Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa

Wraz z mezem staramy sie o dziecko od wielu wielku lat. Rok temu moja przyjaciolka polecila mi Nowenne Pompejanska.
Zdarzyl sie cud, w marcu okazalo sie, ze spodziewamy sie dziecka. Wierzymy, ze to cud i ze Matka wysluchala naszych modlitw.

Niestety miesiac temu Pan Bog wezwal to dzieciatko do siebie… mimo, ze jest mi czasem smutno i ciezko pogodzic sie ze strata swojego dziecka, to dziekuje bardzo Matce Bozej za wstawiennictwo i za cud nowego zycia. Ten cud dal mi nadzieje, wiem ze nie jestem bezplodna i zobaczylam, jak silna jest modlitwa i oddanie sie Matce Bozej.
Nie poddaje sie, niedlugo zaczne Nowenne z prosba o kolejne dziecko i wierze, ze Pan Bog nam poblogoslawi.
Niedawno odmawialysmy Nowenne z przyjaciolka o dzieciatko dla niej, Matka Boska wysluchala naszych blagan. W ubieglym tygodniu przyjaciolka podzielila sie ze mna wspaniala nowina, ze spodziewa sie dziecka!
Ave Maria!

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MagdaElżbieta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tak to prawda,trzeba ufać Maryi bez końca,bądż dobrej myśli,wszystko się uda,a Twoje Dzieciątko jest teraz z Nią,z Bogiem,

Magda
Gość
Magda

Kiedyś jak pochwalilam się pewnemu zaprzyjaźnionemu ksiedzu że jestem w ciazy powiedział do mnie, tylko uważaj Pan Bog dał i Pan Bóg czasami może zabrać. My musimy tylko wierzyć że jest to słuszne, że tak miało byc. Jesteś mamą Aniołka. Jesteś mamą. Bóg na pewno wyślę Ci na wychowanie dzieciątko. Wiesz, Bog nas kocha dlaczego nie miał by nam dać tego czego pragniemy.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________