Bożena: Dary-cuda dla córki

Kochani to moja kolejna Nowenna i kolejne świadectwo tym razem w intencji còrki Matka nasza jest tak Cudowna że zawsze wysłuchuje .Ona wie co dla nas jest najlepsze. Còrka zdała maturę i otrzymuje cały czas dary -cuda.
Read More

Jadwiga: moje małe świadectwo

Witam . Pragnę podzielić się moim małym świadectwem , dlatego małym bo nie będę opisywać cudów nawrócenia czy uzdrowienia . Chcę podziękować Maryi za to że czuwa nad nami także w bardzo małych , dla niektórych błahych sprawach i problemach . Jesteśmy z mężem krótko po ślubie , naszym pierwszym...
Read More

ANNA: Uzdrowienie

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo w 2015r. zaczęłam ją odmawiać  i po kilku miesiącach zachorowałam na raka piersi. wiedziałam że ta choroba i nowenna to próba przed którą mnie Matka Boża wystawiła.
Read More

Beata: Czułam wielką radość

Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus I Maryja Zawsze Dziewica Slub....fobia..fobia spoleczna te dwie rzeczy nie ida w parze...w dodatku jak dodamy nerwice lekowa....wiec jak mam wyjsc za maz...? Tak bardzo kocham mojego obecnego meza zawsze marzylismy o slubie
Read More

Patrycja: Dziesiątego dnia wydarzył się cud

Gdy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej, byłam w bardzo trudnej sytuacji pod każdym względem. Zaczęły się też moje problemy ze zdrowiem. Czułam się coraz gorzej, aż straciłam przytomność na przystanku, gdy jechałam do pracy. Lekarze twierdzili, ze to stres, ale ja leczyłam się na nerwice od dawna więc wiedziałam doskonale, ze te objawy są zupełnie inne. Wtedy usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej.
Read More

Daniel: Uzdrowienie duchowe i fizyczne córki

Szczęść Boże, Chciałbym dać świadectwo skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Rok temu odmówiłem nowennę w intencji mojej córki Dominiki, która ma podejrzenie schizofrenii(moim zdaniem u mojej córki,to był problem duchowy) oraz krótkowzroczność (nosi okulary i wzrok pogarsza się co roku minimalnie, aczkolwiek pogarsza – informacja optyka była taka, iż wzrok może pogarszać się do wieku dorosłego – córka miała wówczas lat 11, teraz ma 13 lat).

Po pierwszej nowennie nie otrzymałem tej łaski, ale dostałem w swojej firmie lepszą pracę z czego jestem zadowolony i moim zdaniem, to łaska, którą Pan Bóg wtedy miał dla mnie dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny. Po około roku cztery miesiące temu odmówiłem znowu Nowennę w tejże intencji ( o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej córki). Odmawiałem ją wszędzie: w pracy, na spacerze, w kościele, itp. – na stojąco, klęcząco, jak mogłem w danym czasie. Skończyłem około miesiąc temu. Tydzień temu po okresowych badaniach wzroku mojej córki optyk oznajmił, iż jedno oko pozostaje bez zmian, a drugie minimalnie się poprawiło. Również w sprawie podejrzenia schizofrenii, objawy znacznie się poprawiły, oczywiście równocześnie z leczeniem, aczkolwiek wierzę i jestem tego pewien, iż ta cała poprawa na jej zdrowiu ogólnym, to zasługa Matki Bożej, która wstawia się za nami u Pana Boga i u Swojego Syna w Niebie.
Pamiętajmy, iż Pan Bóg daje nam łaski, które są nam właśnie potrzebne, ale nigdy nie zapomina wstawiennictwa Matki Najświętszej, czego przykładem jest także moje świadectwo.
Dziękuję Matce Bożej i Błogosławionemu Bartolo Longo oraz Świętym w Niebie za wstawiennictwo i Panu Bogu za otrzymane łaski.
Z Bogiem.
Daniel

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Daniel: Uzdrowienie duchowe i fizyczne córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!