Bunia: Teraz myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku

To będzie bardzo krótkie świadectwo, na podsumowanie czterech Nowenn. Matka Boża mnie wysłuchała, choć po czwartej Nowennie zaczęłam wątpić, czy powinnam modlić się w tych intencjach
Przeczytaj całość

Kasia: w intencji uwolnienia

Już któryś raz odmawiam nowennę pompejańską. Jestem osobą zniewoloną poddaną egzorcyzmom, w ostatnim czasie zaczęłam nowennę z błaganiem o moje uwolnienie spod władzy diabła. Teraz odmawiam części dziękczynne. Choć nie nastąpiło uwolnienie, nastąpiła wielka poprawa i otrzymałam ogromną łaskę dnia, gdy kończyła się część błagalna. Całą część błagalną byłam prowadzona...
Przeczytaj całość

Basia: Maryja ratuje w podróży

Szczęść Boże! Maryja już kolejny raz ratuje mnie w sytuacji beznadziejnej! Z powodu choroby nie mogłam jeździć samochodem, miałam zawroty głowy, przez to rozwinęły się ataki paniki. Stanowiłam naprawdę poważne zagrożenie na ulicy więc nie mogłam jeździć. Jestem mamą, której mąż ciągle pracuje wiele kilometrów poza domem.
Przeczytaj całość

Ana: Prosba o wyprostowanie drog zyciowych i zawodowych dla szwagra..

Zycze Wam drodzy Czytelnicy, zebyscie doswiadczali dzialanie MB tak jak i ja doswiadczam. Zostaniecie z Bogiem
Przeczytaj całość

Wiesława: Ona na pewno ci pomoże

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za łaski, które otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej .Nowennę tę odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem otrzymałam to o co prosiłam , a także dodatkowo Pan Bóg dorzucał mi tzw. łaski niespodzianki / których się nie spodziewałam/. Przeczytaj Wiesława: Ona na pewno ci pomoże
Przeczytaj całość

Dusia: Choroba nowotworowa

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zachęcam wszystkich i każdego z osobna do odmawiania tej jakże pięknej i szczególnej modlitwy. Pisząc to świadectwo odmawiam już drugą nowennę a odmawiam ją w intencji mojego taty prosząc Maryję o łaskę uzdrowienia go z choroby nowotworowej, z raka niemożliwego do wyleczenia gdzie lekarze dawali nam do zrozumienia że efektów z leczenia może nie być.

Na dzień dzisiejszy choroba u mojego taty jest ale zmiany zmniejszają się. Z każdym prześwietleniem widać że jest poprawa. Dla mnie już zdarzył się cud, Maryja wysłuchała moją modlitwę może nie do końca ale będę modlić się dalej w intencji mojego taty. Prawda jest teka że nie tylko mój tata dostąpił łaski od Maryi ale i aj również. To co wyniosłam z tej modlitwy odmieniło moje życie. Moja wiara stała się głębsza i mocniejsza.
Nowenna ta sama trafiła w moje ręce, nawet nie wiem jak. Wzbraniałam się przed nią ok 2 miesiące bo bałam się że nie podołam, że zapomnę aż któregoś dnia mój wewnętrzny głos powiedział mi „już czas zacząć” I zaczęłam i wpadłam w rytm. W czasie jej odmawiania różne dziwne rzeczy się działy, do dzisiaj nie mogę tego ogarnąć, ale czułam i czuję że przy moim boku stoi Maryja i wspiera mnie dając mi kilka osobistych znaków.
Królowo Różańca Świętego dziękuje Ci z całego serca i w myśl słów modlitwy dziękczynnej „… będę rozszerzać nabożeństwo różańca świętego…”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dusia: Choroba nowotworowa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu i Jego Mamie! Nie ustawaj w modlitwie!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!