Krzysztof: Uzdrowienie z choroby

Jestem świadom, że trądzik nie jest niczym poważnym i można z nim żyć. Nie mniej jednak, Bóg okazał mi Łaskę i ulitował się nad moim cierpieniem.
Read More

Małgorzata: Wiem, że nie jestem sama w swoim cierpieniu i niepłodności

Jesteśmy z mężem młodymi ludźmi, ponad 4 lata po ślubie. Od 3 lat staramy się o dziecko. Niestety bezskutecznie. Moje zaburzenia hormonalne i wcześniejsze przewlekłe zapalenia ciągle nie pozwalają na to by w naszych ramionach tulić wymarzone i już tak bardzo ukochane dzieciątko. Dostaliśmy kwalifikację do zabiegu in vitro ,...
Read More

MAŁGORZATA: Maryja odmieniła moje życie

Mam na imię Malgorzata pierwszą nowennę odmawiałam za moją córeczkę która ma problemy emocjonalne Maryja pokazywała mi przez osoby i miejsca w jaki sposób mogę jej pomóc jest dużo lepiej ,stała sie bardziej radosna i spokojna .Niedawno zaczełam kolejnną nowennę też w jej intencji i w trakcie odmawiania pierwszej cześci...
Read More

Angelika: Dzięki nowennie nie poddałam się

Chciałabym się podzielic swoim swiadectwen które otrzymałam od Matki Boskiej. Odmawialam nowennę w intencji dostania się na wymarzone studia. Miałam rok przerwy po liceum gdyż nie chciałam chodzić na studia które będą mnie nudzić dlatego poprawilam mature odmawialam nowenne i po trudach dostałam się na pielęgniarstwo na Collegium Medicum w Krakowie .
Read More

Weronika: Dziękuję

Od miesiąca nie pale papierosów a nałóg ten towarzyszył mi przez ostatnie pięć lat, cudem uniknelam stłuczki, zmieniłam styl życia na zdrowszy. Dziękuję!!!
Read More

Hania: Niegdyś pogubiona, teraz silna.

Szczęść Boże! Z napisaniem świadectwa noszę się kilka miesięcy. Nie wiem jak dokładnie nazwać i opisać łaski, których doświadczyłam. Pierwszą i najważniejszą jest podjęcie bardzo ważnej decyzji a mianowicie rok temu rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam 5 lat.

Poróżniliśmy się bardzo. Mieliśmy inne wartości i inne patrzenie na świat. On nie wierzył w Boga. Walczyliśmy o to bardzo długo. Chciałam zasadzić w nim ziarenko wiary, a ostatecznie sama zostałam jej pozbawiona, bo on uważał, że na nią nie zasługuję będąc takim a nie innym człowiekiem.
Rozstaliśmy się, ale było mi bardzo trudno. Jemu też. Bardzo chciał do mnie wrócić i długo o to walczył. Ja w pewnym momencie nie wiedziałam co mam zrobić, czy powinnam do niego wrócić czy trwać w swojej decyzji. Postanowiłam odmówić w tej intencji nowennę, pod jej koniec dostałam od niego wiadomość, że spodziewa się dziecka. Sądzę, że to pomoc z nieba. Teraz wiem, że już nie będziemy razem. Myślę, że dobrze się stało. Sama nie byłabym wystarczająco silna, żeby trwać w swojej decyzji. Mimo, iż czasem mi z tym ciężko, myślę, że bardzo dobrze się stało.

Oprócz tego dzięki Maryi i Bogu czuję się pełna, szczęśliwa, spełniona, skłonna czynić dobro. Niegdyś pogubiona teraz silna.
Czuję jakbym zrzuciła z siebie odpowiedzialność za swoje życie. Już nie martwię się, tym czym będę się zajmować w przyszłości, gdzie będę, czy będę miała pieniądze. Teraz wiem, że Bóg nade mną czuwa i nie pozwoli na to aby coś mi się stało.

Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Hania: Niegdyś pogubiona, teraz silna."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej 34
Gość
Andrzej 34

info o Agacie. Agata zostala uzdrowiona, urodzila dziecko z 2 na 3 maja. dziecko 10 pnkt. Lekarze w szoku! w trakcie leczeniaodmowila chemi ze wzgledu na dziecko. Agata jest z Olsztynu, dzis zostalo to potwierdzone przez jednego z kordynatorow wspolnoty Lwa Judy, ktory osobicie zna Agate.

Andrzej 34
Gość
Andrzej 34

Agata jest synowa jedego z braci Lwa Judy

Obrazki z nowenną pompejańską?