Małgosia: sama uwikłałam się w grzech

jestem w trakcie odmawiania już drugiej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam odmawiać pod koniec września – prosiłam na początku o nawrócenie dla mojego byłego wówczas chłopaka oraz jeżeli taka jest Wola Boża, o to, byśmy wrócili do siebie. Po kilku dniach uznałam, że jednak proszę o zbyt wiele i poprzestałam na intencji o nawrócenie. Już piątego dnia Nowenny mój chłopak pozwolił mi się ze sobą spotkać.

Było nam ciężko, jednak wróciliśmy do siebie. Niestety, nie nawrócił się, co najgorsze – sama uwikłałam się w grzech. Po skończonej Nowennie oddaliłam się od Boga, wpadłam w depresję a nasz związek rozpadł się. Dzisiaj nie potrafię powiedzieć, czy nadal go kocham, jednak nie jest mi obojętny. Postanowiłam wrócić do Boga oraz do Matki Bożej i rozpoczęłam drugą Nowennę – o nawrócenie, błogosławieństwo i wszelkie potrzebne Piotrowi łaski. Pragnę szczerze, aby był szczęśliwy. Ja swoje szczęście odnajduję powoli w Bożym Miłosierdziu i Sakramentach. Uczę się godzić z Wolą Bożą i mam nadzieję, że moje lęki i niepokoje niebawem ustąpią.

- zawsze 

pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Kaleb Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kaleb
Gość
Kaleb

Trzeba sobie rowniez uzmyslowic, jedna rzecz, o ktorej w srodkach musowego przekazu sie kompletnie dzisiaj niemowi, szczegolnie mlodym ludziom, a mianowicie o Prawie Pierwszych Polaczen. Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię, czy właściwie przeżywaną… Czytaj więcej »

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące