Iwona: Prędzej czy później los się odwróci..

Dziekuje Ci Matko Boza Pompejanska za wszystkie laski jakie otrzymalam a ktorych nie dostrzeglam w pierwszej chwili.
Read More

Dorota: Intencja wysłuchana

Witam serdecznie. Pierwszą nowennę odmówiłam na początku 2015r. w intencji mojej siostry. Przechodziła wtedy trudne chwile w życiu osobistym. W którymś momencie sytuacja stała się już na tyle trudna, że pomyślałam, że trzeba te trudności oddać w ręce Pana Boga, żeby On sam je rozwiązał, bo zrobi to najlepiej. Kto...
Read More

Ela: Różaniec i matura mojej córki

Dodam jeszcze, że dzięki takiej atmosferze córka bez nerwów zdała bardzo dobrze. A ja po 1 dniu przerwy zaczęłam odmawiać następną Nowennę, bo dnia bez różańca już sobie nie wyobrażam ...
Read More

Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!

Rok temu modliłem się Nowenną Pompejańską o pracę dla Mojej Żony. Szukała od ponad pół roku bezskutecznie. Nowennę miałem ukończyć piętnastego kwietnia i wierzyłem, że do tego czasu na pewno coś się zmieni. Przeczytaj Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!
Read More

Anna: Wiem że Pan Bóg nigdy nas nie zostawi

Szczęść Boże! Przepraszam kochana Matenko, ze zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nowennę odmawiam od października 2016 z niewielkimi przerwami. Modlitwę poznałam dzieki pewnej osobie, która Pan Bóg postawił na mojej drodze w pracy. Modliłam sie głównie w intencji pracy, która jest bardzo stresująca. Dzieki opiece Matenki sytuacja sie poprawiła DIAMETRALNIE! To jest wręcz niesamowite.
Read More

Monika: Siła nowenny Pompejanskiej

Nowenne Pompejanska odmawiałam w Życiu kilka Razy i zawsze Matka Boska Pompejanska mi pomogła.
Moja historia zaczęła się od problemu z zajściem w Ciążę – natrafilam na tą modlitwę i zaczęłam po czym w ostatnim dniu części chwalebnej OKAZAŁO SIĘ ŻE NOSZĘ POD SERCEM ŻYCIE….

Modliłam się wiele Razy i wiara mi pomogła, dziś wiara jest mocniejsza i choć czasami myślę że nie dam rady ze się nie uda to tu z pomocą zawsze Przychodzi Różaniec i Matka Boska Pompejanska
Pamiętam że córka miała problem z okiem i już miała mieć w piątek zabieg ( w czwartek kończyłam nowenne) dostałam w czwartek telefon do innej lekarki która pomogła córce bez operacji….
Wiara czyni cuda….
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o błogosławieństwo.
Niech nikt nie ma wątpliwości że zostanie bez pomocy jeśli o nią poprosi w imię Pana

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.