Patrycja: Udana operacja i bliska relacja z Bogiem

O nowennie dowiedziałam się od kolegi.Długo zwlekałam z odmawiani em, az w koncu kolezanka mnie zmobilizowala.Zastanawiałam się czy podałam.To juz moja piata nowenna.Dwie odmówiłam w tej samej intencji o udana operacje.Mialam torbiele jajnika i miesniaka.Lekarze uważali, że powinno się usunąć jeden jajnik.
Read More

Anna: Walka trwała sześć lat

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To jest świadectwo mocy Boga i wstawiennictwa Maryi poprzez Różaniec. Małżeństwo zawarłam 1989 roku. Po pierwszym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko, później przychodziły kolejne. Mamy 5 synów. W naszym małżeństwie nie byliśmy szczęśliwi ani spełnieni. Żałowaliśmy swojej decyzji i tkwiliśmy w związku jedynie ze względu na dzieci. Najgorszym cierpieniem była samotność i odczuwany dotkliwie brak człowieka, któremu można ufać i wracać do domu w poczuciu, że ktoś czeka i że jest się komuś potrzebnym.
Read More

Basia: Moje małe-duże świadectwa

„Każda rzecz, każda spra­wa wiel­ka mu­si koszto­wać i mu­si być trud­na. Tyl­ko rzeczy małe i liche są łat­we” Ks. Jerzy Popiełuszko. Ks. Jerzy Popiełuszko to dla mnie ten którego prosiłam w rozeznaniu sprawy o co się modlić. Wiem że to jego zasługa że skierował mnie właśnie na drogę którą idę...
Read More

Anna: Cud miłości

Intencja mojej nowenny pompejańskiej była odmiana pewnego chłopaka,ktorego poznałam kilka miesięcy wcześniej.Chcialam pomoc mu zmienić jego zycie i postepowanie.Modlilam sie o to by Bog pozwolil sprobowac mi z nim być. W maju bylam w Czestochowie i przed cudownym obrazem modliłam sie w tej samej intencji.Przeczytaj Anna: Cud miłości
Read More

K: 5 nowenn odnowionych – Cud! mąż się nawrócił

Nagle zdarzył sie cud moj mąż tak silnie to przeżył, że nawrócił sie zacza szukać Boga wyspowiadał sie z całego życia. Biegnie na spotkania wspólnoty i na mszę święta.
Read More

Agata: Chwała Panu za to!

Witam,pisałam już świadectwo dotyczące tej intencji ale nie ukazało się, może tak jak ktoś inny tu napisał diabeł je przechwycił więc pisze jeszcze raz.Tak jak w tytule odmawiałam Nowennę o uzdrowienie międzydzypokoleniowe i zerwanie zła w rodzinie, podczas tej nowenny moi bliskim i mnie osobiście poprawiła się sytuacja materialna:brat dostał spora sumę pieniędzy, siostra pracę, mąż stanowisko kierownicze a ja w ostatnim czasie podwyżkę:)

Chwała Panu za to!w chwili obecnej odmawiam jednocześnie dwie nowenny jedną za brata a drugą za mamę, czuję bliskość Boga,Matki Bożej i Aniołów a przede wszystkim spokój.Modlę się też do Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, za dusze czyścowe i czuję ICH wstawiennictwo. Ostatnio była sytuacja rodzinna dla mnie przykra wzywałam archaniołów o pomoc i tak tez się stało pomogli:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27