Monika: Dziękuję Matce Bożej.

Szczesc Boze, wlasnie skonczylam odmawiac 3 NP. Modlilam sie za uratowanie naszego małżeństwa o uwolnienie meza z jego słabości .Niestety nie jesteśmy razem.Ale duzo sie działo od czasu kiedy zaczelam sie modlić. Przedewszystkim zaczelam na nowo odnajdywac sie w wierze.Nie zdawalam sobie sprawy jak bardzo odsunelam sie od Boga.Matka Boza powoli zaczela odsłaniac moje oczy.Ukoila czesciowo moj ból i dadaje sił .I za to jej serdecznie dziekuje!Dziekuje za kazda łaskę która na mnie spłyneła!
Dodam jeszcze,ze ostatnie pol roku byl to bardzo niespokojny okres mojego zycia.w trakcie odmawiania tych nowen umarly dwie bliskie mi osoby,w tym jedna która bardzo cierpiala. Dzis zaczynam koleja nowenne i to wlasnie za dusze w czyscu,by jak najszybciej weszły do nieba.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
MonikaBeataHenio27WiolaMarzena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Moniko, Twój mąż się z Tobą rozwiodl? Bo piszesz,że razem już nie jesteście. Mąż ma kogoś? Macie dzieci? Pomodle się za Was. Ze mną mąż się rozwiodl miesiąc temu. Nie wiem czy kogoś ma, bo nie mamy żadnego kontaktu. Ale mimo to odmawiam Nowennę Pompejanska, Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Telegram do Sw.Józefa w intencji uzdrowienia naszych relacji małżeńskich. Bo czym jest rozwod cywilny? To zwykły papierek w porównaniu do Przysięgi złożonej na ołtarzu przed Bogiem. Właśnie to trzyma mnie w nadziei. Moja Mama podjęła się odmawiania Krucjaty Małżeńskiej za mnie i męża. Nadzieja umiera ostatnia…

Monika
Gość
Monika

Magda,nadzieja umiera ostatnia…ale czy ja jeszcze mam nadzieje..
Jestesmy w trakcie rozwodu.Maz stwierdzil ze wybral inne zycie i zamieszkal z swoja „nowa kolezanka” z ktora spotykal sie po kryjomu od ponad roku zanim sie dowiedzialam.Mamy dwoje dzieci,przyjezdza sporadycznie by sie z nimi zobaczyc.Jedyne jego wytlumaczenie to,ze jego uczucia do mnie sie zmienily i nic nie moze z tym zrobić…widocznie te uczucia nie byly wystarczajaco głębokie by przetrwać…

Konrad
Gość
Konrad

Przysięga składana przez człowieka nawet przed Panem Bogiem jest zawsze tylko słowami wypowiadanymi przez z natury słabą istotę. To, że świadkiem takiej przysięgi jest Pan Bóg to nie oznacza gwarancji jej dotrzymania. Jedyna gwarancja jest w człowieku i jego dalszym życiu. Bóg nie kieruje naszym życiem i naszymi decyzjami (wolna wola). Jest tylko (a może aż) dla nas motywacją, aby nasze postępowanie było dobre. Można kochać bezgranicznie drugą osobę, być jej wiernym, pozwalać żeby nas raniła (z miłości do niej), ale nasze dobre serce nie zostanie nagrodzone. Wręcz przeciwnie….natura ludzka jest taka, że jak coś ucieka się to goni, a… Czytaj więcej »

Wiola
Gość
Wiola

Konrad, bardzo trafne przemyślenia i tak właśnie jest, jednak nie możemy Boga winić za to…..mamy wolną wolę….przecież wiesz……dzisiaj z perspektywy czasu i ran jakie odniosłam proszę Boga….świadomie …nie wódź mnie na pokuszenie, już przestań mnie sprawdzać, zawsze przecież w najtragiczniejszych sytuacjach padam przed Tobą, do Ciebie się uciekam…Wiem, że nikt, nikt …..żaden z ludzi nie jest w stanie dać mi miłości takiej jaką dajesz Ty, mój Boże, moja Miłości, moje Życie……..ból spowodował, że lepiej cierpieć samotność, niż być z kimś kto nas poniża, obraża, wykorzystuje. Czy można zaufać człowiekowi, który mówi …wiem co straciłem …wróć, zmieniłem się…..teraz jak wrócisz obiecuję… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Chetnie sie przylacze

Marzena
Gość
Marzena

Do Zadowolonej czy można się jeszcze wpisac do rozy

Henio27
Gość
Henio27
Beata
Gość
Beata

Wiola zgadzam się z Toba nie można siła kogoś przykuć do siebie i jeszcze żeby nas ranił i zadawał ból…I tak wszystko wychodzi na jaw po ślubie dlaczego ????o to pytanie czy przed ślubem jak trwa miłość jesli można tak nazwać chyba moim zdaniem zauroczenie drugą osobą bo o miłości to można powiedzieć po latach.Dlaczego zatajone jest tyle bardzo ważnych rzeczy przez ludzi ….i mam pytanie czy taki związek jest ważny przed Bogiem, Bóg wie ze dane osoby gdyby poznały do końca swoich mężów czy żon i ich słabosci czy nałogi czy inne rzeczy nigdy by sie nie godziły żyć… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…