Agnieszka: Zaświadczam o skuteczności Nowenny Pompejańskiej

Mam 37 lat córkę i męża. Od wielu lat prosiłam Pana Boga o drugie dziecko, ale było tyle przeciwności losu i nie było mowy nawet o planowaniu drugiej ciąży.
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję Maryjo że nieustannie mnie wysłuchujesz!

Od ponad dwóch lat mówię Nowennę Pompejańską. Kończę jedną i zaczynam drugą. Maryja wysłuchuje moich próśb.
Przeczytaj całość

A.: Choroba mamy

Witam wszystkich. Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2016 r. W lipcu tego roku zaczęłam Nowennę za mojego nastoletniego syna, ale po dwóch tygodniach zmieniłam intencję. Spadła na nas straszna wiadomość, że u mojej mamy, po dziesięciu latach, nastąpił nawrót choroby nowotworowej (rak piersi).
Przeczytaj całość

Wioleta: wzrastanie w wierze

Szczęść Boże. Po latach "letniego" życia zaczęłam poszukiwania i prosiłam Boga o większą wiarę różnymi modlitwami, często zwykłymi słowami. Zawsze się tak działo, że wpadały mi w ręce ciekawe książki, modlitewniki i powoli posuwałam się do przodu. Kiedy na mojej drodze stanęła nowenna pompejańska, to dopiero zaczęła się jazda z...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Nowenna w intencji Darów Ducha Świętego

Pogłębiłem swoją wiarę przez czytanie Biblii, przeczytałem również dwie książki: "Ojciec Pio" i "Życie Świętego Jana Vianneya, proboszcza z Ars" Oglądałem 2 filmy o tematyce wiary: "Bóg nie umarł" i "Czy naprawdę wierzysz" Podczas odmawiania Nowenny zauważyłem, że w pracy szło mi wszystko po mojej myśli, każdy dzień jest poukładany i jest mnóstwo czasu na wszystko.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Pomoc Matki Bożej z Pompejów

Odmawiam teraz nowennę pompejańska do Maryi z prośba o łaskę macierzyństwa dla mnie. Jestem w ostatnim tygodniu odmawiania tj 50 dzień nowenny. Dwa miesiące temu miałam zabieg który udrożnił mi jeden jajowód drugi jest niedrożny. Teraz możemy starać się o dziecko, jeszcze nie wysłuchała mnie Maryja bo nie mam drugiego dziecka ale jest szansa na to. Mamy córkę. Proszę Cie Maryjo pobłogosław nam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jadwiga: Pomoc Matki Bożej z Pompejów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
TERESA
Gość
TERESA

Oby Matka z Pompejów pobłogosławiła i córeczka doczekała się rodzeństwa.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!