malgorzata: Maryja zmieniła moje życie

Witam pisałam już raz świadectwo i opisywałam jak Maryja zmieniła moje życie i robi to nadal .Intencji było dużo za córkę ,za męza jego nawrócenie , za moje mażeństwo które Ona uratowała ,pewnie by sie rozpadło przez moj egoizm ,bo myślałam tylko o sobie.Maryja cały czas mnie prowadzi do Jezusa .

Dużo łask otrzymalam których niewidziałam do tej pory i zwlekałam z napisaniem tego świadectwa za co p rzepraszam Cie MARYJO.Niewszystkie moje prośby zostały wysłuchane to ufam Jej i wiem ,że Ona wie lepiej co jest dlamnie najlepsze i najbardziej mi potrzebne.Jestem w trakcie odmawiania nowenny za siebie i czuję spokoj i ufnosć Maryji oraz jej opiekę .Przyjelam szkaplerz należe do grupy rózancowej , w niedziele Bozego Miłosierdzia podjełam duchową adopcje dziecka poczetego.Już dawno myślałam o tym ale jakoś zawsze zwlekałam .staram się codziennie czytać Pismo Święte .Odmawiam codziennie dziesiątek różańca za ojczyzne wiem jak jest to ważne każdy z nas powinien to robić.Jak czasem wspominam swoja przeszłość to niemoge uwierzyć jak żyłam i jak obrazałam BOGA . TY zmieniłaś moje życie .DZIEKUJĘ CI MARYJO ZA WSZYSTKO TY ZBLIŻYŁAŚ MNIE DO JEZUSA UFAM CI I ODAJE CI CAŁE MOJE ŻYCIE

- zawsze 

pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AgnieszkaCJolaMaria Wm-g -m Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
m-g -m
Gość
m-g -m

Pani Małgorzacie życzę dalszych łask i przepraszam, ale z braku innego miejsca skorzystam z okazji, żeby informację zamieścić dla osób z Róży Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Jadwigi Śląskiej. Są dwie osoby chętne by przyjechać i wspólnie się pomodlić siódmego maja w Trzebnicy (Msza św. o godz.12.00) w Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej. Tam będziemy się modlić we wszystkich wspólnych i osobistych intencjach członków tej Róży i współmodlących się. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do pielgrzymów to proszę na maila pisać: mgorskamd małpa wp.pl. (tak samo, jakby ktoś chciał osobną jakąś intencję, związaną z charyzmatem Róży św. Jadwigi Śl.)

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Wspomnijcie o Bogu, mam w ten dzień urodziny :))

m-g -m
Gość
m-g -m

A to miła niespodzianka! Ma Pani pewne, jak w banku, ja już wpisuję na listę: ” O Błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki w dniu urodzin”. Święta Jadwiga Śląska jest między innymi od wymadlania małżonków, trudnego zachodzenia w ciążę, pomocy w długach, bezrobociu, ubóstwie, konfliktowych sytuacjach, pojednaniu między narodami, głównie polsko-niemieckim, to było ważne po wojnie, bo ludzie za nic nie umieli wybaczyć wielu rzeczy. Jest też ona od wszelkiej mediacji w nierozwiązywalnych sprawach, wymagających pomyślunku, wpółpracy wielu ludzi i zmysłu dyplomacji. Modlą się do niej ludzie nijak się z innymi ludźmi nie potrafiący dogadać, niekoniecznie ze swojej… Czytaj więcej »

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Bardzo dziękuję za życzenia i za wspomnienie o mnie Bogu 🙂
I za przedstawienie dla mnie nowej świętej o której muszę się więcej dowiedzieć, skoro jest tak doceniana w innych krajach.

m-g -m
Gość
m-g -m

Sugeruję albo zmienić leki na mocniejsze, albo lekarza, co już kiedyś radziła tutaj bodajże Pani Klaudia. Proszę też popracować nad silną wolą, bo przysięgała Pani na zawsze zejść z portalu, wyzywając przy okazji Pana Wosia od najgorszych.

Maria W
Gość
Maria W

A ja proponuje ci GABRYJELO OTWARCIE ROZY O POKONANIE I POZBYCIE KUDLATEGO I WSPARCIE JEJ NOWENNA AMORTA DO KRWI PANA JEZUSA O UWOLNIENIE Z MOCY ZLEGO

Maria W
Gość
Maria W

TAK ALE NIE PRZYSIEGALAM TYLKO DOSTALO SIE WOSIOWI ZA BRAK REAKCJI NA TO CO TY TU WYRABIASZ Z LUDZMI I JAK ICH GNOISZ ALE JA MODLE SIE ZA NIEGO A ZMYC TO TY SIE MOZESZ Z TYMI NIKAMI I KUDLATYM

Jola
Gość
Jola

Mario W, czy mogłabym Cię prosić o większą powściągliwość w wyrażaniu swoich emocji .Kiedy nie weszłabym na tą stronę to natrafiam na Twoje krzyki i złorzeczenia. Mario ,po co zalewać Pana Boga tysiącem modlitw skoro nie ma w nas miłości do bliźniego .Pamiętasz przykazanie Jezusa byśmy się wzajemnie miłowali ?Mario nie godzi się złorzeczyć bliźniemu a należy błogosławić .Nawet jak Ci się Gabriela nie podoba ,nawet jak masz wobec niej jakieś osobiste uprzedzenia to masz jej 77 razy wybaczyć i dobrze życzyć przez szczere błogosławieństwo i modlitwę . Jakie są nasze modlitwy skoro tak łatwo lekceważymy nauki Chrystusowe ! Nie… Czytaj więcej »

Maria W
Gość
Maria W

A JESZCZE JEDNO NIEPROBUJ ZE MNA PYSKOWEK BO JAK KOSCIOL NAUCZA TO Z KUDLATYM SIE NIE DYSKUTYJE WIEC TRZYMAM SIE TYCH NAUK I BEZ ODBIORU GABRYIELO CZY MGM NIEWIEM DO KTOREGO NIKU MAM SIE ODNOSIC BO TO 100 W JEDNYM ALE WAZNE ZEBY DOTARLO DO CIEBIE ZE NIEMAM ZAMIARU Z TOBA ZGODNIE Z NAUKA KOSCIOLA DYSKUTOWAC BEZ ODBIORU I WYLEWAJ GNOJOWICE NA SWOJE HOSPICJA I TAM NAZRYJ SIE LEKOW NP AFOBAM BO NA RELANIUM NAPEWNO JYUZ JESTES TAK JAK MOJA SCPANA SASIADKA BO LYKA OK 10 DZIENNIE BLOGOSLAWIE CIE

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące