M.: Dziś czuje, że Bóg jest częścią mojego życia

Witam Was Kochani bardzo serdecznie. Ogromnie się cieszę, że w końcu mogę zostawić na tej stronie swoje świadectwo. Odmawiam w tym momencie swoją 3 NP i chciałabym podzielić się z Wami swoimi wrażeniami związanymi z tą modlitwą. Zacznę od tego, że już od najmłodszych lat korzystałam z porad wróżek. Początkowo ulegałam wpływom siostry i innym z otoczenia, a z czasem sama namawiałam do wróżbiarstwa. Nigdy nie zapomnę uczucia, jakie mi wówczas towarzyszyło. Była to niezwykła ciekawość i chęć poznania swojej przyszłości, najlepiej, żeby zgadzała się ona z wyimaginowaną przeze mnie wizją. Zazwyczaj wychodziłam od wróżki pełna energii i uradowana, że oto usłyszałam DOKŁADNIE to, co chciałam usłyszeć.....i tak moi drodzy właśnie działa zły.....pokazuje nam coś 'fajnego', 'innego', coś co być może wywołuje u nas ciekawość i adrenalinę.
Read More

Grażyna: Modlitwa w intencji egzaminu syna

Miałam takie myśli, że nie jesteśmy z tym wszystkim sami, że musi się wszystko poukładać. I tak po tygodniu, po egzaminie ustnym, syn zadzwonił, że się udało i dostał dobrą ocenę!
Read More

Dawid: To działa

Zaczynając swoją pierwszą nowennę rok temu nigdy nie pomyślałbym , że kiedykolwiek umieszczę tutaj swoje świadectwo. Wiem , że muszę to zrobić ponieważ mam ogromny dług wdzięczności wobec Maryi. A więc od początku. Odmówiłem dwie nowenny pompejańskie każdą w innej intencji i po roku w miesiącu różańca świętego obie się...
Read More

Urszula: Nadzieja na lek dla męża nieuleczalnie chorego

Szczęść Boże, Chciałabym się podzielić z wami moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. O tej modlitwie słyszałam wcześniej ale nie zaczęłam jej odmawiać, mimo że jestem osobą bardzo wierzącą.
Read More

D: Nowenna w intencji ochrony od szatana całej mojej rodziny

1 moja nowenne pompejanska zmowilam o uwolnienie od szatan byla to najtrudniejsza modlitwa dla mnie szatan atakowal ze wszystkich stron nie moglam spac przez okolo pol
Read More

Janusz: Wymarzona praca

Wielbi dusza moja Pana
i raduje się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim.
Bo wejrzał na uniżenie swojej Służebnicy.
Oto bowiem odtąd błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia.
I my w tym pokoleniu dołączamy się do błogosławienia Cię Maryjo wdzięczni że Bóg dał nam właśnie Ciebie za matkę bo jak w Kanie tak i teraz nieustannie wsłuchujesz się w nasze prośby te codzienne i te trudne zdawałoby się niemożliwe do zrealizowania.Tak właśnie było z naszą prośbą o pracę którą sobie syn wymarzył i o nią konkretnie się modlił no ja i żona również w tej intencji prosiliśmy na nowennie a więc był to nasz wspólny szturm do nieba.Uzasadniony tym że syn musiał przyjść wiele testów no i przejść wiele trudności bo wszystko było rozłożone w czasie paru miesięcy.Gdy wydawało się że już wszystko pokonał,przez jakiś zbieg okoliczności lista została zamknięta jak to się mówi przed samym nosem.Następny nabór miał być dopiero za prawie pół roku i z przyczyn mi znanych syn na pewno by się nie dostał,nam została ufność i nadzieja bo po ludzku zrobiliśmy chyba wszystko.Tu okazała się potęga nowenny nie do odparcia i orędownictwo Królowej Różańca św.okazało się że został ogłoszony dodatkowy nabór po którym syn dostał wymarzoną pracę,obecnie już jest na szkoleniu.
Za wszystko jeszcze raz chwała i dziękczynienie Królowej Różańca św.dla której nie ma nic niemożliwego,wdzięczni
Grażyna z Januszem i synem Dominikiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Janusz: Wymarzona praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

gratuluję, ja wciąż czekam bo rekrutacja w mojej wymarzonej branży w której rzadko trafiają się ogłoszenia została zawieszona, mieli się odezwać i nic:(

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!