Hania: Niegdyś pogubiona, teraz silna.

Szczęść Boże! Z napisaniem świadectwa noszę się kilka miesięcy. Nie wiem jak dokładnie nazwać i opisać łaski, których doświadczyłam. Pierwszą i najważniejszą jest podjęcie bardzo ważnej decyzji a mianowicie rok temu rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam 5 lat.

Poróżniliśmy się bardzo. Mieliśmy inne wartości i inne patrzenie na świat. On nie wierzył w Boga. Walczyliśmy o to bardzo długo. Chciałam zasadzić w nim ziarenko wiary, a ostatecznie sama zostałam jej pozbawiona, bo on uważał, że na nią nie zasługuję będąc takim a nie innym człowiekiem.
Rozstaliśmy się, ale było mi bardzo trudno. Jemu też. Bardzo chciał do mnie wrócić i długo o to walczył. Ja w pewnym momencie nie wiedziałam co mam zrobić, czy powinnam do niego wrócić czy trwać w swojej decyzji. Postanowiłam odmówić w tej intencji nowennę, pod jej koniec dostałam od niego wiadomość, że spodziewa się dziecka. Sądzę, że to pomoc z nieba. Teraz wiem, że już nie będziemy razem. Myślę, że dobrze się stało. Sama nie byłabym wystarczająco silna, żeby trwać w swojej decyzji. Mimo, iż czasem mi z tym ciężko, myślę, że bardzo dobrze się stało.

Oprócz tego dzięki Maryi i Bogu czuję się pełna, szczęśliwa, spełniona, skłonna czynić dobro. Niegdyś pogubiona teraz silna.
Czuję jakbym zrzuciła z siebie odpowiedzialność za swoje życie. Już nie martwię się, tym czym będę się zajmować w przyszłości, gdzie będę, czy będę miała pieniądze. Teraz wiem, że Bóg nade mną czuwa i nie pozwoli na to aby coś mi się stało.

Chwała Panu!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Hania: Niegdyś pogubiona, teraz silna.

  1. info o Agacie. Agata zostala uzdrowiona, urodzila dziecko z 2 na 3 maja. dziecko 10 pnkt. Lekarze w szoku! w trakcie leczeniaodmowila chemi ze wzgledu na dziecko. Agata jest z Olsztynu, dzis zostalo to potwierdzone przez jednego z kordynatorow wspolnoty Lwa Judy, ktory osobicie zna Agate.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!