malgorzata: Maryja zmieniła moje życie

Witam pisałam już raz świadectwo i opisywałam jak Maryja zmieniła moje życie i robi to nadal .Intencji było dużo za córkę ,za męza jego nawrócenie , za moje mażeństwo które Ona uratowała ,pewnie by sie rozpadło przez moj egoizm ,bo myślałam tylko o sobie.Maryja cały czas mnie prowadzi do Jezusa .

Dużo łask otrzymalam których niewidziałam do tej pory i zwlekałam z napisaniem tego świadectwa za co p rzepraszam Cie MARYJO.Niewszystkie moje prośby zostały wysłuchane to ufam Jej i wiem ,że Ona wie lepiej co jest dlamnie najlepsze i najbardziej mi potrzebne.Jestem w trakcie odmawiania nowenny za siebie i czuję spokoj i ufnosć Maryji oraz jej opiekę .Przyjelam szkaplerz należe do grupy rózancowej , w niedziele Bozego Miłosierdzia podjełam duchową adopcje dziecka poczetego.Już dawno myślałam o tym ale jakoś zawsze zwlekałam .staram się codziennie czytać Pismo Święte .Odmawiam codziennie dziesiątek różańca za ojczyzne wiem jak jest to ważne każdy z nas powinien to robić.Jak czasem wspominam swoja przeszłość to niemoge uwierzyć jak żyłam i jak obrazałam BOGA . TY zmieniłaś moje życie .DZIEKUJĘ CI MARYJO ZA WSZYSTKO TY ZBLIŻYŁAŚ MNIE DO JEZUSA UFAM CI I ODAJE CI CAŁE MOJE ŻYCIE

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „malgorzata: Maryja zmieniła moje życie

 1. Pani Małgorzacie życzę dalszych łask i przepraszam, ale z braku innego miejsca skorzystam z okazji, żeby informację zamieścić dla osób z Róży Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Jadwigi Śląskiej. Są dwie osoby chętne by przyjechać i wspólnie się pomodlić siódmego maja w Trzebnicy (Msza św. o godz.12.00) w Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej. Tam będziemy się modlić we wszystkich wspólnych i osobistych intencjach członków tej Róży i współmodlących się. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do pielgrzymów to proszę na maila pisać: mgorskamd małpa wp.pl. (tak samo, jakby ktoś chciał osobną jakąś intencję, związaną z charyzmatem Róży św. Jadwigi Śl.)

  • A to miła niespodzianka! Ma Pani pewne, jak w banku, ja już wpisuję na listę: ” O Błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki w dniu urodzin”. Święta Jadwiga Śląska jest między innymi od wymadlania małżonków, trudnego zachodzenia w ciążę, pomocy w długach, bezrobociu, ubóstwie, konfliktowych sytuacjach, pojednaniu między narodami, głównie polsko-niemieckim, to było ważne po wojnie, bo ludzie za nic nie umieli wybaczyć wielu rzeczy. Jest też ona od wszelkiej mediacji w nierozwiązywalnych sprawach, wymagających pomyślunku, wpółpracy wielu ludzi i zmysłu dyplomacji. Modlą się do niej ludzie nijak się z innymi ludźmi nie potrafiący dogadać, niekoniecznie ze swojej winy. Co do braku środków materialnych, długów, bezrobocia i tego typu wątpliwych atrakcji to ona jest w innych krajach bardziej popularna niż w Polsce – w niektórych krajach jak w Portugalii jej wizerunki sprzedają się jak ciepłe bułki. Ja mam do niej ciepłe serce i wiele spraw jej powierzam. Będę zawsze św. Jadwigę Śląską polecać wszystkim na duże kłopoty i przypominać, ze Jadwiga Królowa imię po niej miała, to była jej patronka.
   A Ta Róża z portalu to tutaj pasuje, bo w Trzebnicy jest bardzo aktywny Żywy Różaniec, w którym modli się także za chorych. Dziś o 7.15 była Msza Św. w intencji chorych członków Żywego Różańca.
   Życzę, żeby urodziny były pełne radości i dobrej pogody na tańce pod gwiazdami. Gwiazdy jeszcze nie takie jak w czerwcu, ale jest już na co popatrzeć! A jakby urodzin hucznych nie było to zawsze można wsiąść w coś, co do Wrocławia jedzie, a stamtąd rzut beretem i dobre połączenia, chyba że od strony Poznania (przy niektórych połączeniach także i Łodzi) to Wrocław bez sensu. Nocleg ze śniadaniem jest darmowy!!!

   • Bardzo dziękuję za życzenia i za wspomnienie o mnie Bogu 🙂
    I za przedstawienie dla mnie nowej świętej o której muszę się więcej dowiedzieć, skoro jest tak doceniana w innych krajach.

 2. Sugeruję albo zmienić leki na mocniejsze, albo lekarza, co już kiedyś radziła tutaj bodajże Pani Klaudia. Proszę też popracować nad silną wolą, bo przysięgała Pani na zawsze zejść z portalu, wyzywając przy okazji Pana Wosia od najgorszych.

  • A ja proponuje ci GABRYJELO OTWARCIE ROZY O POKONANIE I POZBYCIE KUDLATEGO I WSPARCIE JEJ NOWENNA AMORTA DO KRWI PANA JEZUSA O UWOLNIENIE Z MOCY ZLEGO

  • TAK ALE NIE PRZYSIEGALAM TYLKO DOSTALO SIE WOSIOWI ZA BRAK REAKCJI NA TO CO TY TU WYRABIASZ Z LUDZMI I JAK ICH GNOISZ ALE JA MODLE SIE ZA NIEGO A ZMYC TO TY SIE MOZESZ Z TYMI NIKAMI I KUDLATYM

   • Mario W, czy mogłabym Cię prosić o większą powściągliwość w wyrażaniu swoich emocji .Kiedy nie weszłabym na tą stronę to natrafiam na Twoje krzyki i złorzeczenia. Mario ,po co zalewać Pana Boga tysiącem modlitw skoro nie ma w nas miłości do bliźniego .Pamiętasz przykazanie Jezusa byśmy się wzajemnie miłowali ?Mario nie godzi się złorzeczyć bliźniemu a należy błogosławić .Nawet jak Ci się Gabriela nie podoba ,nawet jak masz wobec niej jakieś osobiste uprzedzenia to masz jej 77 razy wybaczyć i dobrze życzyć przez szczere błogosławieństwo i modlitwę .
    Jakie są nasze modlitwy skoro tak łatwo lekceważymy nauki Chrystusowe !
    Nie wiem czy Gabriela jest Gabrielą ale ma prawo być na tym forum tak samo jak ja , Ty i wszyscy inni . Chyba ,że nasz pan Marek administrator zadecyduje inaczej .Tylko on ma do tego prawo
    Przepraszam Cię Mario ,nie krytykuję Cię ale proszę o rozwagę , powściągliwość i większą pokorę .
    Niech Ci Mario Pan Bóg błogosławi

  • A JESZCZE JEDNO NIEPROBUJ ZE MNA PYSKOWEK BO JAK KOSCIOL NAUCZA TO Z KUDLATYM SIE NIE DYSKUTYJE WIEC TRZYMAM SIE TYCH NAUK I BEZ ODBIORU GABRYIELO CZY MGM NIEWIEM DO KTOREGO NIKU MAM SIE ODNOSIC BO TO 100 W JEDNYM ALE WAZNE ZEBY DOTARLO DO CIEBIE ZE NIEMAM ZAMIARU Z TOBA ZGODNIE Z NAUKA KOSCIOLA DYSKUTOWAC BEZ ODBIORU I WYLEWAJ GNOJOWICE NA SWOJE HOSPICJA I TAM NAZRYJ SIE LEKOW NP AFOBAM BO NA RELANIUM NAPEWNO JYUZ JESTES TAK JAK MOJA SCPANA SASIADKA BO LYKA OK 10 DZIENNIE BLOGOSLAWIE CIE

A Ty co o tym myślisz? Napisz!