Wiola: nowenna dała mi pracę

W związku z tym, że miesiąc modlitwy różańcowej jeszcze trwa, chciałabym się podzielić mocą tej modlitwy.
Przeczytaj całość

Ania: Jeśli macie problemy z modlitwą

Moi Drodzy, bardzo często w naszych świadectwach czytamy, iż występują problemy z modlitwą. Odmawiam trzeci raz NP, niedługo kończę.W mojej sprawie coś poważnie ruszyło, ale o tym innym razem, jak już wszystko będzie wiadomo ;) Tym razem chciałabym Wam pomóc, w przypadku jeśli macie problemy z modlitwą. W moim życiu...
Przeczytaj całość

Agros: dzięki modlitwie można wszystko

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, u mnie wciąż same cuda. Z pracą nie układało mi się przez bardzo długi czas. Lecz gdy już ją znalazłam za granicą to milosc była silniejsza ja w Niemczech, on w Polsce) i zjechałam wraz z moim wtedy narzeczonym wzielismy planowany dość długo slub, oczywiscie...
Przeczytaj całość

Anna: Odzyskanie pewności siebie, chęci do życia, lepszego samopoczucia, pewność opieki Matki Bożej

rólowo Różańca Świętego, z serca Ci dziękuję za wszystkie dobra i liczne niespodzianki (jak choćby wyjazd do Ziemi Świętej), które mi wyprosiłaś u swego Syna i proszę pomagaj nam wciąż nieustannie.
Przeczytaj całość

Magdalena: Mocniejsza duchem

Pochodzę z domu gdzie wiara była bardzo ważna, jednak siebie mogłabym określić jako „letnią katoliczkę”, gdyż moja relacja z Bogiem do gorliwych nie należała. W życiu powodziło i powodzi mi się bardzo dobrze finansowo, mam męża, dwoje udanych dzieci, podróżujemy, jestem zadbana i atrakcyjna. Słowem, ktoś z zewnątrz powiedziałby, że jej nic do szczęścia nie potrzeba. Niestety moją rodzinę dotknęły problemy i kryzysy o których wolałabym nie pisać.
Przeczytaj całość

Teresa: Moje nowenny za syna

Od 2012 roku bez przerwy odmawiam nowennę pompejańską za mojego syna, który jest alkoholikiem. Już wcześniej składałam tutaj świadectwa o otrzymanych dzięki tej modlitwie łaskach.
Obecnie chciałam złożyć kolejne świadectwo. Mój syn był bardzo uzależniony, nie tylko od alkoholu, ale również od leków psychotropowych. Zażywał je w dużych ilościach w domu i w szpitalu, do którego trafiał kilkakrotnie na odwyk. Modliłam się więc nowenną o uwolnienie go z nałogu alkoholowego, jak i od tabletek. Pewnego dnia syn sam podjął decyzję i zgłosił się na terapię dzienną, a później na terapię 6-tygodniową zamkniętą. Podczas pobytu na terapii lekarze z każdym dniem zmniejszali mu dawki lekarstw. Syn bardzo cierpiał, gdyż był na tzw. głodzie alkoholowym oraz głodzie środków farmakologicznych.
Dzięki Matce Bożej wytrwał jednak do końca terapii. Już drugi miesiąc jest trzeźwy i nie zażywa żadnych lekarstw psychotropowych.
Ufam Matce Bożej i Jezusowi, że syn całkowicie uwolni się z tego nałogu. Matko Boża różańcowa, módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Teresa: Moje nowenny za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aga
Gość

SZCZESC BOZE jak pieknie to pani opisala ciesze ze pani syn doznal takiej laski a to tylko pani zasluga ja 2 nowenny odmowilam ale chyba nie jestem godna aby moj syn wyszedl z nalogu gdy konczylam nowenne to bylo w wielkaniedzele tez myslamam ze MATUCHNA dala mi wielki skarb ale uplynelo tydzien moj syn pijl i zaczol podnosic reke namnie oj jaki to bol jest nik tego niewie kto nie przezyl zycze pani aby MATUCHNA wami sie dalej opiekowala

Henio27
Gość
Henio27

Wazne: dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Teresa
Gość
Teresa

Moja mama już 3 lata odmawia nowennę pompejańską w intencji swojego syna a mojego brata alkoholika. Składałam już świadectwo, że brat poszedł na leczenie, cały rok nie pił alkoholu niestety rodzina jego nie pomogła mu w tym. Zaczął ponownie pić. Mama dalej odmawia nowennę, pomogę Jej i ja, tylko skończę nowennę w intencji zdrowia mojej córki i ufam z całego serca że będzie dobrze, że Matka Najświętsza nas nie zostawi. Wiem jedno każda modlitwa zostaje wysłuchana.

Irena
Gość

Przepiękne świadectwo. Nowenna Pompejańska to najcudowniejszy dar od Królowej Różańca Świętego. Każda modlitwa zostaje wysłuchana, ale żeby otrzymać łaskę trzeba bezgranicznie zaufać Bogu. Ja również modliłam się w intencji mojej córki o wyjście z nałogu, odmówiłam 9 razy nowennę w tej samej intencji i co miesiąc zamawiałam Mszę Św. w tej intencji w Pompejach. Zostałam wysłuchana. Już wkrótce napiszę swoje świadectwo. Maryja jest cudowną , najwspanialszą, kochającą Matką , która nigdy nikogo nie zostawi bez pomocy. Kocham ją z całego serca.

heart
Gość

O nie to może te leki psychotropowe powoduję u mnie depresję. Kurdę, ale jak mam radzić sobie ze stresem bez nich ;(
Idę zacząć litanię, ale o wyleczenie z chorób psychicznych.
Akurat najświętszy sakrament wystawiony u mnie do 19, mam zwolnienie lekarskie, więc trochę będzie mi łatwiej na początek.

Przemas
Gość
Przemas

mam propozycje, jeżeli syn już od jakiegoś czasu jest „czysty”, niech zaangażuje się w odmawianie nowenny pompejańskiej. Może to być dla niego trudne ale nie niemożliwe. Niech wyrazi swoją wole przez tą modlitwę. Może być ona o wiele bardziej skuteczna niż jakikolwiek lekarz, bo nie ma lepszego lekarza niż sam Jezus. Jeżeli tą modlitwę postawi w swoim życiu na pierwszym bardzo możliwe, że zaczną dziać się cuda o które Pani prosi. Tylko trochę wiary i wytrwałości. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!