A: Zakochana w Matce Bożej

Jestem w trakcie odmawiania piątej Nowenny. Za każdym razem Matka Boża wysłuchiwała mnie. Kiedyś była mi obojętna, teraz widzę w Niej Matkę, najpiękniejszą i najlepszą, kochającą. Wiem, że gdy będę umierała, Ona będzie ze mną, tak jak była z moim Tatą. Jestem tego pewna i dziękuję Jej za to z całego serca! Maryjo, jestem cała Twoja.
Read More

K: Przeszłam spowiedź generalną

Wczoraj zakończyłam pierwszą nowenne. Na początku myślałam, że nie dam rady, że nie wytrwam. Udało się, przeżyłam coś niesamowitego, pogłębiłam relację z Bogiem, przeszłam spowiedź generalną, W ostatnim tygodniu doświadczyłam też bardzo nekania ze strony złego, np. dziwne histerie córki, kłótnie z mężem z błahych powodów.
Read More

Ania: Prawdziwy cud

W końcu potrzeba wyciszenia zwyciężyła i zaczęłam się modlić o cud zastania docenionym i zauważonym w mojej pracy.
Read More

Katarzyna: Cudowna modlitwa i wysłuchane prosby

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Chce zlozyc swoje swiadectwa o wysluchanych intencjach i o otrzymaniu wielu lask od Matki Boskiej Pompejanskiej
Read More

Aleksandra: Modlitwa drugiej szansy

Modlitwa Pompejańska także w moim życiu uczyniła cud. Modliłam się o dostanie od kogoś drugiej szansy i właśnie to się stało.
Read More

Finał akcji „8 stron dla Królowej Różańca”, czyli paczki dla osadzonych w ZK

Fundacja PKRŚ dziękuje Darczyńcom za pomoc w akcji „8 stron dla Królowej Różańca Świętego„. Zebraliśmy sporą nadwyżkę! Przeznaczyliśmy ja na akcję gazetowo-książkową dla więźniów! Więcej na naszej stronie oraz na www.pkrs.org.pl

Przygotowaliśmy łącznie kilkanaście paczek, z czego część udało nam się samodzielnie dostarczyc do ZK. Osadzeni w Zakładach Karnych będą mieli co czytać, nad czym myślec oraz inspirację do modlitwy dzięki WASZYM świadectwom!

A oto nasi darczyńcy!

Jakub W., Beata I., Dariusz D., Igor F., Barbara W., Edyta S., Maksymilian S., Robert H., Kinga, Danuta B., Robert H., Teresa B., Karolina K., Łukasz J., Jacek S., Barbara M., Beata B., Alicja J., Krzysztof B., Agnieszka P., Ewa F-F., Izabela G., Beata B., Żaneta D., Dolores B., Maria M., Marian I., Leszek K., Henryk K., Stanisława M., Ewa W., Agata P., Teresa W., Agnieszka W., Elżbieta D., Andrzej J., Elżbieta K., Beata W., Łukasz P, Renata G., Alicja L., Marek M., Józef S., Bronisław C., Barbara S., Maria S., Sylwia K., Barbara M., Anita P., Anita P., Aniela P., Teresa Ż., Irena K., Beata I., Jerzy J., Joanna I., Elżbieta D., Marianna A., Krzysztof M., Ewa J., Jarosław S., Barbara R.

DZIĘKUJEMY!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?