wysłuchana: watro wierzyć, zaufać i modlić- Matka Boska zawsze wysłucha i pomoże

Witam wszystkich! Na napisanie świadectwa długo się zbierałam. Odmówiłam już 4 Nowenny Pompejańskie i jestem w trakcie 5, ta modlitwa naprawdę wciąga. Czasami odmawiając nowennę mam trudności rozkojarzone myśli, zmęczenie, brak czasu ale wierzę w to, że z pomocą Matki Boskiej zawsze musi się udać.

O nowennie dowiedziałam się rok wcześniej kiedy pojawiały się problemy: zdrowotne bliskich mi osób, problemy finansowe, chodzenie do wróżek, które teraz z perspektywy czasu myślę że manipulowały moim życiem podejmowałam decyzje jak mi proponowały i wierzyłam w to że mi pomagają, a także nie chodziłam do kościoła i popełniałam wiele innych ciężkich grzechów, z których nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele złego dzieję się wokół Mnie.
Jestem urodzoną optymistką i myślałam, że muszę zawsze z wszystkiego wybrnąć, tym razem nie dało rady coraz więcej przeciwności losu, narastające ciągle problemy i naprawdę zrobiło się bardzo ciężko. Więc sięgnęłam po różaniec z nadzieją oby się udało 3 różance dziennie przez 54 dni trochę byłam się tego wyzwania i byłam przerażona tak długą modlitwą ale dałam radę.
Dzięki Matce Boskiej Pompejańskiej zrozumiałam wiele popełnianych przeze mnie błędów, zaczęłam modlić się i chodzić w niedzielę do kościoła i nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy i niedzielnej mszy świętej. Do wróżek już nie chodzę a problemy finansowe nie do końca udało mi się uregulować ale 3/4 moim zobowiązań mam już za sobą z czego jestem bardzo zadowolona bo kwota ta mnie przerażała. Problemy zdrowotne w intencji za osobę, za którą się modliłam zostały wysłuchane chociaż szanse były znikome a 5 nowennę którą odmawiam jest również w intencji zdrowia dla bliskiej mi osoby i naprawdę jest znaczna poprawa i porównując stan zdrowia przed rozpoczęciem nowenny tej osoby mogę powiedzieć że w 80 % nastąpiła poprawa zdrowia i wierzę w to że Matka Boska również pomoże.
Otrzymałam wiele innych mniejszych łask ale przede wszystkim jestem wdzięczna i dziękuję Matce Boskiej że pomogła mi odnaleźć prawidłową drogę w moim życiu i wierzę w to że modlitwa różańcowa działa cuda i Nowenna Pompejańska ma niezwykłą moc.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Henio27 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27