Beata: Dzisiaj jest 50 dzień Nowenny i moje 50 urodziny

Składam w Twoje ręce Maryjo moje życie, a Ty je nieś do Boga!
Przeczytaj całość

Magdalena: Spokój i opanowanie w trudnych chwilach

Jestem podczas odmawiania drugiej NP. O NP dowiedziałam się od mojej dobrej znajomej z która spotkałam się przypadkiem (dla Boga nie ma przypadków). W tym czasie przechodziłam piekło w sercu. Mojej córce zdiagnozowano nowotwór złośliwy z licznymi przerzutami nawet do kości
Przeczytaj całość

Czarek: potężnie miłosierdzie i potężna moc

To się nie mieści w głowie jaką matka Boża,Bóg i Jezus mają moc. Od zawsze ( czyli ponad 40  lat ) jestem osobą wierzącą lecz szukającą Boga na swój własny sposób.Po 30 stce dopadło mnie szereg chorób ( około 4 ) Zawsze wiedziałem,że tylko Bóg,Jezus i Maryja mogą mnie z tego wyciągnąć...
Przeczytaj całość

Olga: Po owocach ich poznacie

Nowennę zaczęłam odmawiać 1 listopada, a skończyłam 24 grudnia. Odmawiałam 4 części różańca. Prosiłam o łaskę miłosierdzia, łaskę odpuszczenia mi skutków moich grzechów, o łaskę oddalenia ode mnie owoców moich grzechów. Bo zrozumiałam, że wszystko to co cierpię fizycznie i nie tylko, jest na skutek moich grzechów. Czym grzeszyłam tym teraz cierpię. Zrozumienie, że to wszystko jest na skutek grzechów jest owocem Roku Miłosierdzia.
Przeczytaj całość

anonimowa: podkusilo mnie żeby napisać do wróżki

Hej.zacznę od tego ze jestem w trakcie odmawiania nowenny część dziękczynna...zaczęłam modlić się żeby Matka Boska mi pomogła.Może za późno otworzyłam oczy a może jak to u mnie bywa muszę spasc na dno żeby się wspinać.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Modlę się o syna.

Szczęść Boże. To trzecia Nowenna którą odmówiłam w Intencji mojego syna. Odmawianie jej sprawiało mi trudność. Nie wiem dlaczego ale były momenty że musiałam się zmuszać. Czasami nawet zdażyło mi się przysnąc.

Modliłam się o nawrócenie o to żeby zaczął się dalej uczyć ( syn skończył średnią szkołę ) albo zaczął szukać pracy. Ma niedługo 19 lat i za sobą już prawie rok siedzenia w domu. Związek z nieodpowiednią dziewczyną , rozstanie i niestety straszne problemy powiązane z tym rozstaniem. .Między innymi grorzenie i zastraszanie całej rodziny. Dzięki Matce Boskiej udało mi się wytrwać w modlitwie. Syn jeszcze nie zdecydował co będzie dalej robił ale wiem że Matka Boża czuwa nad nim i nad całą moją rodziną bo pokierowała tak pewnymi sytuacjami tak , że uchroniła mojego syna od wielkiego niebezpieczeństwa. Dziękuję Matce Najświetrzej zato ze nad nami czuwa i za wszystkie inne łaski które mi (nam) okazuje. I wierzę że i to o co Matkę Boża poprosiłam i nadal proszę zostało (zostanie )wysłuchane. Chociaż przychodzą chwile słabości i zwątpienia to wiem że z modlitwą jest mi łatwiej i wierzę że Matka Boska niezostawi nas bez pomocy. Dziękuję. Dziękuję za wszystko. Szczęść Boże. I jeżeli możecie włączcie mojego syna i moją 6 letnią córeczkę chociaż raz do modlitwy. Ja też za Was się pomodlę. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!