Anna: Światełko w tunelu

To już moje drugie świadectwo.Pierwsze dotyczyło uzdrowienia taty z czerniaka złośliwego.Jesteśmy już 3 lata po usunięciu raka wraz z przerzutami do węzłów chłonnych.Drugie dotyczy mojej 4 letniej bratannicy.

Poświętach Bożego Narodzenia 2015r dziewczynka w nocy dostała wylewu zewnętrznego.Po przewiezieniu do szpitala padła diagnoza białaczki.Wszyscy byliśmy przerażeni.Po kilku dniach okazało się że brak komórek rakowych.Ucieszyliśmu się ale tylko na tydzień bo po tygodniu padł wyrok aplazja czyli zanik szpiku kostnego.Niewyobrażalny dramat organizm przestał produkować szpik kostny.To wyjątkowo rzadka choroba.Jedno z najlepszych leczeń to przeszczep od rodzeństwa.Po dwóch tygodniach okazało się że nie mamy dawcy.Gdzie prawdopodobieństwo u rodzeństwa wynosi od 20do 30 % a w banku szpiku 1 osoba na milion.Więc zostaliśmy bez szans.Dziewczynka miała stale podawane płytki ,rzadziej toczoną krew.Wówczas jej mama czyli moja bratowa,moja mama,bratowej rodzice i ja Podjeliśmy Nowennę Pompejańską.Stale na łamach rosemaria prosiłam o modlitwę.Poznałam przyjaciół przez tą formę modlitwy którzy łączyli się z nami w modlitwie.Nieustannie były zamawiane msze.Do nowenny dołączyła również zaprzyjaźniona nazaretanka.Dziewczynka została zakwalifikowana do chemicznego leczenia immunosupresyjnego popartego steroidami.Bardzo źle zaczęła znosić leczenie.Wyniki jeszcze bardziej spadły.Po dwóch tygodniach leczenia przyszła lekarka i powiedziała bratowej że w banku szpiku znalazł się dla jej córeczki dawca.Stan powoli wraca do normy,wyniki jeszcze się nie poprawiły chociaż cały czas nie tracimy nadziei.Nie ustajemy w modlitwie o obudzenie szpiku u naszej małej dziewczynki.Ale cud znalezienia dawcy jest niesamowity Bóg zapłać Wszystki za modlitwę którą nasza dziewczynka i my odwzajemniamy

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Teresa ATERESARenataAgnieszkaCAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Cały czas jesteśmy z Wami:-))). Modlą się ludzie z portalu, Róż Uzdrowienia i Pompejańskich. Wszystkich nas ubogaciła ta modlitwa. Niech Pan Bóg błogosławi całej Rodzinie i Was wspiera na wszelkie możliwe sposoby.

Anna
Gość

Serdecznie dziękuję wszystkim,Wasza modlitwa daje nam siłę walki,dzięki Maryi nasza mała dziewczynka jest z nami i ufamy że wygra walkę z chorobą.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Czy to chodzi o małą Lidzię, za którą się tutaj modlimy?

Gabriela
Gość
Gabriela

Tak:-)))

Anna
Gość

Tak Agnieszko jestem jej ciocią,serdecznie dziękuję po stokroć.

Renata
Gość
Renata

Będę pamiętała w modlitwie.Wszystko się uda,bo jeśli nie Bóg,to kto? Życzę zdrowia małej a rodzinie wytrwałości i wiary,dużo wiary.Ściskam mocno.R

Gabriela
Gość
Gabriela

Zachęcam do modlitw za Lidzię i inne chore chore dzieci z Róży bł. Edmunda Bojanowskiego: Jakuba, Mateusza B., Mateusza (hematologia) , Bognę, Jana, Mikołaja, Maksymiliana, Zosię, Alę, Natalkę, Tereskę, Martima, Patrika, Nelę, Julka, Anię S., Emila i wszystkie ciężko chore lub chorowite dzieci.
2. Za Filipa, Grażynkę, Julkę i inne dzieci, które urodziły się niepełnosprawne.
3. O szczególne prowadzenie przez Ducha Św. dla ich lekarzy, bliskich i opiekunów.
4. W intencjach osobistych.
Modlimy się jednym dziesiątkiem Różańca (do lipca Tajemnice Chwalebne), od sierpnia Radosne)

Gabriela
Gość
Gabriela

Modląca się w dwóch Różach Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci Aneta S. opłaciła w Gietrzwałdzie Msze Wieczyste za nasze Róze. 27 każdego miesiąca o godzinie 7 rano będzie sprawowana Msza św. – także i w tej intencji.Zachęcam do łączności duchowej.

TERESA
Gość
TERESA

Co z Agatą i jej dzieckiem.

Teresa A
Gość
Teresa A

Sami czekamy na wiadomość o Agacie i jej dzieciątku . Bo to były prośby o modlitwy podawane przez znajomych . Jak przyjdzie jakaś wiadomość to napisze

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: