Zuzanna: Prośba o miłość

Chciałabym podzielić się moim świadectwem. Nowennę rozpoczęłam w marcu i modliłam się o odwzajemnienie mojej miłości skierowanej do pewnego chłopaka.

Nie wiem czy będziemy razem, ale wydaje mi się, że nie jestem mu obojętna i wierzę, że Matka Boża wstawi się u Swojego Syna w tej sprawie. Kolejną łaską jaką otrzymałam jest przyjaźń z osobą, na której bardzo mi zależało oraz zaręczyny osoby z mojej rodziny, po której się tego nie spodziewano. Często nachodzą mnie chwile zwątpienia i myśli, że ta miłość nigdy nie zostanie odwzajemniona, ale zawsze przypomina mi się, że nowenna pompejańska, to przecież modlitwa nie do odrzucenia i na pewno nie zostanę sama z tym problemem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
GosiaKatarzynaHannaMJanek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
"Iga"
Gość
"Iga"

a ja sie czuję całkowicie sama z tym moim problemem 🙁 już nie mam siły
Jestem całkowicie zrezygnowana bo tyle modlitwy i nic
Zastanawiam się czy nawet nie zrezygnować z odmawiania NP

Janek
Gość
Janek

Zuzanno. Pan Bóg kocha Ciebie i na pewno wysłuchuje Twoich modlitw. Sam Bóg powiedział ustami Chrystusa „proście a otrzymacie”, więc prośmy Go o wszystko co jest nam potrzebne. Polecam na Youtube wywiad z Ojcem Witko o Błogosławieństwach – niesamowite rzeczy i to to działa. Błogosławię.

M
Gość
M

a ja sie czuję całkowicie sama z tym moim problemem już nie mam siły
Jestem całkowicie zrezygnowana bo tyle modlitwy i nic
Zastanawiam się czy nawet nie zrezygnować z odmawiania NP 🙁

Hanna
Gość
Hanna

Moja intencja jest podobna, modlę się o odwzajemnienie miłości i powrót wybranka. Nie mamy kontaktu od 2 miesięcy, on unika mojego towarzystwa. Wpadłam w stan depresyjny, mam myśli samobójcze, czuje się już wrakiem człowieka. Nie wyobrażam sobie nas osobno,jestem pewna że to ten, z którym chcę dzielić życie, radości i troski a także opiekować się sobą wzajemnie. Do tej pory miałam problem z wiarą, jednak tak silne uczucie oparte na chęci dawaniu szczęścia drugiej osobie musi pochodzić od Boga. Ostatkiem sił rozpoczęłam dziś pierwszy dzień nowenny. Boje się jednak, że tylko narobię sobie nadziei, brakuje mi wiary, a także mam… Czytaj więcej »

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Panie,które modlicie się o powroty i oddwzajemnienie uczuć…Tylko Bóg jest jeden jedyny,facetów jest wielu.Jeśli ktoś, nie chce oddzwzajemnić uczuć,to nawet sam Pan Bóg nie wpłynie na wolną wolę,bo nam ją ofiarował jako dar.Wielokrotnie opisana była ta kwestia pod licznymi świadectwami. Modlitwa zawsze MA SENS.Zwątpienie jest obecne,bo zło chce zapanować nad duszami.W modlitwie różańcowej jest moc i siła.Łaski płyną,jednak trzeba się na nie otworzyć i zauważać.Życie w pojedynkę jest trudne,ale nie niemożliwe i nie jest katastrofą.Może społecznie niezrozumiałe i stąd smutki i załamania…? Mam 40 lat i jest mi obojętne,czy społecznie jestem akceptowana bez męża,czy nie?Rozumiem,że dla wielu osób to jednak… Czytaj więcej »

Gosia
Gość
Gosia

Do Katarzyny Przecież Bóg może wszytsko… Rozumiem że masz dużo doświadczenia i dostałaś wiele łask ale też wiem że nie można odbierać komuś nadzieji. Skąd wiesz o co warto się modlić a o co nie? Modlitwa sama w sobie potrafi przemienić samych nas nawet gdy modlimy się o dana intencje. Jeśli ktoś się modli o powrót ukochanego niech się modli. Bóg dał człowiekowi wolna wolę ale czasem diabeł też mąci gdy jest za dobrze co doprowadza do rozpadow związków. Przecież Bóg może wszytsko! Bóg jest miłością i miłość do naszych bliźnich też pochodzi od Niego i przez Niego. Nie bez… Czytaj więcej »

%d bloggers like this: