Marta: Łaska modlitwy i cuda,które są moim udziałem

Jestem jedną z tych osób, którym kiedyś z trudem przychodziło odmówienie dziesiątki różańca świętego. Była to modlitwa na tyle mi odległa, że przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym odmówić cały różaniec.
Przeczytaj całość

Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!

KOCHANA MATKO BOZA TO JUZ PONAD DWA LATA JAK CI ZAWIERZYLAM SWOJE ZDROWIE MALZENSTWO I RODZINE ODKAD MODLE SIE TA NOWENNA MOJE ZYCIE SIE ZMIENIA JEST SPOKOJNIEJSZE SZCZESLIWSZE Przeczytaj Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!
Przeczytaj całość

Wiesława: Niewyczerpane łaski płynące od Maryi

Moje życie wydawało mi się pasmem tragedii bez końca,opisywałam już troszeczkę w poprzednim świadectwie.Od lutego 2014r.chwyciłam się mocno Nowenny Pompejańskiej,ostatnią 5 Nowennę Pompejańską ukończyłam 11lstopada.Ta ostatnia intencja była wysłuchana bardzo szybko.Pierwszą ofiarowałam za syna który pogubił się w życiu,drugą za bardzo chorą córkę,po operacji guza mózgu obecnie bardzo cierpiącej z...
Przeczytaj całość

Aleksandra: Wczoraj Matka Boża

Odmawiam już 3 Nowenne, już po pierwszej chciałam napisać swoje świadectwo, ale nie byłam gotowa. Chyba dlatego, że sprawy w intencji których odmawiałam potoczyły się dokładnie odwrotnie niż o to prosiłam. Czytałam mnóstwo wpisów i sama też niby wiem, że nie można sobie "zamawiać" życzeń u Boga, lecz tylko prosić...
Przeczytaj całość

Asia: Zostanę mamą

Moją nowennę zaczęłam odmawiać kiedy kolejny raz dostałam okres a staraliśmy się z mężem o drugie dzieciątko. Może nasze próby nie trwały bardzo długo ale tracilam już nadzieje. Mąż rownież odmawiał nowenne. Gdy skończyliśmy część blagalna zobaczylam dwie kreski na teście. Wiem ze to byl cud wyprosilismy łaskę u Najświętszej Marii Panny.
Przeczytaj całość

Robert: finanse do naprawy

Nowennę Pompejańską, której dotyczy moje świadectwo odmawialiśmy od września 2014. Nasza sytuacja finansowa była wtedy bardzo zła. Pętla długów, która rozpoczęła się od utraty przeze mnie pracy w 2009 r. rozrosła się do granic absurdu. Oddaliśmy te sprawy Matce Boskiej.

Rozwiązanie naszych problemów pokazuje, że Bóg działa niestandardowo. Modliliśmy się o finanse, a Bóg obdarzył nas synkiem. Począł się pod koniec października – w czasie odmawiania Nowenny. Co więcej, w lutym 2015 roku, dowiedzieliśmy się, że nasz nienarodzony syn, delikatnie ujmując nie jest ideałem zdrowia. Lekarze stwierdzili u niego, torbiel w jamie brzusznej, bardzo dużą wadę serca, która według nich mogła się tylko pogłębić i kilka pomniejszych usterek. Krótko – sugerowali by usunąć maluszka. Brak naszej zgody na morderstwo. Pozostała modlitwa i wiara. Następne badanie, wykonane po dwóch tygodniach, nie wykazało żadnej wady serca 🙂 Cud!!!
W siódmym miesiącu torbiel w jamie brzusznej maluszka zaczęła się obkurczać umożliwiając rozwój narządom. Synek urodził się naturalnie, obecnie jest uznany za czasowo niepełnosprawnego ze względu na bardzo słabe mieśnie brzucha. Potrzebuje rehabilitacji. Dzięki, 500 plus i pieniądzom przysługującym synkowi właśnie zaczynamy na bieżąco radzić sobie z wszystkimi zobowiązaniami.
To tak w wielkim skrócie. To co przeżyliśmy nauczyło nas wierzyć Bogu – On jest zawsze dobry i ma dla każdego z nas najlepsze rozwiązanie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Robert: finanse do naprawy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa A
Gość
Teresa A

Dziś urodziny O.Pio

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bardzo poruszające świadectwo☺zdrowia i opieki Maryji na zawsze, życzę Waszej Rodzinie.z Panem Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!