Madzia: Maryjo, dziękuję za wszystko

Chcialam zlozyc swiadectwo, ktore zaswiadczy, ze Nowenna Pompejanska posiada ogromna moc. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejasnka za moja rodzine, pokoj, jednosc, milosierdzie boze, potrzebne laski, zdrowie. Maryja pomaga. Maryja przynosi ukojenie, przebaczenie, zrozumienie. Wszystko przychodzi na czas, kazda laska. Nie wracam, ide przed siebie.
Read More

Ka: Dziękuję i uśmiecham się do życia

Właśnie skończyłam 2 NP. Zaczynam kolejną!:)) Przepiękna modlitwa!!! Już w trakcie jej odmawiania poczułam, że zostałam wysłuchana... Najświętsza Matka-Królowa Różańca obdarzyła mnie tą łaską (o którą tak BARDZO prosiłam) u Swego Kochanego Syna-Pana Naszego Jezusa Chrystusa! Dziś cieszę się dobrym zdrowiem duszy i ciała.
Read More

Wiola: modlitwa za złamane serce, pogrzebane nadzieje i utraconą miłość

Moje udręczenie trwa....ale z tym da się żyć na Chwałę Bożą, jeżeli tylko to ma dać Komuś pomoc niech tak będzie, Matka jest ze mną.
Read More

Zofia: Przemiana serc

Pragniemy podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy i otrzymujemy dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Zawsze w naszym domu odmawiało się różaniec, ale od kiedy odmawia się Nowennę Pompejańską możemy mówić o cudach zesłanych na moją rodzinę za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Świadectwo o nowennie pompejańskiej

Witam wszystkich, Nowennę zaczęłam odmawiać w lipcu. Czy intencja zostanie wysłuchana, czy jest zbieżna z wolą Boga, przekonam się wkrótce. To piękna modlitwa. Uczy pokory, wytrwałości i umacnia wiarę. U mnie też Matka Boża sprawia, że otrzymuję mnóstwo łask, o które nie proszę i które nie są związane z intencją....
Read More

Ania: Bez nowenny, dzień na straty

Szczęść Boże! Dzisiaj zaczęłam modlić się w kolei 11 NP. Wjerzę, że Maryja i Duch Święty, da mi potrzebnych łask by wytrwać w tej niesamowitej modlitwie. Nieumjem sobie już wyobrazić dnia bez modlitwy…..smutno, coś brakuje, brakuje kontaktu z niebem.Bo ta nowenna uzależnia. Człowiek który modli sie NP jest pod niesamowita ochrona.

Widze to aż teraz z perspektywy czasu, jak Maryja otulała mnie i moja rodzinę. Jak bardzo zbliżyła mnie ku Bogu, jak serce przepełnia miłościa….!Choć tyle razy modlitwy odklepane, choć tyle razy z niewjara , tylko byle była by zaliczona nowenna na dziś…!Ale poprzez te wszystkie nasze uchybienia Maryja prowadzi, pokazuje drogę ku Bogu, choć zdarza się że niby niejesteśmy wysłuchani, to otzrymujemy o wiele, wiele, więcej niż żadamy, i żadna nowenna niezostanie niewysłuchana.Intencję tej 11 nowenny pozostawiłam na Maryi, jako podziękowanie za wszystko, co otrzymałam za jej wstawiennictwem, niech ona sama wybierze coś, co w moim sercu ukryte.Bo niewjem za co modlić sie, czemu dać pierwszeństwo, bo intencji było by jeszcze tyyyle. Dziś dziękuję Ci Maryjo, Matko moja w niebie, za te wszystkie łaski, które mi wyprosiłaś, mimo to , iż o nich nie prosiłam. Trzymajmy sie mocno różańca, to najlepsza droga ku Bogu, to najlepsza broń przed złem. Dzięki Tobie Boże, Chwała Panu !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!