Beata: Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy

Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy o którą się starałam 3 miesiące wcześniej ale nie miałam odpowiedzi i myślałam, że nic z tego nie będzie. A jednak! Dzięki Matce Najświętszej dostałam pracę.
Read More

Katarzyna: Dziękuję!

Prośba moja została spełniona jeszcze przed zakończeniem nowenny i ufam, że dalej jestem pod Jej opieką.
Read More

Mateusz: „Totus Tuus” Maryjo- na Twoją chwałę.

Kochani to moje pierwsze świadectwo. Jakoś tak się wszystko toczyło, że nie mogłem się zabrać za napisanie, a od mojej NP minął rok.
Read More

P: Zaufać Matce to najpiękniejsza rzecz na świecie!

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej NP i to co się dzieje w moim życiu i życiu moich bliskich jest niesamowite. Wielkie, ciche cuda, które przerastają moje najśmielsze oczekiwania. Modliłam się w różnych intencjach, wiele z nich zostało wysłuchanych. Jestem przekonana, że tylko dzięki Maryi poradziłam sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Niesamowite jest to, że przez cały czas czuję się wielki spokój i opiekę Matki Boskiej.
Read More

Janina: Wymodlone zdrowie dla syna

Informacja o Nowennie pojawiła mi się na jakiejś stronie internetowej. Zaczęłam z zainteresowaniem czytać o niej i jej cudownych możliwościach, a jako,że mam syna, który jest po 2 bardzo ciężkich operacjach i 4 zabiegach, a przed nim jeszcze co najmniej 2 operacje, więc pomyślałam, że może by mu pomóc, a jedynym sposobem na pomoc z mojej strony może być tylko modlitwa.
Read More

Małgorzata: Modlę się o syna.

Szczęść Boże. To trzecia Nowenna którą odmówiłam w Intencji mojego syna. Odmawianie jej sprawiało mi trudność. Nie wiem dlaczego ale były momenty że musiałam się zmuszać. Czasami nawet zdażyło mi się przysnąc.

Modliłam się o nawrócenie o to żeby zaczął się dalej uczyć ( syn skończył średnią szkołę ) albo zaczął szukać pracy. Ma niedługo 19 lat i za sobą już prawie rok siedzenia w domu. Związek z nieodpowiednią dziewczyną , rozstanie i niestety straszne problemy powiązane z tym rozstaniem. .Między innymi grorzenie i zastraszanie całej rodziny. Dzięki Matce Boskiej udało mi się wytrwać w modlitwie. Syn jeszcze nie zdecydował co będzie dalej robił ale wiem że Matka Boża czuwa nad nim i nad całą moją rodziną bo pokierowała tak pewnymi sytuacjami tak , że uchroniła mojego syna od wielkiego niebezpieczeństwa. Dziękuję Matce Najświetrzej zato ze nad nami czuwa i za wszystkie inne łaski które mi (nam) okazuje. I wierzę że i to o co Matkę Boża poprosiłam i nadal proszę zostało (zostanie )wysłuchane. Chociaż przychodzą chwile słabości i zwątpienia to wiem że z modlitwą jest mi łatwiej i wierzę że Matka Boska niezostawi nas bez pomocy. Dziękuję. Dziękuję za wszystko. Szczęść Boże. I jeżeli możecie włączcie mojego syna i moją 6 letnią córeczkę chociaż raz do modlitwy. Ja też za Was się pomodlę. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!