Ania: Pomoc na egzaminie

Swoją 4 NP odmawiam w intencji zdania egzaminów maturalnych i prawa jazdy. Bałam się, że nie uda mi się przygotować dobrze na obydwa. Jesli chodzi o prawko to teorię zaliczyłam na 100% zaraz po zakończeniu błagalnej części. Na szczęście mimo tego, że nie potrafiłam dobrze jeździć i popełniałam dużo błędów na kursie.
Read More

Ewa: Otrzymanie łaski pracy

Chwała Bogu Najwyższemu i Panience Przenajświętszej. ALLELUJA, CHWAŁA PANU
Read More

Amanda: dostrzegłam jak ważna jest wiara

Nie będę pisać o tym,czego doświadczyłam podczas odmawiania Nowenny,bo są to osobiste przeżycia,które tak naprawdę zrozumie jedynie ten kto ją odmawia..Ktoś inny je uzna po prostu za niemożliwe,bądź będzie szukał innego wytłumaczenia..Dlaczego?Dlatego,ze po ludzku takich przeżyć nie da się wyjaśnić...Bo po ludzku czlowiek szuka logicznego wyjaśnienia,które miałoby sens.. A w wierze nie chodzi o to... 'Błogosławieni,którzy nie widzieli a uwierzyli'...
Read More

MILENA: Rozpoczęłam odmawianie nowenny od maja w intencji cudu narodzin dziecka.

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską rozpoczęła się w maju 2015 roku. Wtedy właśnie dowiedziałam się o mocy tej nowenny od koleżanki, która również na własnej skórze przekonała się jak wielką moc ma ta modlitwa do Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Lukasz: Małżeństwo na zakręcie

Zacząłem się zbliżać do Boga grzechy które się ciągnęły przez całe życie zaczęły mi wyjątkowo dokuczac rozpocząłem z nimi walkę i się zaczęło ...
Read More

Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa

Wraz z mezem staramy sie o dziecko od wielu wielku lat. Rok temu moja przyjaciolka polecila mi Nowenne Pompejanska.
Zdarzyl sie cud, w marcu okazalo sie, ze spodziewamy sie dziecka. Wierzymy, ze to cud i ze Matka wysluchala naszych modlitw.

Niestety miesiac temu Pan Bog wezwal to dzieciatko do siebie… mimo, ze jest mi czasem smutno i ciezko pogodzic sie ze strata swojego dziecka, to dziekuje bardzo Matce Bozej za wstawiennictwo i za cud nowego zycia. Ten cud dal mi nadzieje, wiem ze nie jestem bezplodna i zobaczylam, jak silna jest modlitwa i oddanie sie Matce Bozej.
Nie poddaje sie, niedlugo zaczne Nowenne z prosba o kolejne dziecko i wierze, ze Pan Bog nam poblogoslawi.
Niedawno odmawialysmy Nowenne z przyjaciolka o dzieciatko dla niej, Matka Boska wysluchala naszych blagan. W ubieglym tygodniu przyjaciolka podzielila sie ze mna wspaniala nowina, ze spodziewa sie dziecka!
Ave Maria!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tak to prawda,trzeba ufać Maryi bez końca,bądż dobrej myśli,wszystko się uda,a Twoje Dzieciątko jest teraz z Nią,z Bogiem,

Magda
Gość

Kiedyś jak pochwalilam się pewnemu zaprzyjaźnionemu ksiedzu że jestem w ciazy powiedział do mnie, tylko uważaj Pan Bog dał i Pan Bóg czasami może zabrać. My musimy tylko wierzyć że jest to słuszne, że tak miało byc. Jesteś mamą Aniołka. Jesteś mamą. Bóg na pewno wyślę Ci na wychowanie dzieciątko. Wiesz, Bog nas kocha dlaczego nie miał by nam dać tego czego pragniemy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!