Asia: Módlcie się, Maryja zawsze słucha…

To już moja kolejna zakończona Nowenna Pomejańska. Odmówiłam ją kilka razy w życiu mimo naprawdę sporych przeciwności udało mi się dokończyć Nowennę.

Zachęcam wszystkich, żeby spróbowali choć raz w życiu odmówić tą Nowennę. Miałam obawy rozpoczynając Nowennę pierwszy raz w życiu, czy uda mi się skończyć, czy podołam. Modliłam się w różnych intencjach, kilka razy zdarzyło się, że Maryja wysłuchała mnie jeszcze w trakcie odmawiania Nowenny i otrzymałam dokładnie to o co prosiłam. Niektóre z intencji nie spełniły się, ale czekam cierpliwie, widocznie nie były zgodne z wolą Bożą, a może to jeszcze nie czas by otrzymać te łaski. Pamiętajcie, żeby się nie poddawać i spróbować wytrwać, mimo że czasem jest bardzo ciężko. Dziękuję Ci Maryjo za wszelkie otrzymane łaski, proszę pomagaj mi dalej i prowadź. Powierzam Tobie mnie i moich bliskich oraz nasze sprawy. Amen

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Asia: Módlcie się, Maryja zawsze słucha…"

Powiadom o
avatar
Marta Ch
Gość
Marta Ch

mnie jest właśnie bardzo ciężko, bo pierwsza nie została wysłuchana, teraz odmawiam dwie jednocześnie i też nic

alik
Gość

handel z Bogiem jest grzechem ciężkim, a jak cieniutka linia jest między szczerą, wierną modlitwą a kupczeniem? co człowiek jest w stanie dać Bogu, czego On nie ma? Maryja swoje obietnice wypełnia, sam tego doświadczyłem tylko czy my wiemy co Maryi obiecaliśmy, czy to co dzieje się na ziemi jest dla nas najważniejsze?

Wiga
Gość

Modlę się teraz aby nie stracić wiary, gdyż wyprosiłam prace dla syna u Matuchny a przedwczoraj dowiedziałam się, że umowa nie została przedłużona. Tłumaczę to sobie, że to nie jego miejsce na ziemi. Tylko czy syn to wytrzyma? Jest już prawie dwa lata bez pracy i jego stan psychiczny się pogarsza. Traci wiarę w Boga i ludzi. Nie wiem dlaczego nie może nic znaleźć, bo jest wykształcony, pracowity i kreatywny. Proszę, pomóżcie mi! Módlcie się razem ze mną.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij