Milena: Świadectwo wyproszonej łaski zajścia w ciążę!

Witam, pragnę opowiedzieć swoją historię potwierdzającą cud nowenny pompejańskiej. O tuż moim postanowieniem noworocznym 2013 roku było odmawianie nowenny pompejańskiej z prośbą o łaskę zajścia w ciążę. W trakcie jej odmawiania były lepsze i gorsze chwile a czasami nawet brak wiary w to, że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Z mężem...
Read More

Kasia: Modlitwa o zajście w ciążę

Chcę podzielić się swoją historią, tak jak przyżekłam Matce Pompejańskiej modląc się Nowenną Pompejańską. Bardzo pragnęłam z mężem dziecka. Z punktu medycznego miałam duże problemy hormonalne. Leczyłam się 15 lat i praktycznie żaden ginekolog nie dał mi szansy na ciążę.
Read More

Ona: Naprawdę odczułam istnienie i złość złego ducha na własnej skórze

Odmówiłam Nowennę Pompejańską za małżeństwo bliskiej mi osoby. Małżeństwo , które popadło w wielkie grzechy, które na moich oczach niszczone jest przez szatana. Wszedł w tą rodzinę i niszczy ją w sposób bezwzględny.Moja Nowenna momentami była bardzo ciężka, chyba przeszkadzała szatanowi, bo również na mnie próbował się zemścić - nagłe problemy w pracy, sytuacja w którą zostałam wciągnięta i niesłusznie oskarżona, smutek, płacz i momentami chwile zwątpienia czy odmawiać dalej, po prostu bałam się co jeszcze może się wydarzyć.
Read More

Ania: Zdrowa coreczka

Witam! Pragne podzielic sie moim doswiadczeniem. Dotyczy ono narodzin naszego drugiego dziecka, ktore przyszlo na swiat 3 miesiace temu. Kiedy podczas ciazy uslyszalam ze wystepuje podwyzszone ryzyko wystapienia zespolu Downa zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska. Proponowano mi dokladniejszy test potwierdzajacy, ale to nie byla dla mnie opcja. Swiadomosc choroby niczego by nie zmienila. W trakcie modlitwy o zdrowe dziecko przy okazji poprosilam o dziewczynke (jesli mozliwe). Najswietsza Matka wysluchala obu prosb -urodzilam zdrowa dziewczynke! Chwalmy Matke Swieta - dziekuje Ci o Pani!
Read More

Marcin: Przyjdź królestwo Twoje

Szanowni! Chcę się z Wani podzielić moim świadectwem o zniewoleniu w którym żyłem i nawróceniu, którego Ciągle doświadczam. Zniewolenie Moje zniewolenie grzechem masturbacji (później w dobie Internetu doszła do tego jeszcze pornografia) zaczęło się ponad 20 lat temu, pod koniec szkoły podstawowej. Przez lata trwania tego zniewolenia (jakoś nigdy nie...
Read More

Dorota: Szczęście w rodzinie

O nowennie usłyszałam przypadkiem od siostry, gdy nie wierzyłam już, że jeszcze coś może pomóc naszej rodzinie. Z mężem nie rozmawialiśmy ani nie mieszkaliśmy od trzech lat, było o krok od rozwodu. Mąż pił i specjalnie nie interesował się nami (mamy trójkę dzieci).
Trochę musiałam czekać na efekt nowenny (niecałe pół roku), ale stał się naprawdę cud: mąż wrócił do domu, nie pije, do naszego domu wróciło szczęście i radość.
Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie mnie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dorota: Szczęście w rodzinie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27
Martyna
Gość
Martyna

Niecałe pół roku to i tak mało :p. Ja czekam juz ponad rok… I dopiero teraz cos sie zaczyna powoli dziać.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

A ja czekam ponad 2 lata i nic się nie dzieje. A rozwód zbliża się wielkimi krokami. Ale trwam i modlę się…. Ale takie świadectwa jak to dodają wiary…. Dziękuję

B
Gość

Ja czekam 3 miesiące. Odmawiam 2 Nowenne w tej intencji. A mój mąż jest coraz gorszy. Teraz dopiero zrobił się twardy jak skala. A ja nadal modlę się i czekam. Wczoraj nawet w tej intencji rzuciłam papierosy. Paliłam po 2 paczki dziennie. Mam nadzieję że mi się uda wytrwać w modlitwie i bez papierosów. Pozdrawiam wszystkich.

Obrazki z nowenną pompejańską?