Małgorzata: Rozwiązanie trosk związanych z dziećmi

Kocham Maryję od dzieciństwa, modlitwę różańcową znam od dawna i częściej lub rzadziej w swoim życiu się nią modliłam. Na modlitwę pompejańską trafiłam w internecie niby przypadkiem choć dziś wiem, że Maryja chciała abym różaniec odmawiała w taki sposób. Przeczytaj Małgorzata: Rozwiązanie trosk związanych z dziećmi
Read More

Mateusz: Cuda Różańcowe

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodz bracia i siostry już na wstepi chce wam powiedzieć, abyście nigdy nie przestawali się moslić Różańcem nie ważne co by się działo.
Read More

Beata: moja siła to RÓŻANIEC

Witam wszystkich odmawiających nowennę,jest to moje kolejne świadectwo z ukończenia modlitwy .Nowennę odmawiam nieprzerwanie od grudnia i myślę że będę ja odmawiać tak dlugo jak starczy mi sil.
Read More

Elżbieta: Maryja Najdroższy klejnot

nie wyobrażam sobie dnia bez różańca
Read More

Anja: Cudowna modlitwa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Ten czas z "Pompejanką" zmienił moje życie. Przez lata po bierzmowaniu byłam...daleko od Boga i od siebie, w moim życiu działy się różne rzeczy, nic jednak nigdy nie kończyło się dobrze.
Read More

Robert: finanse do naprawy

Nowennę Pompejańską, której dotyczy moje świadectwo odmawialiśmy od września 2014. Nasza sytuacja finansowa była wtedy bardzo zła. Pętla długów, która rozpoczęła się od utraty przeze mnie pracy w 2009 r. rozrosła się do granic absurdu. Oddaliśmy te sprawy Matce Boskiej.

Rozwiązanie naszych problemów pokazuje, że Bóg działa niestandardowo. Modliliśmy się o finanse, a Bóg obdarzył nas synkiem. Począł się pod koniec października – w czasie odmawiania Nowenny. Co więcej, w lutym 2015 roku, dowiedzieliśmy się, że nasz nienarodzony syn, delikatnie ujmując nie jest ideałem zdrowia. Lekarze stwierdzili u niego, torbiel w jamie brzusznej, bardzo dużą wadę serca, która według nich mogła się tylko pogłębić i kilka pomniejszych usterek. Krótko – sugerowali by usunąć maluszka. Brak naszej zgody na morderstwo. Pozostała modlitwa i wiara. Następne badanie, wykonane po dwóch tygodniach, nie wykazało żadnej wady serca 🙂 Cud!!!
W siódmym miesiącu torbiel w jamie brzusznej maluszka zaczęła się obkurczać umożliwiając rozwój narządom. Synek urodził się naturalnie, obecnie jest uznany za czasowo niepełnosprawnego ze względu na bardzo słabe mieśnie brzucha. Potrzebuje rehabilitacji. Dzięki, 500 plus i pieniądzom przysługującym synkowi właśnie zaczynamy na bieżąco radzić sobie z wszystkimi zobowiązaniami.
To tak w wielkim skrócie. To co przeżyliśmy nauczyło nas wierzyć Bogu – On jest zawsze dobry i ma dla każdego z nas najlepsze rozwiązanie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KatarzynaTeresa A Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa A
Gość
Teresa A

Dziś urodziny O.Pio

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bardzo poruszające świadectwo☺zdrowia i opieki Maryji na zawsze, życzę Waszej Rodzinie.z Panem Bogiem