Agnieszka: Nowenna o zajście w ciążę

Wciaz czekam na ta upragniona ciaze ale do tej pory doswiadczylam sporo lask od Najswietszej Maryji Panny dla mnie i mojego meza.
Read More

Maria: odejście siostry do Boga

Chciałabym się podzielić moim świadectwem. Trzy lata temu u mojej siostry wykryto nowotwór. Od tej pory moja siostra przeszła wiele operacji i wiele wycierpiała. Jednak pomimo ciężkiej choroby i wielu przeciwności nie straciła wiary wręcz przeciwnie z każdym dniem jej wiara wzrastała. Gdy przy kolejnej operacji lekarze rozłożyli ręce i...
Read More

Ania: Panienka w tym dniu bedzie nad nami czuwać

Witam, chcialabym sie podzielic moim świadectwem po odmowieniu 2 nowen pompejanskich. Pierwsza nowenne odmowilam rok temu w intencji zdrowia dla mojej mamy. W tym roku mama przeszla ostry zawal, mysle, ze dzieki wstawiennictwu Maryi przebyla go bez wiekszego uszczerbku na zdrowiu i szybkko wrocila do zdrowia. Przeczytaj Ania: Panienka w...
Read More

Agnieszka: modlitwa stała się formą rozmowy z Matką Boską

1 dzień- czuje nadzieje i radość w sercu. Modlitwa wręcz wprowadza mnie w trans. Kłade się z poczuciem, że na pewno zostanę wysłuchana- mówi mi to głos wewnętrzny. 2 dzień- rano usłyszałam w głowie głos: zajmij się swoja córką- mam wahania, zastanawiam się czy warto modlić się w tej intencji....
Read More

Bożenka: Zaniemówiłam…

Kiedy niedawno usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i prawie jednocześnie o mającej się urodzić wnuczce, dojrzewała we mnie myśl, aby odmówić ją w intencji mającego przyjść na świat dziecka.
Read More

Asia: Módlcie się, Maryja zawsze słucha…

To już moja kolejna zakończona Nowenna Pomejańska. Odmówiłam ją kilka razy w życiu mimo naprawdę sporych przeciwności udało mi się dokończyć Nowennę.

Zachęcam wszystkich, żeby spróbowali choć raz w życiu odmówić tą Nowennę. Miałam obawy rozpoczynając Nowennę pierwszy raz w życiu, czy uda mi się skończyć, czy podołam. Modliłam się w różnych intencjach, kilka razy zdarzyło się, że Maryja wysłuchała mnie jeszcze w trakcie odmawiania Nowenny i otrzymałam dokładnie to o co prosiłam. Niektóre z intencji nie spełniły się, ale czekam cierpliwie, widocznie nie były zgodne z wolą Bożą, a może to jeszcze nie czas by otrzymać te łaski. Pamiętajcie, żeby się nie poddawać i spróbować wytrwać, mimo że czasem jest bardzo ciężko. Dziękuję Ci Maryjo za wszelkie otrzymane łaski, proszę pomagaj mi dalej i prowadź. Powierzam Tobie mnie i moich bliskich oraz nasze sprawy. Amen

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Asia: Módlcie się, Maryja zawsze słucha…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta Ch
Gość
Marta Ch

mnie jest właśnie bardzo ciężko, bo pierwsza nie została wysłuchana, teraz odmawiam dwie jednocześnie i też nic

alik
Gość

handel z Bogiem jest grzechem ciężkim, a jak cieniutka linia jest między szczerą, wierną modlitwą a kupczeniem? co człowiek jest w stanie dać Bogu, czego On nie ma? Maryja swoje obietnice wypełnia, sam tego doświadczyłem tylko czy my wiemy co Maryi obiecaliśmy, czy to co dzieje się na ziemi jest dla nas najważniejsze?

Wiga
Gość

Modlę się teraz aby nie stracić wiary, gdyż wyprosiłam prace dla syna u Matuchny a przedwczoraj dowiedziałam się, że umowa nie została przedłużona. Tłumaczę to sobie, że to nie jego miejsce na ziemi. Tylko czy syn to wytrzyma? Jest już prawie dwa lata bez pracy i jego stan psychiczny się pogarsza. Traci wiarę w Boga i ludzi. Nie wiem dlaczego nie może nic znaleźć, bo jest wykształcony, pracowity i kreatywny. Proszę, pomóżcie mi! Módlcie się razem ze mną.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!