Lidia: Wyproszone uwolnienie z więzów zła.

Tę Nowennę rozpoczynałam trzy razy w intencji osoby z mojej rodziny ,Dwukrotnie przerwałam ,zły nie dał mi skończyć.
Przeczytaj całość

Ewelina: Wiele łask

Dziś zamierzam zacząć odmawiać drugą Nowennę Pompejańską. Zachęcam wszystkich do odmawianie tej Nowenny :)
Przeczytaj całość

Monika: Nowenna – droga do zaufania i radości

Mam 19 lat, niedawno skończyłam moją pierwszą nowennę. Prosiłam Matkę Bożą o dobrego męża. Głęboko wierzę, że moja modlitwa została wysłuchana i cierpliwe czekam. Ta modlitwa dała mi dużo więcej niż mogłabym sobie wyobrazić. Dodała mi wiary w siebie, pewności, że jestem piękna bo zostałam stworzona na obraz Boga. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Elżbieta: Rano guz zniknął

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego Matka i Matka nasza, W przeciągu ostatnich trzech lat odmówiłam kilka nowenn. Powierzając a to męża, a to nasze kulejące małżeństwo, a to nasze dzieci. W trakcie nowenny za męża po odmówieniu ostatniej części różańca zasnęłam z różańcem w reku.
Przeczytaj całość

Magda: Wielkie jest serce Maryi!

Szczęść Boże, Dokładnie 54 dni temu podjęłam się odmawiania Nowenny Pompejańskiej. I już na samym początku okazało się, że zakończę ją w święto Maryi, czyli właśnie 15 sierpnia. Przypadki nie istnieją. Poplątały się wtedy ścieżki mojego życia. Rok temu zakochałam się w chłopaku, który postanowił wstąpić do seminarium. Później okazało...
Przeczytaj całość

Iwona: uwolnienie od złych duchów Taty

Chciałabym podzielić się wielką łaską jaką otrzymali moi rodzice dzięki Najświętszej Panience. Nie bardzo chciałam dzielić się tym świadectwem, bo potem odchorowuję to i psychicznie i fizycznie, ale to chyba kolejny dowód na to, jak ważne jest dawanie świadectw. Od stycznia zorganizowałam w rodzinie 5 osób, które podjęły się modlitwy Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego Taty, o łaskę jego nawrócenia, uwolnienia od złych duchów, uwolnienia od zniewoleń i wszelkie Dary Ducha św.

W trakcie Nowenny w pierwszej części, mój tata stał się spokojniejszy, mniej przeklinał, przestał oglądać straszne programy,mniej pił, zaczął zaglądać na telewizję Trwam. W drugiej części miał ataki agresji i strasznych wyzwisk na osoby, które się za Niego modliły. Nawet nie był tego świadomy. Raz był tak wykończony i psychicznie i fizycznie, że nie był w stanie iść do pracy. Od jakiegoś czasu nie przystępował do spowiedzi, bo nie chciał się naprzykrzać Bogu. Nowennę skończyliśmy tuż przed świętami Wielkanocnymi. Mój tato nie miał znowu zamiaru iść do spowiedzi. W wielki czwartek przyznał się mamie, że nie wie dlaczego rano o 7.00 poczuł potrzebę wstąpienia do kościoła, tylko tak. W kościele okazało się, że byli księża w konfesjonałach a nikt nie spowiadał się. Mój Tato stwierdził, że skoro tu jest to przystąpi do SPOWIEDZI. W Wielki Piątek poszedł z mamą na godz.15.00 na drogę krzyżową do Kościoła i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Od Wielkiej Soboty uczestniczył w Triudum Paschalnym. Zaznaczam, że nigdy wcześniej nie chodził w wielką sobotę na Msze św. Ja jednocześnie by objąć moją mamę ochroną przed atakami złego od strony mojego Taty zaczęłam od 1 marca nowennę 30-to dniową do św. Józefa w intencji opieki i ochrony nad Nią oraz by przyjęła szkaplerz św. Michała Archanioła i Matki Bożej Karmelitańskiej. Moja Mama w dniu 05.04.2016 przyjęła już szkaplerz św. Michała Archanioła i chce przyjąć w lipcu szkaplerz Karmelitański. Zaznaczam, że wcześniej modliliśmy się ogólnie za całą nasza rodzinę również Nowenną Pompejańską i moja Mama w dniu 8 grudnia 2015 r. nagle się nawróciła. Jakiś czas temu usłyszałam w duszy, że moja Mama powinna przyjąć szkaplerz Karmelitański. Przed dniem 8.12.2015r. Mama w ogóle nie chciała o tym słyszeć. Dziś dzięki Nowennie Pompejańskiej i wspólnej modlitwie rodzinnej moi rodzice są innymi ludźmi. Ich dusze zostały przemienione dzięki, łasce Matki Bożej.
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Iwona: uwolnienie od złych duchów Taty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo, ! Zycze opieki Matki Bozej dla calej rodiny .Pozdrawiam

Ola
Gość

Wspaniałe świadectwo! Wszystkiego dobrego Kochana 🙂

Małgośka
Gość
Małgośka

Iwa, Chwała Panu!!

Iza
Gość

dziekuję za to świadectwo!!!

Ana
Gość

Hej, wiesz mysle, ze jestes super organizatorka 🙂
A Bog obdarza Cie swoja moca.
Powodzenia 🙂
B.ciesza mnie Twoje/Wasze sukcesy 🙂
Dziekuje za swiadectwo

Obrazki z nowenną pompejańską?