Bogna: ogarnął mnie spokój

W czasie odmawiania nowenny ogarnął mnie spokój, stałam się mniej nerwowa, do wielu spraw nabrałam dystansu. I muszę przyznać, że jest łatwiej, łatwiej się żyje z różańcem. Między kolejnymi nowennami miałam parę dni przerwy i stwierdziłam, że jednak bardzo brakowało mi tej modlitwy.
Read More

Basia: Odczuwam pokój w sercu

Nowennę do Matki Bożej z Pompejów odmawiam już od kilku lat. W tym czasie działy się różne cuda w moim życiu i nie tylko… Modliłam się o rozwiązanie problemów, nawrócenie, wymarzoną pracę dla siebie, którą otrzymałam, o uzdrowienie z depresji pewnej osoby, która wyzdrowiała, co uważam za cud, bo jej stan był poważny. Podczas odmawiania nowenny odczuwam pokój w sercu, który jest wielką siłą. Maryja wysłuchuje naszych próśb! Może nie zawsze otrzymujemy od razu to, czego pragniemy; czasami potrzeba czasu, pokory i wiary. Basia
Read More

Basia: Łaska dobrej śmierci

Modląc się nowenną pompejańską, wyprosiłam mojemu kochanemu mężowi łaskę dobrej śmierci. Razem z mężem odmówiliśmy w ciągu dwóch lat choroby kilka nowenn. W ostatnich prosiłam Matkę Bożą, aby, jeśli nie uzdrowienie, uprosiła u Pana Boga, by mój mąż, mający kilkanaście guzów nowotworowych w płucach, nie dusił się, długo umierając, ani...
Read More

Wymodlone małżeństwa

Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 20 sierpnia 2013 roku. Prosiłam w wielu intencjach, a szczególnie o nawrócenie córki, która mieszkała z narzeczonym bez zawarcia małżeństwa. Ślub córki odbył się 16.08.2014 roku. Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Ponadto otrzymałam wiele łask, których się po prostu nie spodziewałam. Modlę się w dalszym ciągu i wiem, że jestem pod opieką Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

K: Praca na własny rachunek

Witajcie Kochani, Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę w intencji znalezienia pracy odmówiłam w ciągu ostatnich lat kilkukrotnie. Za pierwszym razem, w moich początkach modlitwy różańcowej i mojej drogi w prawdziwej wierze byłam lekko zawiedziona - pracy nie było, pozostałe intencje też miewały się różnie (odmówiłam już pewnie około 20 nowenn w przeróżnych intencjach).
Read More

Piotr B: świadectwo przesyłam

Witam, Od dziecka choruje na zespól digoerga. Nie będę wymieniał jakie mam choroby,bo to się wlicza do tego zespołu.Chodzi tutaj o to,że byłem osobą nieśmiałą,mało komunikatywną,nieogarniętą,w życiu mi nic nie wychodzi i nawet do teog stopnia,że miałem depresje.

W sumie to jestem dobrym przykładem dla tych co nie widzą innych łask o które prosicie podczas nowenny.Ja odmawiałem w intencji zaliczenia egzaminu.Uważam,że zaliczenie egzaminu było dla mnie wyzwaniem,bo to było ustnie i to zaliczyłem ten egzamin.To było roku 2014.Wtedy jeszcze nie wiedziałem,że będę w takiej sytuacji jakiej się teraz znajduje.Wysłałem świadectwo pierwszy raz własnie 2014,ale myslałem,że tylko o tej jednej łasce.Teraz widzę,ze jak mnie Maryja zaprosiła mnie do różańca.Jestem w tej chwili róży różańcowej.Przed Nowenną znałem różaniec,ale tak jakoś odmawiałem trochę dziwnie.
Łaski jakie otrzymałem moim zdanie,które teraz je dopiero zauwazyłem
1. Praca w czasie nowenny bardzo blisko domu,wtedy nie mogłem jeszcze pracować
2. Egzamin zaliczony na 3,prawo rzymskie.Poprzednie swiadectwo było o tym egzaminie
3. Wyjście z nałogu czyli masturbacja
4.Zgłoszenie do Róży różańcowej
5. Jestem bardziej ogarnięty
6. Mam bogate wewnętrze
7. Częsciej chodze do kościoła zdarzy mi się i codziennie.
8. Zaczynam bardziej patrzeć na to co dzieje się w Polsce i w Eurobie i obawiam się najgorszegoa, a dla Polski wręcz przeciwnie.
A mam przeeież 26 lat

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Piotr B: świadectwo przesyłam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Andrzej 34
Gość
Andrzej 34

piekne swiadectwo, widac ze szczere i prawdziwe. trzeba odwgi aby tak bez ogrodek napisac o sobie

Andrzej 34
Gość
Andrzej 34

z takim entuzjazmem i samozaparciem przydalbys sie u nas – zajrzyj na: www kropka lewjudy kropka info

Obrazki z nowenną pompejańską?