Milena: o uwolnienie mnie od wszelkiego przywiązania do grzechu

Zacznę od tego, że jestem w trakcie 3 nowenny ale chciałabym podzielic sie tym wszystkim co działo sie przy odmawianiu 2 nowenny. Prosiłam Matkę Boża o uwolnienie mnie od wszelkiego przywiązania do grzechu… zebym przestala grzeszyc itd. wiem ze to dość obszerna prośba ale kontynuowałam nowenne.

Zacznę od tego ze podczas odmawiania tej nowenny poznałam pewną osobę, która co dopiero zaczęła swoją przygodę z Panem Jezusem. Po moim nawroceniu prosilam Boga o to, aby postawił na mojej drodze kogos, kto wierzy, z kim bede mogła porozmawiac na temat wiary, dzielić się tym co dla mnie uczynił – kogoś kto mnie w końcu będzie rozumiał.. Wiem ze to owoc tej nowenny, chociaż nie taka była moja prośba. Wiem ze to Maryja postawiła mi ta osobę na mojej drodze.
Kolejna sprawa jest to ze wcześniej tez miałam sen. Śnili mi się pewni ludzie, którzy przyszli do mnie a ja zaczęłam im mówić o Jezusie, tak jakbym chciała żeby w niego uwierzyli. Nagle poczułam na mojej szyi ręce, które zaczęły mnie dusić – abym przestala mowic…to było straszne.
Dopiero później zrozumialam, że ten ktoś, kto mnie dusil to był zły, który chciał abym zaprzestała mówić nowenne….
kolejna sprawą jest to ze po skończeniu całkowicie nowenny,jeszcze tej samej nocy zaczęłam odczuwać obok siebie jakieś zło, takie uczucie jakbym się czegoś bała i coś mnie obserwowalo. Czulam się tak, jakbym zakończyła juz swoją przygodę z Matką Boża i nie była już od tad pod jej opieką. Ale wiemy przecież ze Matka Boża jest z nami zawsze. Dlatego też postanowiłam sobie, ze bede odmawiac ja caly czas. Dwa dni później zaczęłam kolejną..

Nowenna działa i przez nią możemy uprosic wszystko. Pamiętajmy, że Matka Boża jest z nami zawsze i nigdy nas się opuszcza.. nawet gdy pozornie wydaje Ci się ze jest inaczej i myślisz że juz wszystko stracone – módl się a zobaczysz cuda w swoim życiu…

Milena

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij