Edyta: Dziękuję MATKO BOŻA!

Staram się powtarzać że Nowenna to nie koncert życzeń i przyjmować co przyniesie kolejny dzień. Módlcie się na różańcu Matka Boża nie zostawi nikogo bez pomocy.
Przeczytaj całość

Dorota: Zmiana pracy

W ubiegłym roku odmówiłam kolejną nowennę pompejańską w której prosiłam o "zmianę pracy zgodnie z moimi kwalifikacjami i umiejętnościami". W grudniu trafiłam na interesujące ogłoszenie o pracy w przedszkolu. Umówiłam się na rozmowę z pracodawcą, a po dwóch dniach otrzymałam pracę. Dziękuję Królowej Różańca Świętego za otrzymaną łaskę.
Przeczytaj całość

Joanna: Pozdrowienie Anielskie

1. listopada rozpoczęłam drugą NP - w intencji ustrzeżenia od ciężkich i niewyleczalnych chorób mnie i moich bliskich. Dziś akurat byłam u lekarza w pewnej niepokojącej mnie sprawie. Jednak lekarz nie był zaniepokojony a moje obawy były niepotrzebne. Szczęśliwa wyszłam i ruszyłam do samochodu, żeby wrócić do domu.
Przeczytaj całość

Ewa: uzdrowienie z depresji i lęku

Modlitwa różańcowa przynosi pocieszenie i umacnia, przekonuję się o tym codziennie. Odprawiłam Nowennę Pompejańską i Matka Boża rzeczywiście przyszła z łaskami. Ustąpił lęk, z wiarą i ufnością w Panu patrzę w przyszłość. Dziękuję Ci, Królowo Różańca Świętego. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Sylwia: dzieciątko pod choinką

Co prawda moja córeczka ma jeszcze mieć przeprowadzonych kilka ewaluacji lekarskich, nie mniej jednak wypadek ten mógł być bardziej tragiczny w skutkach, że aż strach to sobie wyobrazić... Maryja nas ochroniła.
Przeczytaj całość

Alicja: Uzdrowienie kręgosłupa

W ubiegłym roku dopadła mnie ciężka, bardzo bolesna dyskopatia kręgosłupa. Nie mogłam chodzić, dosłownie wyłam z bólu. W trakcie choroby z wielkim wysiłkiem zaczęłam odmawiać nowennę. Podczas modlitwy choroba zaczęła ustępować, trafiłam na świetną osobę, która mnie rehabilitowała i pokazała, co robić i jak nad sobą pracować. Po czterech miesiącach wróciłam do pracy, po około roku specjalista stwierdził, że w zadziwiający i niespotykany sposób wróciłam do zdrowia…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!