, którzy dają świadectwa poczuć obecność Pana Jezusa i Matki Boskiej. Wiem, ze ludzie wychodza dzieki Bogu z okropnych nowotworow. Odmawiam obecnie trzecia Nowenne Mama ma mieć usg bardzo proszę ludzi dobrej woli o modlitwę za Jej zdrowie na pewno również się odwdzięczę. Bardzo proszę. Obym wytrwala…

Mateusz: Nowenna o otwarte serce i kontakt

Nazywam się Mateusz, mam 25 lat. Ponad miesiąc temu zakończył się mój 3,5 letni związek. Ze względu na wiele zła które wyrządziłem mojej ówczesnej dziewczynie zerwała ze mną przez sms, nie chciała się ze mną spotkać, niczego wyjaśnić - padły jedynie ostre, raniące słowa i kontakt został przez nią zerwany.
Przeczytaj

Maciej: Walka o małżeństwo

Jestem pewien, że uzyskam jeszcze wiele łask, które są mi w pierwszej kolejności potrzebne. Głęboko wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana.
Przeczytaj

Emilia: Maryja mnie poprowadzi właściwą drogą.

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Oczekuję drugiego dziecka, o którego zdrowie modliłam się, jak tylko zaszłam w ciążę. Nie NP, ale krótkimi modlitwami, zamówiłam Mszę Św. Głównie prośby kierowałam do Jezusa.. Matka Boża była w moich modlitwach, ale to tylko podczas "Zdrowaś Maryjo.." nie było więzi.
Przeczytaj

Agnieszka: łaska otrzymania pracy

Szczęść Boże. Chciała bym się ze wszystkimi , którzy odmawiają nowennę pompejańską podzielić swoim świadectwem i głębokim przeżyciem związanym z jej odmawianiem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo gdzieś Internetu. Bardzo mnie to zainteresowało, ponieważ od paru lat modlę się o uzdrowienie oczu. Przeczytaj Agnieszka: łaska otrzymania pracy
Przeczytaj

Ona Ja: Dziękuję Ci Maryjo za wszystko…

chciałam podziękować Matce Bożej za swoją opiekę nade mną oraz nad moją rodziną. W tej chwili odmawiam swoją 6 Nowennę. Odmawiając nowennę czuję się bezpieczniejsza, w mojej głowie wiele spraw się poukładało. Gdy kończę Nowennę i jest czas, że jej nie odmawiam to czegoś mi brakuje i zaczynam kolejną. Dodam, że wiele łask wyprosiłam u Matki Bożej choć są jeszcze takie na które nadal czekam ale wierzę, że przyjdą one do mnie w odpowiednim momencie mojego życia.
Przeczytaj

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
kingaIzabelaKasiaMariaDana Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Proszę niech Pani poczyta o diecie dr Budwig czy protokole Gersona. Naprawdę warto.

Dana
Gość
Dana

Izabelo modle sie za Twoja mame

Maria
Gość
Maria

I ja się pomodliłam.

Kasia
Gość
Kasia

Modlę się i proszę też o modlitwę za moją mamę, która walczy z rakiem od 8 miesięcy.

Izabela
Gość
Izabela

Bóg zapłać Pani Kasiu będę się modlić

kinga
Gość
kinga

Pomodle się ……sama jestem w tej sytacji tzn mama chora ……

Izabela
Gość
Izabela

Ja rowniez Kingo pomodle sie o Twoja Mame