Anna: Rodzina

Odmawiam piątą Nowennę. Jak kończę jedną to zaczynam następną. Kiedyś nie zawsze odmawiałam nawet jedną część różańca, teraz trudno przeżyć dzień bez trzech a czasami czterech części różańca.Ta modlitwa wciąga jest ukojeniem dla duszy. Odmawiam ją podczas prac jak i podczas wypoczynku. Nieraz przychodzi to z trudem ale codziennie nawet...
Read More

Małgorzata: Moja mama ma dobre wyniki. Modlitwa działa!!!!

To kolejne, drugie świadectwo, po pierwszym, które ukazało się 26 czerwca tego roku. Dziękuję Przenajświętszej Matce Bożej Różańcowej za łaskę, jaka na nas spłynęła.
Read More

Ania: Raz lepiej, raz gorzej

Jak u większości osób tutaj piszących, czuję spokój odmawiając NP, ale jest też mi ciężko ponieważ często odmawiam ją idąc do pracy i nie jestem skupiona na modlitwie.
Read More

Monika: Zdecydowałam się na rozpoczęcie pierwszej Nowenny

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem od współlokatorki na studiach kilka lat temu. Dodam że była to osoba daleka od kościoła, nie praktykująca, mimo to zdarzały się rozmowy o Bogu. To niesamowite że Bóg zaprasza Nas przez osoby po których byśmy się nie spodziewali.
Read More

Kallina: ta modlitwa bardzo mnie umocniła

Dzień dobry! Chciałabym również podzielić się swoim świadectwem - wczoraj ukończyłam nowennę. Piszę te słowa aby umocnić młode dziewczyny, takie jak ja... Modliłam się o znalezienie dobrego męża. Nie chcę bowiem szukać go na śliskich światowych drogach. Oczywiście za mąż nie wyszłam w ciągu 54 dni ale ta modlitwa bardzo...
Read More

Ala: uzdrowienie – ciśnienie unormowało się

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chcę się podzielić moją radością. Kiedy dowiedziałam się’ że moja siostra ma nadciśnienie, od razu postanowiłam poprosić Matkę Bożą o pomoc. Moje prośby zostały wysłuchane. Ciśnienie unormowało się, nie są potrzebne żadne leki. Jestem taka szczęśliwa. Zachęcam każdego do odmawiania nowenny! Matka Boża jest tak dobra, że wysłuchuje nasze prośby!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o