Ewa: Naprawa rozpadającego się małżeństwa

Po ślubie okazało się że mąż zaczyna się dziwnie zachowywać (w narzeczeństwie nic na to nie wskazywało), staje bardzo pedantyczny, zaczął zadawać "dziwne" pytania, na które wymaga, czy wręcz wymusza bardzo szczegółowych odpowiedzi, chodziło o brudy, smary, zaczął się wycierać, sprawdzać czy nie jest brudny, zaczął mnie sprawdzać, stał się agresywny.Okazało się, że jest chory na natręctwa myśli. Nasze życie zmieniło się w niekończący się koszmar...Teraz na wspomnienie o tym, łzy mi same lecą po policzkach...Byłam z nim wszędzie u lekarzy, na terapiach, u księży, u egzorcysty i nic nie pomagało.
Przeczytaj całość

Anna: To nie sen

Rok temu modliłam się o miłość, myśląc o pewnym człowieku, o takim chodzącym ideale, i nie przebrnęłam 2 dni Nowenny. Myślałam: "Za ciężko", "różańcowa lawina!" W tym roku, po spotkaniu z dawnym chłopakiem, na które w sumie nie miałam ochoty, coś mnie tknęło. Postanowiłam ugryźć ją w intencji nawrócenia tegoż...
Przeczytaj całość

Joanna: Niespodziewana pomoc w trudniściach

Odmówiłam trzy nowenny w intencji mojej siostry, aby pomyślnie zdała egzaminy na studiach. Za każdym razem odmawiałam nowennę , gdy siostra była na innym roku i rozpoczynała sesję. Każda nowenna została wysłuchana, i teraz siostra jest już na czwartym roku.
Przeczytaj całość

D: Opieka Matki Najświętszej

Na nowennę pompejańską natknęłam się w ubiegłym roku w internecie, jakiś czas po tym, gdy dowiedziałam się, że choruję na na raka piersi. Kilka tygodni mierzyłam się z wyzwaniem, jakim jest odmawianie tej modlitwy. Wydawało mi się – jak i wielu innym – że nie będę w stanie co dzień tyle się modlić na różańcu. Zmotywowała mnie data 15 sierpnia – rozpoczęcie nowenny w święto Wniebowzięcia i zakończenie jej na święto Królowej Różańca Świętego – 7 października. Do dziś odmówiłam już 3 nowenny, wszystkie w intencji powrotu do zdrowia.
Przeczytaj całość

Basia: Wpadliśmy z mężem na super pomysł na biznes!

Modlilam sie o znalezienie pracy dla siebie. Wiem ze Matka Boza zawsze wysluchuje naszych prosb,ale udziela nam łask oraz daje rozwiazanie naszym sprawom, ktore sa najlepsze dla nas. Moja prosba zostala wysluchana. Wpadlismy z mezem na super pomysl na biznes, ktory rozwija sie niesamowicie. Nasza sytuacja odwrocila sie w przecudowny sposob. Matko Boza dziekuje Ci z calego serca.
Przeczytaj całość

Anna: Światełko w tunelu

To już moje drugie świadectwo.Pierwsze dotyczyło uzdrowienia taty z czerniaka złośliwego.Jesteśmy już 3 lata po usunięciu raka wraz z przerzutami do węzłów chłonnych.Drugie dotyczy mojej 4 letniej bratannicy.

Poświętach Bożego Narodzenia 2015r dziewczynka w nocy dostała wylewu zewnętrznego.Po przewiezieniu do szpitala padła diagnoza białaczki.Wszyscy byliśmy przerażeni.Po kilku dniach okazało się że brak komórek rakowych.Ucieszyliśmu się ale tylko na tydzień bo po tygodniu padł wyrok aplazja czyli zanik szpiku kostnego.Niewyobrażalny dramat organizm przestał produkować szpik kostny.To wyjątkowo rzadka choroba.Jedno z najlepszych leczeń to przeszczep od rodzeństwa.Po dwóch tygodniach okazało się że nie mamy dawcy.Gdzie prawdopodobieństwo u rodzeństwa wynosi od 20do 30 % a w banku szpiku 1 osoba na milion.Więc zostaliśmy bez szans.Dziewczynka miała stale podawane płytki ,rzadziej toczoną krew.Wówczas jej mama czyli moja bratowa,moja mama,bratowej rodzice i ja Podjeliśmy Nowennę Pompejańską.Stale na łamach rosemaria prosiłam o modlitwę.Poznałam przyjaciół przez tą formę modlitwy którzy łączyli się z nami w modlitwie.Nieustannie były zamawiane msze.Do nowenny dołączyła również zaprzyjaźniona nazaretanka.Dziewczynka została zakwalifikowana do chemicznego leczenia immunosupresyjnego popartego steroidami.Bardzo źle zaczęła znosić leczenie.Wyniki jeszcze bardziej spadły.Po dwóch tygodniach leczenia przyszła lekarka i powiedziała bratowej że w banku szpiku znalazł się dla jej córeczki dawca.Stan powoli wraca do normy,wyniki jeszcze się nie poprawiły chociaż cały czas nie tracimy nadziei.Nie ustajemy w modlitwie o obudzenie szpiku u naszej małej dziewczynki.Ale cud znalezienia dawcy jest niesamowity Bóg zapłać Wszystki za modlitwę którą nasza dziewczynka i my odwzajemniamy

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Anna: Światełko w tunelu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Cały czas jesteśmy z Wami:-))). Modlą się ludzie z portalu, Róż Uzdrowienia i Pompejańskich. Wszystkich nas ubogaciła ta modlitwa. Niech Pan Bóg błogosławi całej Rodzinie i Was wspiera na wszelkie możliwe sposoby.

Anna
Gość

Serdecznie dziękuję wszystkim,Wasza modlitwa daje nam siłę walki,dzięki Maryi nasza mała dziewczynka jest z nami i ufamy że wygra walkę z chorobą.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Czy to chodzi o małą Lidzię, za którą się tutaj modlimy?

Gabriela
Gość
Gabriela

Tak:-)))

Anna
Gość

Tak Agnieszko jestem jej ciocią,serdecznie dziękuję po stokroć.

Renata
Gość
Renata

Będę pamiętała w modlitwie.Wszystko się uda,bo jeśli nie Bóg,to kto? Życzę zdrowia małej a rodzinie wytrwałości i wiary,dużo wiary.Ściskam mocno.R

Gabriela
Gość
Gabriela

Zachęcam do modlitw za Lidzię i inne chore chore dzieci z Róży bł. Edmunda Bojanowskiego: Jakuba, Mateusza B., Mateusza (hematologia) , Bognę, Jana, Mikołaja, Maksymiliana, Zosię, Alę, Natalkę, Tereskę, Martima, Patrika, Nelę, Julka, Anię S., Emila i wszystkie ciężko chore lub chorowite dzieci.
2. Za Filipa, Grażynkę, Julkę i inne dzieci, które urodziły się niepełnosprawne.
3. O szczególne prowadzenie przez Ducha Św. dla ich lekarzy, bliskich i opiekunów.
4. W intencjach osobistych.
Modlimy się jednym dziesiątkiem Różańca (do lipca Tajemnice Chwalebne), od sierpnia Radosne)

Gabriela
Gość
Gabriela

Modląca się w dwóch Różach Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci Aneta S. opłaciła w Gietrzwałdzie Msze Wieczyste za nasze Róze. 27 każdego miesiąca o godzinie 7 rano będzie sprawowana Msza św. – także i w tej intencji.Zachęcam do łączności duchowej.

TERESA
Gość
TERESA

Co z Agatą i jej dzieckiem.

Teresa A
Gość
Teresa A

Sami czekamy na wiadomość o Agacie i jej dzieciątku . Bo to były prośby o modlitwy podawane przez znajomych . Jak przyjdzie jakaś wiadomość to napisze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!