Agnieszka: Trzeźwość męża

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich, ale pierwszy raz składam świadectwo. Nie wszystkie moje intencje zostały wysłuchane, ale podczas modlitwy nowenną pompejańską otrzymałam bardzo dużo łask, o które nie prosiłam. Działy się bardzo piękne i niesamowite rzeczy i wiem, że to dzięki kochanej Matce Bożej.
Jedna z moich intencji została wysłuchana w 100%. Modliłam się o trzeźwość mojego męża, który nie pije już od roku i nawet specjaliści dziwią się, jak to jest możliwe w jego sytuacji. Ale ja wiem, dzięki Komu tak jest! W odmawianiu nowenny pomagały mi przeczytane świadectwa, wzrastała we mnie nadzieja i siła. Czasami podczas modlitwy czułam, że nie jestem sama, że ktoś pomaga mi się modlić. Były też i trudne momenty, szczególnie pod koniec nowenny. Coś zaciskało mi gardło, nie umiałam się skupić i doczekać końca modlitwy.
Najtrudniejsza intencja, w jakiej się modliłam, była ta – o nawrócenie i przemianę mojego męża. Musiałam pokonać bardzo dużo przeszkód. Wytrwałam również dzięki temu, że byłam w stanie łaski. Mój mąż się zmienił, zaczął chodzić do kościoła – chociaż nieregularnie, ale ja wierzę, że przyjdzie czas, kiedy spotka Boga.
Matko, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, za Twoją opiekę, siłę i nadzieję!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
MonikaEwabarbaraElaLidia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Agnieszko, również modlę się za nawrócenie męża. Takie świadectwa jak Twoje dodają mi sił. Bo jest bardzo ciężko.

Lidia
Gość
Lidia

Piekne swiadectwo i krzepiace. Ja tez odmawiałam N,P. za meza alkoholika wielokrotnie niewiele sie zmienia w tym temacie. Dostałam wiele innych łask. a ten alkoholizm meza mnie wykancza trudno to wszystko znosic……..Nie wiem co sie musi stac aby on przestał pic. Az sie boje myslec

Ela
Gość
Ela

Mój maz równiez jest alkoholikiem ale od dwóch nie pije i jak twierdzi podoba mu sie ten stan. Jednak bardzo duzo czasu minelo aby dojrzal do tej decyzji, nie dopuszczal do siebie mysli ze ma problem, smial sie z tego, lekcewazyl. Do pewnego momentu, kiedy wpadal w cugi i nie mógl z nich wyjsc. Nie potrafil odstawic alkoholu, organizm reagowal natychmiast, serce mu kolatalo, dusznosci itp. Polecam aby pani wybrala sie z mezem na AA spotkanie. Wiem ze maz bedzie upieral sie i mówil ze nie ale niech pani go to porosi. Nie musi nic pbiecywac, nikt o nic nie… Czytaj więcej »

barbara
Gość
barbara

Modle sie za syna i tez zmienia sie bardzo malo mial juz podjac terapie i poszedl jeden raz i stwierdzi ze to nie dla niego , bezsilnosc . Podjelam juz 6 NP za syna i mam zamierzam mu postawic warunek jak nie podejmie terapi i nie wyjedzie to musi sie wyprowadzic , i co ciekawe kiedy rozpoczelam NP to trzy dni pladalam i zalilam sie Matce Bozej i Jesusowi dlaczego ??? a teraz nie wiem dlaczego , ale mowi mi abym poczekala zeby go nie wyzucac za domu .I nie wiem co zrobie w sobote mamy rozmawiac na ten temat… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Bóg uzdrawia, ale człowiekowi nie wolno spocząć na laurach, bo „szatan jako lew ryczący” tylko na to czeka. Proszę skorzystać z rady o AA, poszukać także dla siebie grupy dla współuzależnionych, a dla Was obojga wspólnoty religijnej, która Was będzie wspierać. Sami możecie paść. Obym się myliła, ale mogą przyjść upadki. Przechodziłam to w moim małżeństwie i wielu znanych mi innych rodzinach. My należymy do Domowego Kościoła, jesteśmy członkami Krucjaty Wyzwolenia Człowieka ( proszę do niej wstąpić, podpisać deklarację w intencji męża – wiadomości znajdzie Pani w Internecie) i wiemy, że to zasługa Maryi Niepokalanej – Patronki KWC. Pan Bóg… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Piękne <3 Chwała Najwyższym w niebie! <3

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________