Iza: URATOWANE ŻYCIE

Nigdy nie traćcie nadziei
Read More

Ania: Wiem, że to stało się dzięki Maryi.

Modląc się w danej intencji, nigdy nie zapominajcie o zaufaniu, to jest najważniejsze.
Read More

JOLANTA: Teraz wiem że wiara czyni cuda

Witam serdecznie. Długo nie mogłam napisać tego świadectwa ponieważ nie umiałam i nadal nie umiem tego opisać jak wielką moc ma różaniec pompejański.
Read More

Rafał: Żyłem, tak jakby Boga nie było

Dowiedziałem się o sile Nowenny Pompejańskiej, że Matka Boża przy jej pomocy wyprasza nam ogromne łaski. Powiedziałem Maryi na głos, to co i tak wiedziała, że poprzez ten związek sakramentalny dokonać się może moje zbawienie, że gotów jestem na to, aby przed Panem Bogiem ślubować miłość, wierność i uczciwość małżeńską i że będę z moją żona po kres moich dni.
Read More

Iwona: Każdego dnia doświadczam cudu

Mija prawie rok od mojej pierwszej Nowenny pompejańskiej na, którą trafiłam w bardzo ciężkim okresie w moim życiu. Będąc w piątym miesiącu ciąży dowiedziałam się, że moje dziecko ma poważną wadę serca. Prosiłam Matkę Bożą by wstawiła się za moim dzieckiem u swojego syna oddałam jej też je pod opiekę. Moją intencją było uzdrowienie dziecka. W głębi duszy liczyłam, że stanie się cud i dziecko przyjdzie na świat zdrowe. Syn urodził się z wadą serca, ale to nie znaczy, że Matka Najświętsza nie spełniła swojej obietnicy. Sam fakt, że w wada jest operowana w Polsce i mój synek żyje jest dla mnie cudem, każdego dnia patrzę na jego uśmiech.
Na swojej drodze spotykam życzliwych ludzi wspaniałych lekarzy a moje dziecko po pierwszej operacji po tygodniu już było w domu. Niebawem czeka nas kolejna operacja ufam Królowej Różańca Świętego i pokładam w niej nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Nasze modlitwy nie pozostają bez odpowiedzi dlatego proszę was wspomnijcie w swoich rozmowach z Bogiem o Adasiu. Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Iwona: Każdego dnia doświadczam cudu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Twoje dziecko będzie zdrowe, juz trwa proces uzdrawiania. Same te operacje, które pomyślnie się kończą. Matka Boża zawsze wysłuchuje, tylko czasem to dłużej trwa. No ale grunt, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam 🙂

Maria
Gość

Mam syna Adasia. Dodam i Twojego Adasia do mojej modlitwy 🙂

Martyna
Gość
Martyna

Ja też mam synka Adasia :-).

E.G.
Gość

AMEN

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!