Danuta: Spokój,siła, wiara

Szczęść Boże, Odmówiłam 6 nowenn, jestem bardzo wdzięczna Naszej Matce Najświętszej, która przez ten czas dała mi bardzo dużo siły i spokoju, w moim życiu :)
Read More

Ewa: Wiele łask

Nowenną Pompejańską modliłam się już wielokrotnie. Nadal mam wiele intencji, więc pewnie będzie ich jeszcze sporo. Wiele łask w tytule oznacza otrzymanie naprawdę wiele łask dla siebie i rodziny. Między innymi uzdrowienia dwóch osób z choroby nowotworowej, złagodzenie w dużym stopniu choroby psychicznej, ustąpienie samoistne narośli podskórnych bez interwencji lekarzaPrzeczytaj...
Read More

Gosia: Modlitwa zdziałała cuda

Szczesc Boze, chcialabym sie podzielic z Wami moja historia zwiazana z Nowenna Pompejanska. Tak jak obiecujemy w modlitwie, powinnisni poprzez swiadectwo rozpowszechnic nowenne. Nic nie dzieje sie w zyciu bez przyczyny i moja Nowenne rozpoczelam dzieki mojej przyjaciolce, ktorej wyslalam kiedys rekolekcje Ojca Adama Szustaka. Ona tak bardzo sie wciagnela w jego codzienne filmiki ze kiedys powiedziala mi ze zaczyna Nowenne Pompejanska i z ciekawosci zaczelam o niej czytać.
Read More

Olga: po prostu bałam się żyć

Popadłam w depresję. Nieustannie odczuwałam strach, lek, niepokój co będzie jutro po prostu bałam się żyć. Rodzina się ode mnie odsunęła, nie miałam wsparcia w nikim. Czułam do ojca nienawiść, że to wszystko przez niego a później do reszty rodziny bo nie chcieli mi pomóc w trudnych chwilach. Czułam złość, gniew, nienawiść do nich...
Read More

Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie

Odmawiam teraz już kolejną nowennę do Matki Bożej z Pompejów, jednak pierwszy raz zadeklarowałam się aby je upublicznić. Modliłam i modlę się dalej bo to już kolejna nowenna w tej intencji aby poradzić sobie z problemami szkolnymi i zdać prawo jazdy. W szkole udało mi się wszystko zaliczyć i na pewno nie była kwestia tego co umiałam bo przez stres nie wiedziałam już nic, tylko łaska Boża która oświeciła mój rozum i napisałam praktycznie wszystko.
Read More

malgorzata: Maryja zmieniła moje życie

Witam pisałam już raz świadectwo i opisywałam jak Maryja zmieniła moje życie i robi to nadal .Intencji było dużo za córkę ,za męza jego nawrócenie , za moje mażeństwo które Ona uratowała ,pewnie by sie rozpadło przez moj egoizm ,bo myślałam tylko o sobie.Maryja cały czas mnie prowadzi do Jezusa .

Dużo łask otrzymalam których niewidziałam do tej pory i zwlekałam z napisaniem tego świadectwa za co p rzepraszam Cie MARYJO.Niewszystkie moje prośby zostały wysłuchane to ufam Jej i wiem ,że Ona wie lepiej co jest dlamnie najlepsze i najbardziej mi potrzebne.Jestem w trakcie odmawiania nowenny za siebie i czuję spokoj i ufnosć Maryji oraz jej opiekę .Przyjelam szkaplerz należe do grupy rózancowej , w niedziele Bozego Miłosierdzia podjełam duchową adopcje dziecka poczetego.Już dawno myślałam o tym ale jakoś zawsze zwlekałam .staram się codziennie czytać Pismo Święte .Odmawiam codziennie dziesiątek różańca za ojczyzne wiem jak jest to ważne każdy z nas powinien to robić.Jak czasem wspominam swoja przeszłość to niemoge uwierzyć jak żyłam i jak obrazałam BOGA . TY zmieniłaś moje życie .DZIEKUJĘ CI MARYJO ZA WSZYSTKO TY ZBLIŻYŁAŚ MNIE DO JEZUSA UFAM CI I ODAJE CI CAŁE MOJE ŻYCIE

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "malgorzata: Maryja zmieniła moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
m-g -m
Gość
m-g -m
Pani Małgorzacie życzę dalszych łask i przepraszam, ale z braku innego miejsca skorzystam z okazji, żeby informację zamieścić dla osób z Róży Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Jadwigi Śląskiej. Są dwie osoby chętne by przyjechać i wspólnie się pomodlić siódmego maja w Trzebnicy (Msza św. o godz.12.00) w Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej. Tam będziemy się modlić we wszystkich wspólnych i osobistych intencjach członków tej Róży i współmodlących się. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do pielgrzymów to proszę na maila pisać: mgorskamd małpa wp.pl. (tak samo, jakby ktoś chciał osobną jakąś intencję, związaną z charyzmatem Róży św. Jadwigi Śl.)
AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Wspomnijcie o Bogu, mam w ten dzień urodziny :))

m-g -m
Gość
m-g -m
A to miła niespodzianka! Ma Pani pewne, jak w banku, ja już wpisuję na listę: ” O Błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki w dniu urodzin”. Święta Jadwiga Śląska jest między innymi od wymadlania małżonków, trudnego zachodzenia w ciążę, pomocy w długach, bezrobociu, ubóstwie, konfliktowych sytuacjach, pojednaniu między narodami, głównie polsko-niemieckim, to było ważne po wojnie, bo ludzie za nic nie umieli wybaczyć wielu rzeczy. Jest też ona od wszelkiej mediacji w nierozwiązywalnych sprawach, wymagających pomyślunku, wpółpracy wielu ludzi i zmysłu dyplomacji. Modlą się do niej ludzie nijak się z innymi ludźmi nie potrafiący dogadać, niekoniecznie ze swojej… Czytaj więcej »
AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Bardzo dziękuję za życzenia i za wspomnienie o mnie Bogu 🙂
I za przedstawienie dla mnie nowej świętej o której muszę się więcej dowiedzieć, skoro jest tak doceniana w innych krajach.

m-g -m
Gość
m-g -m

Sugeruję albo zmienić leki na mocniejsze, albo lekarza, co już kiedyś radziła tutaj bodajże Pani Klaudia. Proszę też popracować nad silną wolą, bo przysięgała Pani na zawsze zejść z portalu, wyzywając przy okazji Pana Wosia od najgorszych.

Maria W
Gość
Maria W

A ja proponuje ci GABRYJELO OTWARCIE ROZY O POKONANIE I POZBYCIE KUDLATEGO I WSPARCIE JEJ NOWENNA AMORTA DO KRWI PANA JEZUSA O UWOLNIENIE Z MOCY ZLEGO

Maria W
Gość
Maria W

TAK ALE NIE PRZYSIEGALAM TYLKO DOSTALO SIE WOSIOWI ZA BRAK REAKCJI NA TO CO TY TU WYRABIASZ Z LUDZMI I JAK ICH GNOISZ ALE JA MODLE SIE ZA NIEGO A ZMYC TO TY SIE MOZESZ Z TYMI NIKAMI I KUDLATYM

Jola
Gość
Mario W, czy mogłabym Cię prosić o większą powściągliwość w wyrażaniu swoich emocji .Kiedy nie weszłabym na tą stronę to natrafiam na Twoje krzyki i złorzeczenia. Mario ,po co zalewać Pana Boga tysiącem modlitw skoro nie ma w nas miłości do bliźniego .Pamiętasz przykazanie Jezusa byśmy się wzajemnie miłowali ?Mario nie godzi się złorzeczyć bliźniemu a należy błogosławić .Nawet jak Ci się Gabriela nie podoba ,nawet jak masz wobec niej jakieś osobiste uprzedzenia to masz jej 77 razy wybaczyć i dobrze życzyć przez szczere błogosławieństwo i modlitwę . Jakie są nasze modlitwy skoro tak łatwo lekceważymy nauki Chrystusowe ! Nie… Czytaj więcej »
Maria W
Gość
Maria W

A JESZCZE JEDNO NIEPROBUJ ZE MNA PYSKOWEK BO JAK KOSCIOL NAUCZA TO Z KUDLATYM SIE NIE DYSKUTYJE WIEC TRZYMAM SIE TYCH NAUK I BEZ ODBIORU GABRYIELO CZY MGM NIEWIEM DO KTOREGO NIKU MAM SIE ODNOSIC BO TO 100 W JEDNYM ALE WAZNE ZEBY DOTARLO DO CIEBIE ZE NIEMAM ZAMIARU Z TOBA ZGODNIE Z NAUKA KOSCIOLA DYSKUTOWAC BEZ ODBIORU I WYLEWAJ GNOJOWICE NA SWOJE HOSPICJA I TAM NAZRYJ SIE LEKOW NP AFOBAM BO NA RELANIUM NAPEWNO JYUZ JESTES TAK JAK MOJA SCPANA SASIADKA BO LYKA OK 10 DZIENNIE BLOGOSLAWIE CIE

Obrazki z nowenną pompejańską?