Teresa: Moje nowenny za syna

Od 2012 roku bez przerwy odmawiam nowennę pompejańską za mojego syna, który jest alkoholikiem. Już wcześniej składałam tutaj świadectwa o otrzymanych dzięki tej modlitwie łaskach.
Obecnie chciałam złożyć kolejne świadectwo. Mój syn był bardzo uzależniony, nie tylko od alkoholu, ale również od leków psychotropowych. Zażywał je w dużych ilościach w domu i w szpitalu, do którego trafiał kilkakrotnie na odwyk. Modliłam się więc nowenną o uwolnienie go z nałogu alkoholowego, jak i od tabletek. Pewnego dnia syn sam podjął decyzję i zgłosił się na terapię dzienną, a później na terapię 6-tygodniową zamkniętą. Podczas pobytu na terapii lekarze z każdym dniem zmniejszali mu dawki lekarstw. Syn bardzo cierpiał, gdyż był na tzw. głodzie alkoholowym oraz głodzie środków farmakologicznych.
Dzięki Matce Bożej wytrwał jednak do końca terapii. Już drugi miesiąc jest trzeźwy i nie zażywa żadnych lekarstw psychotropowych.
Ufam Matce Bożej i Jezusowi, że syn całkowicie uwolni się z tego nałogu. Matko Boża różańcowa, módl się za nami.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
PrzemasheartIrenaTeresaHenio27 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
aga
Gość
aga

SZCZESC BOZE jak pieknie to pani opisala ciesze ze pani syn doznal takiej laski a to tylko pani zasluga ja 2 nowenny odmowilam ale chyba nie jestem godna aby moj syn wyszedl z nalogu gdy konczylam nowenne to bylo w wielkaniedzele tez myslamam ze MATUCHNA dala mi wielki skarb ale uplynelo tydzien moj syn pijl i zaczol podnosic reke namnie oj jaki to bol jest nik tego niewie kto nie przezyl zycze pani aby MATUCHNA wami sie dalej opiekowala

Henio27
Gość
Henio27

Wazne: dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Teresa
Gość
Teresa

Moja mama już 3 lata odmawia nowennę pompejańską w intencji swojego syna a mojego brata alkoholika. Składałam już świadectwo, że brat poszedł na leczenie, cały rok nie pił alkoholu niestety rodzina jego nie pomogła mu w tym. Zaczął ponownie pić. Mama dalej odmawia nowennę, pomogę Jej i ja, tylko skończę nowennę w intencji zdrowia mojej córki i ufam z całego serca że będzie dobrze, że Matka Najświętsza nas nie zostawi. Wiem jedno każda modlitwa zostaje wysłuchana.

Irena
Gość
Irena

Przepiękne świadectwo. Nowenna Pompejańska to najcudowniejszy dar od Królowej Różańca Świętego. Każda modlitwa zostaje wysłuchana, ale żeby otrzymać łaskę trzeba bezgranicznie zaufać Bogu. Ja również modliłam się w intencji mojej córki o wyjście z nałogu, odmówiłam 9 razy nowennę w tej samej intencji i co miesiąc zamawiałam Mszę Św. w tej intencji w Pompejach. Zostałam wysłuchana. Już wkrótce napiszę swoje świadectwo. Maryja jest cudowną , najwspanialszą, kochającą Matką , która nigdy nikogo nie zostawi bez pomocy. Kocham ją z całego serca.

heart
Gość
heart

O nie to może te leki psychotropowe powoduję u mnie depresję. Kurdę, ale jak mam radzić sobie ze stresem bez nich ;(
Idę zacząć litanię, ale o wyleczenie z chorób psychicznych.
Akurat najświętszy sakrament wystawiony u mnie do 19, mam zwolnienie lekarskie, więc trochę będzie mi łatwiej na początek.

Przemas
Gość
Przemas

mam propozycje, jeżeli syn już od jakiegoś czasu jest „czysty”, niech zaangażuje się w odmawianie nowenny pompejańskiej. Może to być dla niego trudne ale nie niemożliwe. Niech wyrazi swoją wole przez tą modlitwę. Może być ona o wiele bardziej skuteczna niż jakikolwiek lekarz, bo nie ma lepszego lekarza niż sam Jezus. Jeżeli tą modlitwę postawi w swoim życiu na pierwszym bardzo możliwe, że zaczną dziać się cuda o które Pani prosi. Tylko trochę wiary i wytrwałości. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!