Barbara: Dziękuję za łaski

Dziękuję za opiekę, pomoc, wsparcie. Zachęcam do odmawiania różańca i powierzenia swoich spraw i problemów Matce Bożej, by wstawiała się za nami u Pana Boga, bo Matka najlepiej wie czego naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas najlepsze.
Read More

Luiza: Udana operacja

Szczęść Boże, chciałabym się podzielić moim świadectwem. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej NP. Ta jest w intencji powodzenia mojej operacji, której celem było udrożnienie jajowodów.
Read More

Marcin: poprosiłem MARYJĘ aby mnie do niej doprowadziła

Chcę się z wami podzielić swoim wspaniałym CUDEM jaki mnie właśnie wczoraj spotkał za przyczyną MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ.Otóż wczoraj byłem z dzieckiem w kinie po seansie dowiedziałem się od żony że moja sąsiadka zaginęła i trwają jej poszukiwania .Przeczytaj Marcin: poprosiłem MARYJĘ aby mnie do niej doprowadziła
Read More

Anna: Do końca życia będziemy wdzięczni za ten najwspanialszy dar

Nazywam się Anna, mam 34 lata i od 23 sierpnia 2008 roku jestem żoną Przemysława. Już przed ślubem marzyliśmy oboje o dużej rodzinie. Gdy po około pół roku starań o dziecko nic się nie działo, zaniepokojona udałam się do ginekologa. Po badaniach, różnych konsultacjach ginekologiczny stwierdzono, iż ja jestem zdrowa a problem leży po stronie męża. Padały już wtedy propozycje in vitro, lecz ze względu na wiarę każdą taką propozycję odrzucaliśmy.
Read More

Marika: Cud macierzyństwa

Za 2,5 tyg kończę Nowennę i czekam na kolejny cud!!! Bo ja wiem, że to był cud!!!
Read More

Justyna: Doceniłam swoje życie

Nowenna Pompejańska pojawiła się w moim życiu w momencie kiedy byłam w trzeciej ciąży. Nie była ona planowana, a moje plany życiowe zmierzały w całkiem innym kierunku. Bardzo bałam się o to jak poradzimy, sobie z trójką dzieci jak znaleźć czas dla nich wszystkich i jak to się w ogóle ułoży. Wtedy moja siostra powiedziała mi o nowennie (sama też modliła się za moje dzieciątko).

W tej nowej dla mnie sytuacji wspierał mnie mąż i siostra, dzięki której znalazłam drogę którą dziś idę. Do tej chwili odmówiłam już kilka nowenn w różnych intencjach m. in. związanych z naszą nową sytuacją. Moje życie bardzo się odmieniło. Urodziłam zdrową śliczną córeczkę, która wniosła do naszej rodziny morze miłości. Jestem bardzo szczęśliwa, doceniam bardzo to co mam, cieszę się moim życiem – wcześniej po prostu nie zawsze potrafiłam. Wraz z mężem dzielimy się codziennymi obowiązkami, wiele rzeczy robimy razem. Pomaga nam moja kochana siostra, która zawsze mnie wspierała. Myślę, że radzimy sobie dobrze. Ja jestem bardzo spokojna, nie denerwuję się, jestem cierpliwa. Tego mi kiedyś bardzo brakowało. Chce mi się żyć, a mam dla kogo 😉
Ja, nauczona od dziecka negatywnego patrzenia na świat staram się pozytywnie patrzeć na wszystko. Są też słabsze chwile i różne problemy ale one już nie biorą góry nad moim życiem.
Kiedyś bardzo często dopadały mnie złe myśli jakieś lęki – to wszystko minęło.
Odnalazłam sens życia w moim własnym życiu. Pochodzę z rodziny w której awantury były na porządku dziennym, mama ciągle wymagała bezwzględnego posłuszeństwa, stawiała wymagania i krytykowała. Już w dzieciństwie straciłam poczucie własnej wartości. Nowenna mnie odmieniła. Zrozumiałam że nie muszę ciągle czegoś osiągać, zdobywać i udowadniać żeby czuć się dobrze. Przecież mam już tak wiele. Czasem wystarczy zatrzymać się i zobaczyć jak wiele dobra Bóg nam daje. Otworzyłam oczy, już nie błądzę po omacku.
Dziś widzę że moja mała córeczka jest częścią zmiany jaką Bóg wprowadza w moje życie aby stało się lepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
barbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale ! wlasnie zostalam babcia i mamy wielka radosc wspieralam synowa cala ciaze ,i urodzila wspanialego syna , a brat mowi mamo wiez jak bardzo kocham braciszka , Niech Bog was Blogoslawi a Matka Boza ma was w Opiece.