Renata: widze dobre zmiany

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w bardzo trudnym dla mnie czasie, kiedy widziałam,że sama sobie nie dam rady, przerastały mnie problemy. Z perspektywy widzę jak wiele otrzymałam od Matki Bożej. Modliłam się w dwóch intencjach (2 Nowenny). Matka Boża odpowiedziała mi na te moje prośby  nie tak jak ja sobie to...
Przeczytaj całość

Bogumiła: Z zaufaniem czekam

Od pewnego czasu odczuwałam potrzebę przedstawienia swiadectwa o łaskach , które otrzymałam od Matki Najswietszej . Różaniec zawsze towarzyszył w m0im życiu, tylko nie tak intensywnie jak teraz. Wiele lat temu urodziłam syna z bardzo skomplikowaną wadą serca, lekarze nie dawali mu szans , leżałam w szpitalnym łóżku bez życia, wtedy kobieta ,...
Przeczytaj całość

Beata: Po czwartej nowennie

Witam. Jestem po odmówieniu 4 nowenny pompejańskiej w mojej intencji. Świadectwo piszę z opóźnieniem. Nowenna dawała mi odwagę jakiej nie miałam, mobilizowała mnie do czegoś, byłam radośniejsza i sama się dziwię, że dałam radę odmówić.
Przeczytaj całość

Ania: Ciężko jest zacząć, jeszcze ciężej jest trwać w modlitwie

Niedawno skończyłam kolejną Nowennę Pompejańską. Moja ostatnia była w intencji Dusz Czyśćcowych. Otrzymałam wiele łask od Boga, o które nie prosiłam, a tak niezwykłych, Wiem, że to Dusze wstawiały się za mną u Boga.
Przeczytaj całość

Joanna: To jest niesamowite! Tu dzieją się cuda

Wierzę, że i tu Matka Boska ma swój udział.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości…”

Serdecznie dziękuję Matce Bożej za szczęśliwe poczęcie mojego dziecka. Bardzo prosiłam odmawiając pierwszą nowennę o dziecko i Maryja bardzo szybko przyszła mi z pomocą. Urodziłam synka. Kiedy słyszę ile kobiet długo stara się o dziecko, to tym bardziej jestem wdzięczna za natychmiastową pomoc. Ta nowenna jest nie do odparcia.

Aktualnie skończyłam 7 nowennę i każda związana jest z moim dzieckiem. Mój syn ma wrodzoną wadę układu moczowego i uszkodzoną lewą nerkę, aktualnie jest leczony. W czerwcu 2016r. będzie miał wykonane badania, które pokażą czy jest lepiej. W każdej nowennie zawierzałam moje dziecko Matce Bożej. Wierzę w Jej cudotwórczą moc i opiekę, zawsze czułam, że Matka Boża jest z nami i ochrania płaszczem swej opieki mojego synka. Wierzę, że Panienka Najświętsza wyprosi mi u Boga upragnioną łaskę zdrowia dla mojego dziecka. Królowo Różańca Świętego z Pompejów kocham Cię i ufam Tobie. Najpiękniejsza i najpotężniejsza Pani módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!