Stasia: Wszystko dzięki nowennie

Zwlekalam z napisaniem tego świadectwa sama nie wiem czemu. Odmawiam obecnie 3 Nowennę. 1 odmawialam za pomoc w rozwiązaniu problemu który wydawał mi się nie do rozwiązania. Modlilam się do Mateczki, do św Rity i Tadeusza Judy i zostałam wysluchana.
Przeczytaj całość

Bożena: Moje życie sie uspokoiło, nabiera innych kolorów

Witam wszystkich,chce sie podzielic moim swiadectwem,tym jak za posrednictwem Maryi mozna wyprosic,podziekowac,przeprosic i zaczac od nowa swoje zycie.Maryja przez Nowenne Pompejanska uczy nas zycia ,pokazuje jak zyc w cierpieniu,radosci.Przeczytaj Bożena: Moje życie sie uspokoiło, nabiera innych kolorów
Przeczytaj całość

Franciszka: Wysłuchana nowenna

Jesienią, miałam badanie mammografię. Oczekując na wynik, zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejańską, aby wynik był dobry. Jednak , gdy listonosz wręczył mi dużą kopertę, już wiedziałam, że nie jest dobrze, bo w takich kopertach posyłają klisze, gdy wynik jest zły.
Przeczytaj całość

Ewa: Bóle i dolegliwości ustąpiły

Nowennę mówię bez przerwy od stycznia 2015 .Maryja już wiele razy mi pomogła w trudnych sytuacjach. Oprócz tego na co dzień czuję opiekę Maryji . Mogło by się wydarzyć coś strasznego ,a tu wszystko tak dobrze się skończyło. Moja mama miała głęboką ranę na nodze. Minęło kilka miesięcy, a noga nic się nie goiła, coraz gorzej wyglądała .
Przeczytaj całość

Ania: Wiem, że to stało się dzięki Maryi.

Modląc się w danej intencji, nigdy nie zapominajcie o zaufaniu, to jest najważniejsze.
Przeczytaj całość

Marzena: On chce ślubu ale ja się ciągle boję

Szczęść Boże. O NP dowiedziałam się przypadkiem pod koniec 2014 roku. Gdzieś w marcu 2015 roku zaczęłam swą pierwszą NP. Była to prośba do Maryi aby pomogła mi wybrać czy mam wyjechać do pracy zagranicę czy pozostać w kraju. Nie wyjechałam, w tym czasie zdarzyło wiele w moim życiu. Jestem z mężczyzną już długi czas, żyjemy bez sakramentalnego związku.

On chce ślubu ale ja się ciągle boję, że nie będę szczęśliwa tak jakbym tego chciała. Ufam Maryi, że mi w tym pomoże. W styczniu zaczęłam odmawiać koleją NP aby Matka Najświętsza wyprosiła mi łaskę podjęcia odpowiedniej decyzji w tej sprawie. Wiem, że nie będzie to odpowiedź podana na tacy, ja sama muszę odgadnąć co mówi do mnie Maryja, ale wierzę, że przyjdzie odpowiedni moment do podjęcia właściwych kroków. Wierzę też, że dzięki NP otrzymałam wiele innych łask, stałam się lepszym człowiekiem. Jestem spokojniejsza, mniej wybuchowa, zaczęłam się więcej modlić, mam wrażenie, że lepiej dociera do mnie Słowo Boże, jestem bardziej wyrozumiała dla drugiego człowieka. Dostałam też umowę na czas nieokreślony w pracy co pozwoliło mi wziąć kredyt na mieszkanie. Jestem pewna, że to wszystko to zasługa Maryi.
Teraz jestem w trakcie odmawiania 3 NP w intencji mojej siostry, aby Bóg dał jej łaskę poznania dobrego męża i założenia rodziny. Nie jest łatwo odmawiać tę modlitwę, czasami na szybko, aby zdążyć, czasami zły przeszkadza ale z Maryją zawsze się znajdzie na nią czas. Ona nam pomaga wytrwać. A sama NP uzależnia bo czegoś brakuje jak się ją zakończy. Kto nie jest pewien niech zaufa Matce, niech powierzy jej swoje życie, swoje sprawy a na pewno będzie mu łatwiej. Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marzena: On chce ślubu ale ja się ciągle boję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ja
Gość
Ta! Bój się dalej. On w tym czasie znajdzie sobie inną a Ty zostaniesz rozżalona. I wcale nie ściemniam. Samo życie. Wiecznie czekał na ciebie nie będzie. Znam przypadek odwrotny, gdzie też mieszkali bez ślubu i to ona nalegała na ślub. Nawet dopominała się o pierścionek zaręczynowy w rozmowie z jego matką. To kupił. Chciała, to niech ma. Ale ślubu dalej nic. To w końcu znalazła sobie takiego, który chciał ślubu, wżięła ślub, ma już nawet dziecko, a on do tej pory sam. Nawet mu przez myśl nie przeszło że ona mogłaby tak zrobić. Myśłał, że będzie go prosic do… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!