Katarzyna: Ciąża – upragnione dziecko

Dzięki Nowennie Pompejańskiej zaszłam w upragnioną i długo wyczekiwaną ciążę.
Teraz po długim odwlekaniu swojego świadectwa, przyszedł czas na spełnienie obietnicy : „…wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali…”Dlaczego odwlekaniem, bo moja córeczka Marysia (na cześć i dziękczynienie Maryi dałam takie imię swojemu dziecku) ma już prawie rok, a ja dopiero teraz znalazłam czas na napisanie swojej historii.
Przechodząc do sedna, nie mogłam długo zajść w ciąże, bez konkretnej przyczyny. Brak podstaw ku temu aby nie móc mieć dzieci, nawet lekarz, mający długie doświadczenie w leczeniu różnych przypadków, ludzi starających się o dziecko, stwierdził „ nie mam pojęcia dlaczego Pani nie może zajść w ciążę”. Pomyślałam, no ja tym bardziej!.
Oczywiście, co mógł zaproponować: In Vitro, ale przed wykonaniem tego zabiegu namawiał mnie na Inseminację. Na co ku wewnętrznemu przekonaniu, które mówiło mi : NIE, JEŚLI ZAJŚĆ W CIĄŻĘ, TO TYLKO NATURALNIE!
I tak na rok przed, posłuchałam kazań egzorcysty, ks. Piotra Glasa, który mówił o Nowennie Pompejańskiej. O tym jaką ma siłę Różaniec, i że odmawianie 3 dziennie to „jazda bez trzymanki” 
Tak bardzo pragnęłam mieć dziecko, że zaczęłyśmy z mama modlić się do Matki Boskiej z Pompejów.
Moja mama w tej intencji odmówiła 3 Nowenny, a ja 1, bo oczywiście, pojawiły się wątpliwości z mojej strony czy na pewno to pomoże… I tak po dokładnym roku oczekiwania zobaczyłam na teście ciążowym 2 kreski!!! 😀
Podsumowując, nic nie dzieje się bez przyczyny i dzisiaj w dniu święta Matki Boskiej Wniebowziętej, piszę o to swoje ŚWIADECTWO, aby natchnąć nadzieją każdą kobietę, która czeka na swój CUD.
Pozdrawiam

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M.
M.
31.08.17 17:00

Dziekuje za to swiadectwo. Niech dzieciatko zdrowo sie chowa. Ja rowniez odmowilam nowenne w intencji poczecia, oraz dwie w jeszcze innych intencjach i nadal czekam na ten cud (minelo juz pol roku od skonczenia nowenny) i brakuje mi juz sil, jest mi bardzo ciezko, wydaje mi sie to nieosiagalne, nie dla mnie 🙁 ale nie zaluje odmowionych nowenn, dzieki temu wiele zrozumialam, moja wiara sie poglebia, otrzymalam wiele lask za ktore jestem wdzieczna Matence. Jednak pragnienie dziecka jest tak silne ze bardzo cierpie. Pozdrawiam

A
A
01.09.17 12:33
Reply to  M.

M
Bardzo dobrze Cię rozumiem, również odmówiłam kilka nowenn pompejańskich w intencji poczęcia i urodzenia dziecka i na ten czas bez zmian. Poproś o modlitwę w tej intencji bliską i kochającą Cię osobę, może mamę? Ja zaczęłam modlić się o potomstwo dla innych i już są pierwsze owoce. A na swoje? No cóż, Pan Bóg wybierze właściwy czas! Życzę Ci wiary i wytrwałości. Pamiętam w swoich modlitwach o wszystkich małżeństwa pragnących potomstwa.
Z Panem Bogiem!

Katarzyna
Katarzyna
01.09.17 23:06
Reply to  A

Moje drogie, nie poddawajcie sie, mimo tego ze zwątpienie ma miejsce, to normalne ! U mnie tez było i na prawdę stał sie dla mnie cud w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Będę sie za wami modlić.

TERESA
TERESA
31.08.17 21:25

Wszystkich zachęcam do oglądnięcia filmu na youtube różaniec mocniejszy od bomby atomowej warto.

Asia
Asia
01.09.17 00:09

Uda się.

M.
M.
01.09.17 07:06

Dziekuje 🙂

enia
enia
01.09.17 17:27

Może i dobrze by było abyście duchowo zaadoptowały dziecko .

Katarzyna
Katarzyna
16.11.17 15:38
Reply to  enia

Popieram duchową adopcje, sama zaadoptowałam dziecko i to mi bardzo dużo pomogło, w czasie kiedy sama nie mogłam zajsc w ciążę. Pozdrawiam serdecznie

Ewa
Ewa
17.02.18 21:57

Dziękuję KATARZYNO za piękne swiadectwo! Wszystkiego Dobrego!

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x