E: Martwiłam się

Jestem w trakcie odmawiania pierwszej w życiu Nowenny. Intencją jest łaska stworzenia dobrego małżeństwa. Od początku byliśmy dobraną parą z moim chłopakiem, jednak od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać duże trudności - niepokoiły mnie jego cechy i zachowania, bałam się, że być może nie będziemy dobrym małżeństwem.
Read More

Andrzej: Zdrowie, praca

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Chciałbym złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach za przyczyną Matki Bożej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się czytając artykuł o ojcu Pio. Wiedziałem tylko tyle, że ojciec Pio modlił się tą modlitwą nie wiedziałem jednak na czym ona polega, że trzeba modlić się...
Read More

Nadzieja

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się świadectwem łask otrzymanych w czasie odmawiania dwóch kolejnych nowenn, tak jak obiecalam to Maryji. Postanowiliśmy z mężem "wziąć się" za nowennę - ostatnią deskę ratunku, kiedy po serii życiowych katastrof dosłownie stanęliśmy nad przepaścią: duchową, finansową, rodzinną.Przeczytaj Nadzieja
Read More

Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli "1" i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej,...
Read More

Kasia: Drugie dziecko

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od męża. Jakiś czas później postanowiłam zacząć odmawiać ją (od około 8 miesięcy staraliśmy się z mężem o drugie dziecko)
Read More

Małgosia: sama uwikłałam się w grzech

jestem w trakcie odmawiania już drugiej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam odmawiać pod koniec września – prosiłam na początku o nawrócenie dla mojego byłego wówczas chłopaka oraz jeżeli taka jest Wola Boża, o to, byśmy wrócili do siebie. Po kilku dniach uznałam, że jednak proszę o zbyt wiele i poprzestałam na intencji o nawrócenie. Już piątego dnia Nowenny mój chłopak pozwolił mi się ze sobą spotkać.

Było nam ciężko, jednak wróciliśmy do siebie. Niestety, nie nawrócił się, co najgorsze – sama uwikłałam się w grzech. Po skończonej Nowennie oddaliłam się od Boga, wpadłam w depresję a nasz związek rozpadł się. Dzisiaj nie potrafię powiedzieć, czy nadal go kocham, jednak nie jest mi obojętny. Postanowiłam wrócić do Boga oraz do Matki Bożej i rozpoczęłam drugą Nowennę – o nawrócenie, błogosławieństwo i wszelkie potrzebne Piotrowi łaski. Pragnę szczerze, aby był szczęśliwy. Ja swoje szczęście odnajduję powoli w Bożym Miłosierdziu i Sakramentach. Uczę się godzić z Wolą Bożą i mam nadzieję, że moje lęki i niepokoje niebawem ustąpią.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgosia: sama uwikłałam się w grzech"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kaleb
Gość
Trzeba sobie rowniez uzmyslowic, jedna rzecz, o ktorej w srodkach musowego przekazu sie kompletnie dzisiaj niemowi, szczegolnie mlodym ludziom, a mianowicie o Prawie Pierwszych Polaczen. Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię, czy właściwie przeżywaną… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?